Signalizační tón

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

toto je můj příspěvek - jaksi jsem se odlogoval :cry:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

LIFELIKE píše:pravda je to... kôli svetlám je to OK (už mám za sebou na škodovke zabudnuté zapnuté svetlá a následne vybitú baterku), ale čo ma vytáča (a to mi fakt vadí), je to pípanie, ked si nezapnem bezpečnostný pás skôr, ako otočím kľúčikom .. to mi lezie na city, lebo ja si si ten pás zapnem vždy... toto nezabúdam.... s tými svetlami je to horšie :-)
U pásů mi to nevadí, za chvilku to přestane. Horší podle mě je ta signalizace, když necháš klíček v zapalování a otevřeš dveře. To mě dost vytáčí, třeba sedím v autě a na někoho čekám. Protože s vypnutým zapalováním nefunguje el. stahování oken, tak si otevřu dveře - a začne to "řvát"....
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

Mirek píše:
LIFELIKE píše:pravda je to... kôli svetlám je to OK (už mám za sebou na škodovke zabudnuté zapnuté svetlá a následne vybitú baterku), ale čo ma vytáča (a to mi fakt vadí), je to pípanie, ked si nezapnem bezpečnostný pás skôr, ako otočím kľúčikom .. to mi lezie na city, lebo ja si si ten pás zapnem vždy... toto nezabúdam.... s tými svetlami je to horšie :-)
U pásů mi to nevadí, za chvilku to přestane. Horší podle mě je ta signalizace, když necháš klíček v zapalování a otevřeš dveře. To mě dost vytáčí, třeba sedím v autě a na někoho čekám. Protože s vypnutým zapalováním nefunguje el. stahování oken, tak si otevřu dveře - a začne to "řvát"....
no jo :roll: koupili jsme si levné auto ;)
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

LIFELIKE píše:
pravda je to... kôli svetlám je to OK (už mám za sebou na škodovke zabudnuté zapnuté svetlá a následne vybitú baterku), ale čo ma vytáča (a to mi fakt vadí), je to pípanie, ked si nezapnem bezpečnostný pás skôr, ako otočím kľúčikom .. to mi lezie na city, lebo ja si si ten pás zapnem vždy... toto nezabúdam.... s tými svetlami je to horšie :-)
Ja myslim, ze je lepsi, kdyz te na nezapnutej pas upozorni pipani nez potom policajt s pokutovyma blockama. ;)
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tak som sa dnes hrabal v príručke ku Kalosu a našiel myslím aj riešenie miestnych problémov http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/documents/K ... 16.en.html
Ešte keby to niektor elektriky znalý preložil do jednoduchých inštrukcií, čo treba všetko urobiť na odpojenie pípania pásov a kľúča v zapalovaní.
Uživatelský avatar
Dvain
Příspěvky: 31
Registrován: úte kvě 31, 2005 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dvain »

mipo píše:Tak som sa dnes hrabal v príručke ku Kalosu a našiel myslím aj riešenie miestnych problémov http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/documents/K ... 16.en.html
Ešte keby to niektor elektriky znalý preložil do jednoduchých inštrukcií, čo treba všetko urobiť na odpojenie pípania pásov a kľúča v zapalovaní.
Pípání je v pohodě, i když zrovna ten klíč v zapalování by nemusel řvát furt. Co mě ale pěkně štve, jsou el. okna, který jdou stahovat jen při otočeném klíčku do polohy II. Podle schémat je relé na okna připojeno na IGN2 (napětí při otočeném klíčku do polohy II). Relé by šlo připojit trvale na BAT+, ale z bezpečnostních důvodů bych to nedělal. Ideální řešení je relé připojit na ILL+, na kterém je napětí, pokud je klíček v zapalování a jsou zapnuté alespoň parkovačky. A nebo, i když se vyndá klíček ze zapalování a dokud se neotevřou dveře řidiče. Jediný problém je ten, že relé na okna je u pojistek v motorové části a je rovnou připojeno na Splice pack S101 (IGN2), tak že se bude opravdu špatně přepojovat někam jinam. Až se mi to podaří, dám vědět...
Tmavě modrý 3D Kalos 1.2
mattok
Příspěvky: 3
Registrován: stř kvě 23, 2007 00:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od mattok »

mipo píše:Tak som sa dnes hrabal v príručke ku Kalosu a našiel myslím aj riešenie miestnych problémov http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/documents/K ... 16.en.html
Ešte keby to niektor elektriky znalý preložil do jednoduchých inštrukcií, čo treba všetko urobiť na odpojenie pípania pásov a kľúča v zapalovaní.
Stačí preštiknuť 2 kabliky co vedu od konektoru toho repracku.Su to 1 a 2.Vid konektor Chime Bell.Dnes som to robil a je to hotove za par minut.Uz to pipa iba pri zapnutych svetlach,inak je ticho ;)
Daewoo Kalos 1,2 HB
rudyger
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 13, 2010 19:05

Re: Signalizační tón

Příspěvek od rudyger »

Ja si myslim ze jenoduchsie je odsrobovat dverny kontakt a odpojit jeden kablik a potom ho zaizolovat a zlozit to naspet. A je po pipani pri otvorenych dveri... Rudyger
Odpovědět

Zpět na „KALOS“