Cruze- problém s rádiem

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od chrudoš »

Hosi nestraste! Za mesic mam auto 2 roky, takze pokud mi odejde radio, uz jen za sve...a to nemam jeste ani meneny spinac kufru, ach jaj, ted to zacne :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Reklama
 

čoky
Příspěvky: 64
Registrován: čtv čer 02, 2005 14:04
Bydliště: Prešov

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od čoky »

Zdravim- s radiom mam taky problem ako keby bola slabo zasunuta antena alebo neviem, skuste poradit: mam naladenu stanicu vo vacsich mestach hraje celkom dobre ale idem von a nevie tu stanicu udrzat pritom RDS samo ze zapnute,skusal som aj to regionalne zap-vyp a bez zmeny /v danom mieste viem na akej frekvencii ide v sluzobnej dodavke nemam RDS takze trochu ovladam frekvencie/ rucne naladim a zase hraje celkom dobre, V NEXII mam BLAUPUNKTA a tam ziaden problem zo stanicami nebol to uz fakt som musel byt v poriadnich dierach.Este otazocka menil niekto uz antenu? je to velky problem?- nejaky postup to len do buducna ked sa budem nudit. Hej a auto je 1,8 LT-sedan.
CRUZE 1,8 LT,Pewter
Uživatelský avatar
Hlava
Příspěvky: 68
Registrován: čtv zář 29, 2011 01:45
Bydliště: Brno i Praha, ale vážně :)

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od Hlava »

předpokládám, že radio máme stejné a já v HB nemám sebemenší problém s rádiem, potažmo příjmem radiového signálu. Ale od začátku to nebyla žádná pecka. Ale jezdím s 16GB stickem a mobilem přes BT, tak mi to je fuk.

Osobně mi teda vůbec rádio nepřijde nic moc. Přemýšlím o upgradu za 10.000 a výměnu za navigaci atd. Zvýší to zase trochu úroveň auta a budu doufat - i zvukovou kvalitu...
Falled in love with Chevy Cruze 1.8 LTZ hatchback.
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od chester172 »

ahojte, nechcem tu zakladat zas novu temu tak sa rozpisem. Ako ste uz niektory mozno citali v inej teme, chystam sa v marci kupit si Cruze 2,0VCDI LTZ. Na offi stranke je poznamka - 6Reproduktorov. Ako to mam chapat? vpredu vysky+stredobasy a vzdau 3pasmove? dalsia otazka...som trosku fanusik hudby a vterajsom aute mam aj subwoofer...ake su moznosti to dat do cruze?treba to oficialne v servise? dakujem:)
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od smire666 »

Tých 6 repro znamená 4 vo dverách ( klasické chrastítka pre všetky pásma rovnako zle hrajúce ;) ) a po jednom výškovom v A-stľpikoch. Ten SUB by bol zrejme zásah do elektra, takže asi tak...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od chester172 »

Sakra, presne tychto odpovedi som sa bal:( takze 13-ty a 14-ty plat pojdu na toto...a to fakt hraju tak zle tie repraciky? lebo rodicia maju seat cordoba, a tam su repraky zo zakladu a tie hraju velice dobre
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od smire666 »

Mne v Orlíkovi stačia, mám rodinné auto, nie tuningovú parádičku, ide o to, čo od toho očakávaš :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od VIP »

Repráky jsou dobrý, já jsem s nima taky spokojenej. Jak říká smire666, pokud nechceš s autem pořádat disco, tak ti to bude stačit.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od Doyle »

Pro běžný poslech to hraje solidně. Pro náročného to slast nebude. Mě osobně to bohatě stačí.
A když se dobře vyladí ekvalizer nezní to tak špatně :)
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od smire666 »

Auto je celkom vytlmené, minule som kukal jak puk. Mal som dole bočný plast z palubky a zvnútra mal tú tlmiacu "vatu" -i
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od tomask »

Repráky jsou dobré v Cruzu mám výbavu LTZ a hrají úplně v pohodě.
Carthell Prg
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od chester172 »

Ako jasne ze nejdem robi diskoteku niekde uprostred pola za dedinou :mrgreen: ide len o to ze si rad vypocujem kvalitnu hudbu, a obcas aj hlasnejsie...viac si pritom uzivam ten pocit z jazdy, viem sa lepsie uvolnit alebo sustredit:) uvidime...o dva tyzdne budem mat testovaciu jazdu...tak to vyskusam ze jak to vyzera:)
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od tomask »

Myslím že ti to bude stačit, já poslouchám origo CD nebo DVD a hraje to fakt slušně.
O rádiu nemluvím tam to záleží na signálu.
:PP:
Carthell Prg
chester172
Příspěvky: 187
Registrován: ned zář 02, 2012 21:02
Bydliště: Mala Maca, okres Galanta, Slovensko

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od chester172 »

Tak radio ja pocuvam len minimalne kedze to co tam povacsinou hraju sa fakt neda pocuvat -P :( ja mam svoj 8GB USB a to mi bohate staci :)
ale co ma zaujima...nikde som nevidel vykon tej repro sustavy... ma niekto nejake info ohladom tohto udaju?
Chevrolet Cruze 2.0D LTZ Biela Hatchback - zatial meno nemá, ale urcite nejake pekne vymyslim:)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Cruze- problém s rádiem

Příspěvek od Franta P. »

Cruze hraje luxusně. V nexii sem měl subwoofer a už bych to nikdy nechtěl . hučela mi z toho palice. asi stárnu. teď už jen tovyhřívání sedaček abych podpořil Hemeroidy :D :D :D :D
Jinak k těm cenám. táta v roce 1996 kupoval nexii GL, měl navíc airbag jinak socka za 334.000,-
Já koupil v roce 2012 Cruze LTZ skoro se všim všudy za 360.000,- s X věcmi navíc které se mohli Nexii v té době zdát. Pravda, měla v základu 4x repro 2 vepředu a 2 vzadu. Tak je taky jiná doba, aut mraky a musí z cenou dolu aby prodali. v tý době byla Felicie, 120, Favorit. pamatuji si když Nexie stála v Pelhřimově na parkovišti jak se kolem ní scházeli lidi a okukovali to jak spadlý meteorit :D
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“