OSRAM Night Breaker (až 90 % viac svetla).

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

-peha- píše:No long life nedošli ale kúpil som dáke Plasma Xenon od AUTOMOTIVE a stáli 80 sk za kus tak uvidíme zajtra je tam dám no na skúšku to stojí bo kamoš je má vo Felde a svieti to dobre teda neviem ako je pri tom vidieť ale je to biele svetlo takže keby boli v púohode tak do dialkových buchnem Silver Star + 50% tie sa mi zatial osvedčili je s nimi radosť jazdiť keď je tma takže zajtra sa podelím o skúsenosti lebo neviem ale cena 80 sk sa mi zdá dosť málo no ale nikdy nehovor nikdy možno to bude dobré :lol: :lol: :lol:Tady sou
Obrázek
Tak se pak pochlub jak to sviti nebo to vypada na cenu jen za krabicku... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Zajtra Ti to povím lebo som pred chvílou došiel domou a Legina je v garáži ale zajtra je tam šupnem a večer uvidím či uvidím ale som tiež zvedavý lebo stáli len 80 sk za kus tak neviem ale už som mal lacné žiarovky a boli dobré no v každom prípade to nieje velká suma tak že na skúšku to ide :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

No já koupil žárovky taky s takovým "bojovným názvem" samý xenon a high beam, bůh ví kolik Kelvinů a v noci se s nima nedá vůbec jezdit. Používám je jen v létě. Když jsem jel večer ze srazu z Vřešťova jsem celou cestu svítil dohromady s mlhovkama. Jen s těma žárovkama bych jel dodnes. :roll: :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No keby to nebola taká cena tak sa na ne vyfláknu ale takto veď uvidíme hned zajtra nahodím vyskúšam a možno zasa vyhodím ale čo veď aj tak nemám náhradné tak bude pokoj :lol: :lol: :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Tiez som zvedavy co peha napise ;)
Mimochodom ked som siel v nedelu do BA tak nejake pako na dialnici svitilo asi dialkovymi alebo co, pretoze neskutocne oslnovalo ale osvit na ceste prednim bol taky ako keby mal 10xenonov. Proste v porovnani s nim ostatne auta vratane mojho svitili asi svieckami. Keby to nebolo nebezpecne tak by som chcel tiez take svetla lenze riskovat ze to niekto predomnou posle do jarku a odrazi sa predomna to radsej nie. Tomu paku to bolo fuk, hlavne ze ON videl.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No tak som je vyskúšal a nie je žiadný rozdiel od Osram Silver Star svietí to asi rovnako len svetlo je trocha belšie ako obyč žiarovky takže neviem zatial ich tam nechám a cena neni tak zlá takže ani pro ani proti :lol: :lol: :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

peha -> a kdeze si ich kupil za taku peknu cenu?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No tu v RV mám známého v mototechne ten je tam má ale fakt žiadna sláva proste výkon hodný ceny :lol: :lol: :lol: Len to vyzerá ako xenony :D
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

-peha- píše:No tu v RV mám známého v mototechne ten je tam má ale fakt žiadna sláva proste výkon hodný ceny :lol: :lol: :lol: Len to vyzerá ako xenony :D
Pockaj, teraz nerozumiem. Silverstarky H4 svietili skutocne silnejsie nez obycajne narvy. A pises ze oproti ss nie je ziaden citelny rozdiel v svieteni. V cene ale vidim celkom slusny. 250Sk/kus je ine naz 80Sk/kus. Preto sa pytam kdeze si ich zohnal.
Ten znamy ich objednal specialne pre Teba, alebo ich ma bezne na sklade? A v ktorej mototechne to je? Zeby som sa niekedy zastavil.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Normálne ich majú na sklade ale H-1 no ale mali aj H-4 a H-7 a cena je maloobchodná jo len takto Silver Starky mám za 200 sk /ks tieto sú dáke tuningové od Automotive a svietia asi horšie ako Osram no možno sa mi to zdá ale lepšie isto nie sú ako som písal výkon hodný ceny :lol: :lol: :lol:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

No nic, tak budem cakat na tie lidlacke tesly. Tie su za 100 kus a svietia rovnako silno (len kulilincek zltsie) nez philips blue vision + 50%. Porovnaval som to zo sedacky vodica niekolko tisic km v noci. Mozno ak sa niekedy zastavi v RV tak ich skusim. Maju v sobotu otvorene? Kde to vlastne je?
Alebo Ta zaulohujem nakupom a aspon budem mat zamienku ist pozriet co porabas :lol: . Mimochodom tie H4 som spominal preto lebo osram ss som skusal zatial len na skodovke. Na espere s H1 len obycajnu narvu, philips blue vision + 50%, tesla + 50% a teraz philips premium +30%.
Poradie svietivosti:
1. phlipis BV a tesla
2. ph. premium
3. narva
Osram sa mi kvoli cene neche skusat ale mozno skusim. Na skodovke svietia este furt po niekolkych rokoch a asi 50tkm (svietim aj cez den), len uz nesvietia ako zamlada . :D
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Hanzy píše:Mohu vrele doporucit tyhle,maji udaje ktere neuvadi temer nikdo a od ledna je ma pritelkyne ve fabii ktera najezdi denne 100km a zarovky tak padaly jedna za druhou a ted od ledna klid a super svetlo... ;)
http://www.automaxhk.cz/index.php?nid=1 ... &epc=13262

Tyhlety ti chybi v seznamu a z jmenovanych sviti nejlip vyzkouseno,taky jedine maji veskere udaje i o barve svetla a zivotnosti... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
jackaninm
Příspěvky: 31
Registrován: úte říj 30, 2007 17:19
Bydliště: Giraltovce

Příspěvek od jackaninm »

OSRAM NIGHT BREAKER+90% kto oskuša???daj vedieť ,aj cena je v pohode , rozhodujem sa (alebo LONG LIFE alebo NIGHT BREAKER???)
http://www.autosuciastky.com/shop/index ... d_kateg=36
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

No podle názvu bych usuzoval, že LONG LIVE jsou žárovky, které budou svítit celkem standartně (nic moc) ale vydrží o něco déle. NIGHT BREAKER sice budou svítit, ale zas tolik nevydrží. Mám Tungsramy +60% na různých forech jsou subjektivně o něco málo horší než Silverstary a ty zas jsou o něco málo horší než NIGHT BREAKER. Tak jsem zaúkoloval synátory, že mám v prosinci narozky, že jsem už starej a rád bych viděl na cestu :lol: :lol: Tak snad se povede a v prosinci je na NUBI nahodím a sdělím subjektivní pocity..... 8)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Podle nazvu usuzuje se hodne spatne LONG LIFE sviti nejlip co znam a jako na jedinych zarovkach je mimo ostatnich info uvedena teplota svetla 4700k... ;) sviti super i za mokra... :D
http://www.automaxhk.cz/index.php?nid=1 ... &epc=13262
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“