-peha- a Bielá kráska

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od Petr S. »

Čerpadlo asi drží.Vypadá to jen na to relé. Už fičeli na Slovensko,jen si ještě udělají zastávku u Vojty. :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Jo jo už sme doma a Kráska šlapala bez najmenšieho problému a tak po ceste zastávka u Vojtíška s Jarkou a potom ješte stretko s Jaríkom v Bánovciach no a síce unavený ale neskutočne šťastný s nádherného výkendu :lol: :lol: :lol:

No a čerpadlo je v uplnom poriadku a aj relé takže ta prvotná moja úvaha asi bola pravda -- zamrzol benzin v hadičkách ale to sa mi už stalo na OPLI takže je to tým že síce pri LPG nemám čerpadlo odpojené ale ten prietok nieje až taký keď ide motor na plyn no a hlavne neupratané cesty (týmto uprimne lutujem Pražákou) v Prahe spôsobili že sa na spodok navalilo spústa snehu a neskôr ladu no a po prezretí som zistil že lad sa držal priamo na benzinových rúrkách od predu - dozadu a tak je pravdepodobne záhada vyriešená no aj tak díky aj Jankovi lebo hlavne že som to relé asi dva týžne nazad radil Peťovi no včera ma to ano nenapadlo ale konec koncov som spokojný lebo fakt šlapala nádherne :lol:
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od HusarJan »

Cau Peto to si mal dobrú štreku ;) Ja som sa zas v takej zime menil zadné repro tie staré boli už potrhané membrány :D teraz chcem prerobit celé zadné plato aby nové repro bolo pekne vidiet a zase podsvietit do modra
Přílohy
P051210_15.08.JPG
P051210_15.08.JPG (106.65 KiB) Zobrazeno 1797 x
P051210_15.03[01].JPG
P051210_15.03[01].JPG (101 KiB) Zobrazeno 1797 x
IMG_4180.JPG
IMG_4180.JPG (121.51 KiB) Zobrazeno 1797 x
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od Petr S. »

Tak to by mě zamrznul už dávno. Já ti řeknu,čim to je. To je tím,že je to auto rozmazlené. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Moje stojí na mrazu týden a chytne na první protočení a ta tvoje sotva je chvilku na mrazu,"už je nastydlá". :o) :o) :o) :o) :o)
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

No to bude v tom že máte zimný benzin ale u nás na juhu je letňák :lol: :lol: :lol: Ale hlavné je že šlape a ako vravím na dalšie vianoce sa pripravím :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od Petr S. »

-peha- píše:No to bude v tom že máte zimný benzin ale u nás na juhu je letňák :lol: :lol: :lol: Ale hlavné je že šlape a ako vravím na dalšie vianoce sa pripravím :lol: :lol: :lol:
Hlavně když to máš jak okecat vid? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Už jsi jí umyl? :P :P :P
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od kesko »

Peťo o tom ani kikirikí. Ako poznáme Pehu, tak už je lega umytá a v garáži. Dnes už tak nemrzlo, tak to šlo :lol:
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Jasne umyl navoskoval a nahodil nano jelenicu :lol: :lol: :lol: A už spinká v garáži a po bordelu prehánam Oktávku a zajtra Supríka takže má Kočka volníčko :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

No a už viem prečo mi neštartuje - nieje to benzinom ale čerpadlo je fuč tedy občas ide a občas nie proste dnes ráno som zasa neštartnul na benál ale len na LPG takže som v dielni sundal sedačku a odkryl čerpadlo no po premeraní je všetko v poriadku len to čerpadlíčko ako si ani ťuk no po tom čo som po nom klepnul tak hups a štartuje a funguje no a tak už je objednané nové za 53 euríkou :D :D :D Som rád že to nie je v elektrike tam by som bádal takhle je to jednoduché aj keď to dačo stojí no oprava je ne pár minutek takže som objednal aj nové tesnenie aby ma neprekvapilo a konečne tam dám ten nový stavoznak (Pavlíku díky síce 2 roky strávil na nočnom stolíku ale už pojede na miesto :lol: ) a tak so zasa len spokojný lebo Kráska pri ceste do Prahy a spátky cez Moravu mala priemernú spotrebu 8,14 L plynu na 100 takže paráda a cena no proste stále ma holka poteší tak si to nový čerpadlo zaslúží maj keď tohle už od rána zasa šlape no uvidíme bude do rezervy :lol:

Tak Peťane benzin proste nemrznul a chybička presne ako na Tvojej tak už presne patrím do skupinky -NOVÉ ČERPADLO :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od Serpico »

...jo " elektrika " je holka tajuplná taky teď spolu laškujem a to jsem mizerný elektrikář a tak má krásné pole působnosti, beru to jako hru...
...jo pod nové benzínové čerpadlo se dává i nové gumové těsnění to je zásada

Mějte se fajn a hlavně ať ty naše " šikmooký " nezlobí
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od conpet »

Peto , když otočíš klíčkem , tak ti čerpadlo natáhne nebo ne ? Mě se rozjede až když začnu startovat. A to je docela blbej systém .
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Ano je to blbý systém lebo presne tak - čerpadlo dostává prúd až pri štarte ale Janko Husár to vyriešil (aj Já sa na to chystám) a dorobil to tak že na spojkový pedál dal spínač a hned pri zošlápnutí sa čerpadlo rozbehne :lol: Dúfam že nám Jano poradí lebo fakt to má vychytranie a štartuje mu na šup.

Janko a týmto prosíme o presný návod lebo sa mi nechce bádať keď už Ti to funguje :D
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od HusarJan »

čau Petko jasne dám to sem a pofotím to ale až zajtra lebo stále chodím z roboty po tme ;) No zatial to fachčí dobre aj mrazy boli a chvatla na prvý šup a točí ,len krátko :D :PP:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Budem rád lebo dneska som objednal čerpadlo lebo každé štartovanie je len keď po nem poklopem a potom už šlape no ale keď ju odstavím tak sa ani nehne až po poklepu takže ide von a bude nové :D A to štartovanie ako máš Ty je paráda lebo aj Škodule to majú tak že ako náhle otvoríš dvere tak sa natlakuje a pre to potom štartujú na šup a nie ako naše daewáátka :D
Takže sa tešíme asi viacerí na tvoju vychytávku -i
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od conpet »

Já asi přidám někam nějakej čudlík na zmáčknutí :D
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“