Sériový alarm (Anti-theft)

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Dostal som odpoveď od Chevrolet Dědek z Náchoda. Citujem z mailu:
Kalos MY2005 vybavený centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním označovaný v Options jako CAL skutečně disponuje alarmem. Navíc stačí pouze připojit houkačku na konektor, který jsem Vám vyfotil, je to ten oranžový a pro ilustraci jsme na něho "napíchli" houkačku...
Ešte priložená fotografia:
Obrázek

Idem sa kuknút k autu a ak tam bude, tak ma asi hodí o zem...
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Som bol umývať autíčko a tak som rovno kukol aj ten konektor. Hádajte... Je tam! Skoro ma vykotilo.
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

mipo píše:Som bol umývať autíčko a tak som rovno kukol aj ten konektor. Hádajte... Je tam! Skoro ma vykotilo.
Taky jsem to kontroloval - mám. Jsou tam i díry na přišroubování sirény. Nevíte, kde se dá objednat (nejlépe) originální siréna? Možná by nám řekl Dvain, kde ji koupil, ale už sem dlouho nepsal :(
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak tohle je síla ale musím se zastat trochu prodejců oni ty auta prodávají a pracují s tím co jim dodá jako oficiální podklady a specifikace dovozce a když to jsou normální lidi kteří nežijí autem a setkají se s takovouto prosbou tak dokud se nedostanou do kontaktu s někým jako jste vy koumáci tak prostě budou tvrdit že tam alarm není a taky takováhle věc jako je v Kalosu se jen tak nevidí to není normální ;)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

petrm píše:Tak tohle je síla ale musím se zastat trochu prodejců oni ty auta prodávají a pracují s tím co jim dodá jako oficiální podklady a specifikace dovozce a když to jsou normální lidi kteří nežijí autem a setkají se s takovouto prosbou tak dokud se nedostanou do kontaktu s někým jako jste vy koumáci tak prostě budou tvrdit že tam alarm není a taky takováhle věc jako je v Kalosu se jen tak nevidí to není normální ;)
Myslím, že už asi neexistuje predajca bez servisu. Tým pádom má k autu aj podrobnú schému elektroinštalácie (http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/documents/K ... html#T5NB8), kde je jasne vidieť prítomnosť alarmu, kde to aj Dvain (alebo kto to bol) vypátral.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Som si to tu pozrel zasiel do chevroletu popytal sa ten typko o nicom nevedel,uplne otrasne sluzby maju v blave ,tak som si kupil standardnu sirenu a namontoval ....ide to . ;)
Dakujem
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Anonymous píše:Som si to tu pozrel zasiel do chevroletu popytal sa ten typko o nicom nevedel,uplne otrasne sluzby maju v blave ,tak som si kupil standardnu sirenu a namontoval ....ide to . ;)
Dakujem
Možná se zeptám blbě (nejsem žádný kutil, sám se do žádných oprav nehrnu, protože podle mě má každý dělat jen to, co umí) - čemu říkáš standardní siréna? Případně napiš typ, cenu apod.
Děkuji.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Montáž sirény

Příspěvek od Dvain »

Omlouvám se za krátkodobou nepřítomnost, času je málo. Konečne jsem sepsal krátký návod na montáž sirény, podívat se můžete ZDE, snad to trochu pomůže. Stránky se pokusím občas aktualizovat, časem tam přibude převodník dálkového ovládání na volantu pro rádia Pioneer, obvod pro pomalé zhasínání světla v interiéru a asi nějaké další fotky.
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Sraz za 72 venku nula pod mrakem :cry:
Ne že by se Daewoo auta moc kradli ale spíš pro zabespečení někde na parkovišti u marketů tak o něčem stále přemýšlím.Už jsem o tom slyšel a teď jsem i objevil zabezpečení bez jakýchkoliv zásahů docela zajimavý provedení. Asi do toho pujdu.Nemáte někdo s tímto systémem nějaké zkušenosti?
http://www.minialarm.cz/
Dík za zkušenosti i názory.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Stalo sa mi celkom nedávno. Naštartujem, vycúvam na cestu a idem si. Zrazu mi začnú blikať výstažné smerovky. Nechápala som, čo sa deje. Nepomohlo nič, tak som zastavila, motor zhasla, vypla, zapla, vypla centrál a znovu naštartovala. Pomohlo to. Napadlo ma totiž, že by to mohol byť nejaký svetelný alarm, ale nevedela som aký a načo. Asi som nedopatrením zamkla auto, ked som v ňom už sedela a nepostrehla som to, lebo naokolo bol dosť hluk a naštartovala som.
Je to to, o čom sa tu doteraz písalo?????????????
Keby som tam mala sirénu, začalo by to aj hučať?????????
Naposledy upravil(a) LIFELIKE dne stř úno 15, 2006 17:33, celkem upraveno 1 x.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

LIFELIKE píše:Stalo sa mi celkom nedávno. Naštartujem, vycúvam na cestu a idem si. Zrazu mi začnú blikať výstažné smerovky. Nechápala som, čo sa deje. Nepomohlo nič, tak som zastavila, motor zhasla, vypla a zapla centrál a znovu naštartovala. Pomohlo to. Napadlo ma totiž, že by to mohol byť nejaký svetelný alarm, ale nevedela som aký a načo. Asi som nedopatrením zamkla auto, ked som v ňom už sedela a nepostrehla som to, lebo naokolo bol dosť hluk a naštartovala som.
Je to to, o čom sa tu doteraz písalo?????????????
Keby som tam mala sirénu, začalo by to aj hučať?????????
Ano, to bude ono. Jen je divné, že se alarm aktivoval při jízdě.
Mně se to občas stane, když si otevřu kufr zvenku klíčkem (při zamčeném autě). Po zabouchnutí kufru se spustí "alarm".
Stačí připojit sirénu (viz. předchozí příspěvky od Dvaina)
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Tak to je dobra sranda ze o tom alarme nikto nevedel :lol:
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

:)...tak preto sa Daewaá nekradnú ........ lebo majú tajný alarm, o ktorom nikto nevie... iba zlodeji a tak sa boja :) ... :D

že sa to aktivoval pri jazde sa mi nedzá byť nezvyčajné, lebo tomu nerozumiem, ale faktom je, že mi celé auto blikalo cca 300m v centre mesta po prvú križovatku, na ktorej bola našťastie červená :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Pri jazde sa to aj muselo aktivovat ked to ma asi aj otrasove cidlo...
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Odpovědět

Zpět na „KALOS“