-peha- a Bielá kráska

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Tak po návrate z Prahy som zistoval čo to s Kráskou urobilo no našťastie len maličkosti ale fakt Vás čo musíte jazdiť po Prahe a dialnici Brno - Praha lutujem je to hrôza akú som už dávno nezažil :evil: To nie sú v CZ cestári schopní alespon hlavný ťah dať do kopy,nič v zlom ale vedlajšie cesty sú lepšie ako dialnica,no tak si to odskákalo uloženie tlmičov a rozmlátený doraz na jednom z nich no neva pri tej príležitosti idem hned vymeniť aj brzdové lanka :D

Takže v nedelu generálka podvozku,našťastie som silenbloky a kosti menil tak tie sú OK :lol: :lol: :lol:
No a takto vyzerá po výlete :lol: :lol: :lol:
Přílohy
IMGP0234.jpg
IMGP0234.jpg (113.82 KiB) Zobrazeno 2990 x
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Takže po týždni nastavovania už ručná brdí -i
A to hlavné -nakolko mi napoprvé došlo uloženie len na lavú stranu tak som ju vymenil minulú nedelu ale zlé bolo že ta lavá bola docela OK lenže šok ma čakal na pravej strane tam to bolo totálne zničené a tak som bádal prečo a výsledok je lahká odpoveď lebo predné uloženia tlmičov sú ohrievané od motora,lavá zadná strana je hneď pri výfukovom potrubí ale pravá je len tak a preto sa tam v zime ukladá sneh a lad zo solou a preto som na nete našiel vela náprav na Legy a všetky mali pravú stranu v rozklade.
To však nebolo to najhoršie ,mraky sa stiahli hneď od pondelka lebo ani Daewoo u nás v SR ani v CZ ani predajcovia v PL,RO a dokonca Kórea nemali pravé horné uloženie tlmiča a to bol šok ktorý trval do štvrtka a Já už obvolával vrakoviska no a našiel som jednu lenže ako som to v duchu čakal bolo to tiež rozožrané no nakoniec jeden mladý predajca tu u Nás to zohnal okom mžik a tak dneska to tam sadlo.Jo a hlavne Legynka zdvihla zadoček a troška som ju prehnal cez diery a skoky no a paráda :lol: :lol: :lol:
Přílohy
IMGP0238.jpg
IMGP0238.jpg (93.51 KiB) Zobrazeno 2975 x
IMGP0237.jpg
IMGP0237.jpg (98.02 KiB) Zobrazeno 2975 x
DSC00420.jpg
DSC00420.jpg (144.17 KiB) Zobrazeno 2975 x
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od conpet »

Tak to bylo za 5 minut 12 -i jak se tady u nás říká :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

No to bolo lebo cestu z Prahy už to búchalo ako divé no môj strach v tedy bol že sa zozsipali tie nové silentbloky no našťastie to bolo to posledné čo som ješte dole na spodku nemenil a tak už tam mám staré len zvislé čapy no a tie nie sú keby dačo tak velká položka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo a ješte so vrátil naspátek katalizátor lebo bez neho nebol žiadná nárast výkonu no ale spotreba bola skoro o 2 l vyššia a ješte k tomu to z výfuku smrdelo ako pri podtlakovke na Favorite tak teraz je zasa beze smradu a je to aj tichšie on aj keď ta náhrada je ako tretí tlmič aj tak je hlučná a je to vlastne hned pri sedačkách takže úž je pokoj a tu náhradu mám do rezervy :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od conpet »

Ta náhrada je prázdná ?? Tam ta keramika není ?
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Mám možnosť vyskúšať špotový výfuk Powerful tak som ho nahodil a som milo prekvapený lebo dnu je to ako s obyčajným (žiaden rachot) ale vonku už je ho počut hlavne keď ide do otáčok to je bručok :lol: :lol: :lol: Brúúúm..Brúúúúm :lol:
Jo a vyzerá to ovela lepšie ako ta koncovka takže si ho asi nechám :lol:
Přílohy
IMGP0256.jpg
IMGP0256.jpg (99.66 KiB) Zobrazeno 2947 x
IMGP0252.jpg
IMGP0252.jpg (75.97 KiB) Zobrazeno 2947 x
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od HusarJan »

Ahoj Petko tak to sme sa asi dohodli dneská :D lebo ja som sa tiež celý den drba... z výfukom má to krásny zvuk a hlavne už nič nestojí v ceste výfuk plynov :D no a hlavne tá akcelerácia to je super :D tiež ho tam asi nehám ved uvidíš v Maníne :PP: čauko
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Len vieš čo ma dosť udivilo že pri výmene katíku za rezonátor sa mi dosť zvýšila spotreba no tedy asi o 1 liter až 1,5 ale to by tak nevadilo lenže nič sa s nárastom výkonu neurobilo no keď som vymenil stredový tak to bolo lepšie motor ide hned do otáčok a teraz mám katalizátor naspeť a uvidím čo urobí ten zadok zatial sa mi pozdává :lol: :lol: :lol: Ale hlavne to vyzerá lepšie ako ten cvalík čo je tam pôvodne veď to je neskutočný kus :lol: V Maníne sa pokocháme :PP:
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od HusarJan »

Peto aký máš filter máš hrušku alebo ho máš v tej krabici tá spotreba sa Ti zdvihla kurnik o moc mne zatial nie no ja tam má ešte aj iné somariny ja na spotrebu moc nepozerám ,lebo nízka spotreba a výkon to nejde do hromady :D
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Ni nemám hrušku mám originál a je nevý ta sporeba sa dvihla len ako som namontoval rezonátor miesto katíku a teraz som to skúsil na katalizátore a je to zasa v poriadku takže neviem no len náš automechanik mi to hned ako som to namontoval deklaroval že sa mi asi zdvihne spotreba a mal pravdu :D
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od ladinek »

:lol: jj Peháčku silnice jsou u nas super -i koupil jsem si 16" alu a nízkoprofilový gumy a dneska jsem je zase prodal a dám 15" s vyšší gumou protože to fáááááááááááákt nejde po Brně s nima jezdit,silnice stojí za h.... :evil:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

No to máte chlapci fakt smolu na takých cestách ,nehovorím že u nás je to bohvičo ale to čo som zažil v Čechách tomu sa vraví horor a dokonca keby len ta dialnica z BA do Prahy ale aj Karlovarská tam som málem nechal kolo v diere uprostred dialnice takže by sa cestáry mohli zamyslieť 8)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od Hanzy »

Chlapci u vas to je taky katastrofa a to nemusi byt ani rozbite...Jak jsem jel do banske bystrice na srazek tak ten tankodrom panelovy co je ted nevik kde presne tak ten jsem jeste nikde nezazil....
Vsude neco :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od HusarJan »

Hanzy to je u nás za Martinom smerom na Teplice :D tú musíš prejst čo najrychlejšie aby si to necítil :D
Palo99
Příspěvky: 98
Registrován: čtv led 15, 2009 13:40

Re: -peha- a Bielá kráska - denné svetlá okrúhle v nárazníku

Příspěvek od Palo99 »

Ahoj Peha ,

chcel by som si dať spraviť denné LED svetlá podobne ako to máš spravené , ale mne sa zdá , že nie sú umiestnené max 400 mm od bočného obrysu auta , ale posúvať ku krajom sa to už nedá , lebo je tam smerovka .
Mýlim sa v tej vzdialenosti ?
Ďakujem
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“