Kalos a LPG

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Olda píše:Hele ja mam dovoz holand a všude po mě chtějí jakýsi "techničák od plynu" nějaký průvodní papír od lpg bo co, a ukecal jsem to a udělali mi technickou, emise, přihlášení, i revizi lpg-ale jinak bez toho nemůžu žít! :lol:
Když se chce všechno de ;)
ja mam dovoz z francie a tam to bylo montovane do auta pred prodejem a vse bylo i vedeno v puvodnim technicaku a tak mi akorat tady na technicke udelali druhy technicak na plyn, je to jen jeden list a potrebujes ho akorat na technickou sebou, jinak ne, a nebyl s tim zadny problem, vse tam bylo legalni a tak to i zustalo ;)
Jo a taky uz byc bez toho nezil :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Reklama
 

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Akri píše:
Olda píše:Hele ja mam dovoz holand a všude po mě chtějí jakýsi "techničák od plynu" nějaký průvodní papír od lpg bo co, a ukecal jsem to a udělali mi technickou, emise, přihlášení, i revizi lpg-ale jinak bez toho nemůžu žít! :lol:
Když se chce všechno de ;)
ja mam dovoz z francie a tam to bylo montovane do auta pred prodejem a vse bylo i vedeno v puvodnim technicaku a tak mi akorat tady na technicke udelali druhy technicak na plyn, je to jen jeden list a potrebujes ho akorat na technickou sebou, jinak ne, a nebyl s tim zadny problem, vse tam bylo legalni a tak to i zustalo ;)
Jo a taky uz byc bez toho nezil :lol:
A mel bys v nem mit zapisy o probehlych revizich LPG. I to by meli na technicke kontrolovat.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

nee, na to mam zvlastni dvojlist se revizema, to musim mit pravidelne prohlidky a na technicke to chteji videt, to je pravda, bez toho by mi znamku nedali!! Ale to se do te prilohy technicaku na LPG nepise, tam se nepise nic, je tam zapsane zarizeni, vypsane naprosto vse i cisla hadic a vsech ventilu ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Akri píše:nee, na to mam zvlastni dvojlist se revizema, to musim mit pravidelne prohlidky a na technicke to chteji videt, to je pravda, bez toho by mi znamku nedali!! Ale to se do te prilohy technicaku na LPG nepise, tam se nepise nic, je tam zapsane zarizeni, vypsane naprosto vse i cisla hadic a vsech ventilu ;)
No vidis, a kdyz mas prestavbu montovanou v cechach a origos ceskej dodatek k technicaku, tak primo na nem jsou mista na razitka a zapisy o kontrolach. Vsechno je jinak ;).

A k Lanosu sem mel dokonce cervenej malej technicak k plynu, kam se ty kontroly razitkovaly taky a mel sem ho prej porad vozit s sebou.
hroch
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 23, 2005 20:40
Bydliště: Žiar nad Hronom

Příspěvek od hroch »

Slúbil som že napíšem keď budem mať nejaké skúsenosti s LPG v KALOSE. Tak tu sú. Najazdil som 6tis. km a bez nejakých problémov :lol: . Jedinné čo som si musel odsledovať bol druch plynu čo som do neho tlačil. Niektoré plyny boli také slabé že rozbehnúť sa bol problém aj dole kopcom :( . Najlepšie sa ukazuje probugas, kalosík je s ním ako ohnivá gula :twisted: a v pohode sa rozgúla na 130. Samozrejme to ale nie je ako benzín ale stáčí to. So spotrebou je to obdobné, dosť sa na ňu teraz podpísala zima, ale dá sa povedať že spotreba je okolo 9litrov. Do kufra som si zohnal dojazdovku z W.jetta a pasuje ako uliata. Včera som bol aj na servisnej prehliadke v servise. Keď som manikovy povedal že je tam plyn tak len pokrčil plecia a počas prehliadky nenašiel žiadne chyby na motore ani výfuku :lol: . Ja osobne som spokojný s LPG, akurát ma hnevá narastajúca cena LPG a klesajúca cena benzínu, predlžuje sa mi tým návratnosť.
Kalos hatchback 1.2, LPG červená 73L 105000km
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Akri píše:nee, na to mam zvlastni dvojlist se revizema, to musim mit pravidelne prohlidky a na technicke to chteji videt, to je pravda, bez toho by mi znamku nedali!! Ale to se do te prilohy technicaku na LPG nepise, tam se nepise nic, je tam zapsane zarizeni, vypsane naprosto vse i cisla hadic a vsech ventilu ;)
Kecko, po mě to taky chtěli všude, ale vysvětlil sem jim že když to nemaj ani na uřade ve složce , tak neni potřeba po tom patrat, na stk sem donesl jen potvrzeni o tlakové zkoušce z Gery, a bylo vyhulino! :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

PavelZ píše:
Akri píše:nee, na to mam zvlastni dvojlist se revizema, to musim mit pravidelne prohlidky a na technicke to chteji videt, to je pravda, bez toho by mi znamku nedali!! Ale to se do te prilohy technicaku na LPG nepise, tam se nepise nic, je tam zapsane zarizeni, vypsane naprosto vse i cisla hadic a vsech ventilu ;)
No vidis, a kdyz mas prestavbu montovanou v cechach a origos ceskej dodatek k technicaku, tak primo na nem jsou mista na razitka a zapisy o kontrolach. Vsechno je jinak ;).


A k Lanosu sem mel dokonce cervenej malej technicak k plynu, kam se ty kontroly razitkovaly taky a mel sem ho prej porad vozit s sebou.
:shock:
Mas recht, na me druhe revizi mi ten dvojlist vratili a razitko jsem dostal na druhou stranu dodatku, tak nevim, proc mi ho vystavovali poprve a dali razitko na nej, koukali na me v Gere jako na blazna
:D Coz nebylo nic divnyho, ja taky tak koukal :D Ale prvni revize byla u nas a asi o tom nemaji zadny poneti, nebo si to nedovedu vysvetlit :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Olda píše:
Akri píše:nee, na to mam zvlastni dvojlist se revizema, to musim mit pravidelne prohlidky a na technicke to chteji videt, to je pravda, bez toho by mi znamku nedali!! Ale to se do te prilohy technicaku na LPG nepise, tam se nepise nic, je tam zapsane zarizeni, vypsane naprosto vse i cisla hadic a vsech ventilu ;)
Kecko, po mě to taky chtěli všude, ale vysvětlil sem jim že když to nemaj ani na uřade ve složce , tak neni potřeba po tom patrat, na stk sem donesl jen potvrzeni o tlakové zkoušce z Gery, a bylo vyhulino! :lol:
ty seš ale Piňďa :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „KALOS“