Sytič asi nevypíná

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

to není originál takže těžko říci k čemu to předchozí majitel měl jedině jít po kabelu kam vede :)
Reklama
 

luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Aha, to mě nenapadlo, že to není originál. Bohužel předchozí majitel ani nevěděl, že se do auta dolejvají kromě benzínu i jiné provozní kapaliny, takže od něho se nic nedozvím. No nic, autí jezdí i bez toho, tak se tím nebudu trápit
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Aha, to mě nenapadlo, že to není originál. Bohužel předchozí majitel ani nevěděl, že se do auta dolejvají kromě benzínu i jiné provozní kapaliny, takže od něho se nic nedozvím. No nic, autí jezdí i bez toho, tak se tím nebudu trápit
jen mě napadlo jestli ti funguje všechno tak jak má jestli ti troubí klakson a tak....
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

No kromě toho blinkru, kterej mě začal zlobit, už všechno funguje správně. Asi je někde prodřenej kabel, protože když vypadne blinkr, tak prý mi začne blikat světlo. Ale přišli jsme na to až dnes k večeru, tak jsem se na to zatím vykašlali. Pravej blinkr zatím funguje, světla taky, dokonce už i mlhovka, která nešla...fakt nevím, že by něco nefungovalo. Jedině vnitřní osvětlení, ale to mě netrápí. Tak ten kablík od toho vypínače vede k nějakýmu relátku
Naposledy upravil(a) luculik dne pát úno 05, 2010 19:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:No kromě toho blinkru, kterej mě začal zlobit, už všechno funguje správně. Asi je někde prodřenej kabel, protože když vypadne blinkr, tak prý mi začne blikat světlo. Ale přišli jsme na to až dnes k večeru, tak jsem se na to zatím vykašlali. Pravej blinkr zatím funguje, světla taky, dokonce už i mlhovka, která nešla...fakt nevím, že by něco nefungovalo. Jedině vnitřní osvětlení, ale to mě netrápí
tak to je škoda to jsou věci který bych opravil raz dva :D
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

To věřím, ale já se v tomhle absolutně nevyznám a manžel se do toho v tomhle počasí taky nijak zvlášť nehrne. Škoda, že bydlíš tak daleko, tady tomuhle autíčku nikdo moc neholduje a na internetu tý literatury taky moc není
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

tak zadní mlhovka hnije konektor za zadním nárazníkem cca 10cm od mlhovky, a ten blinkr by teoreticky mohla zlobit páčka nebo ukostření nebo konektor zadní lampy nežli prodřený kabel , ale je to jen nápad... no hold budeš muset přijet do hk na návštěvu :DDD
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

S tou mlhovkou jsi to trefil naprosto přesně, uhnilo tam opravdu těch 10cm. To už mám opravený a na tu páčku se mi zítra mrkne manžel a kdyby na to náhodou nepřišel, čemuž ale nevěřím, tak tady máme ještě jednoho kamaráda, kterej umí opravit naprosto cokoliv, ale taky je věčně zaneprázdněnej. A ty si nechceš udělat výlet do Varů? :D :D
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:S tou mlhovkou jsi to trefil naprosto přesně, uhnilo tam opravdu těch 10cm. To už mám opravený a na tu páčku se mi zítra mrkne manžel a kdyby na to náhodou nepřišel, čemuž ale nevěřím, tak tady máme ještě jednoho kamaráda, kterej umí opravit naprosto cokoliv, ale taky je věčně zaneprázdněnej. A ty si nechceš udělat výlet do Varů? :D :D
jedině že by jste tam kvůli mě uspořádali tuning sraz :DDDD tady jde spíš o to že mám doma náhr díly kdyby bylo třeba na odzkoušení a to se na mě nezlob a z černouška bych to přeci netahal na odzkoušení :DDD
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

To máš pravdu, uznávám. I když toho černouška je mi líto, ten je fakt dokonalej. Mít takovýhle autí, tak do něj přeházím jen ty nejlepší díly a nechala bych si ho dát dokupy. Protože druhý takový už není. Jinak manžel to šel prozkoumat a vypadá to, že ten přepínač patří ke klimatizaci, kterou ale z auta někdo vybral
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:To máš pravdu, uznávám. I když toho černouška je mi líto, ten je fakt dokonalej. Mít takovýhle autí, tak do něj přeházím jen ty nejlepší díly a nechala bych si ho dát dokupy. Protože druhý takový už není. Jinak manžel to šel prozkoumat a vypadá to, že ten přepínač patří ke klimatizaci, kterou ale z auta někdo vybral
klimatizaci???? sice se dělala origo do tica ale jen nadstandartní výbava ale podle fotek máš tu nejlevnější verzi když ani nárazníky nejsou lakovaný....
a znám asi 2 lidi co si ji dodělávali ale i tak... nemáš foto motoru a introše?
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Zatím mám fotku pouze autorádia, ale z toho asi těžko něco vykoukáš :D Zítra to vyfotím, ju? Teď by tam stejně nebylo už nic vidět. Jinak ale musím říct, že jsme to kupovali jako verzi SX, která měla být s nějvětší výbavou. A už to mělo i centrál, nechali jsme si tam dodělat jenom DO
Přílohy
DSCI10842.jpg
DSCI10842.jpg (194.66 KiB) Zobrazeno 2385 x
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

no podle toho vylomeného rámečku kolem ovladače topení to teoreticky klimu mít mohlo ale podle mě s tím vypínačem nesouvysí ale je to jen názor nemám s tím zkušenost protože jsem se s origo klimou etě nesetkal ... hold všechno je jednou poprvé :D
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Já si nejsem jistá, že tam byla. Předchozí majitel mi řekl jenom že je to verze SX, což by měla být ta nejdražší a je tam asi půl roku nová spojka a asi 2 měsíce jinej motor, nevější po GO. Původní motor zadřel, protože nevěděl, že se tam dolévě olej. A s tím blinkrem máš asi taky pravdu, že to bude v zadní lampě. Protože to blikalo s tím světlem jenom vzadu. Buď jsi génius a nebo máš nějakej speciální dalekohled a vidíš sem :lol:
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Já si nejsem jistá, že tam byla. Předchozí majitel mi řekl jenom že je to verze SX, což by měla být ta nejdražší a je tam asi půl roku nová spojka a asi 2 měsíce jinej motor, nevější po GO. Původní motor zadřel, protože nevěděl, že se tam dolévě olej. A s tím blinkrem máš asi taky pravdu, že to bude v zadní lampě. Protože to blikalo s tím světlem jenom vzadu. Buď jsi génius a nebo máš nějakej speciální dalekohled a vidíš sem :lol:
asi měla no a při výměně motoru se už asi z5 nedala nebo ji někdo chtěl...génius nejsem jen jsem autoelektrikář a tica mám doma už skoro 4 :D takže tak nějak závady znám :) dalekohled doma nevedu :) ale když to umíš dobře popsat tak se to dá dobře řešit i takhle
Odpovědět

Zpět na „TICO“