Káres CRUZE

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Mefisto »

Ale jsou i kvalitni prodejci, kteri nes.... na zakazniky ani po nekolika letech.
Ja treba s Octavkou ve Vyskove byl nadmiru spokojenej -i
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

18lukin18 píše:Kares tak jak to vypadá :?: :?:
Už si pojízdný nebo si servis stále neví rady :?: :?:
Nn auto porad nemam. Frajeri ni rekli, ze druhy nahradni dil prijde za 14 dni, tak jsem se nasral jako jeste ne. Rekl jsem jim, at si nechaj klicky a vyspuli penize, nebo jiny auto. Oni, ze to takhle rychle nejde. Ja rekl, ze se budu klidne i soudne tahat. Nakonec to dopadlo tak, ze mi volal v s douci ze servisu, ze dil prijde dnes, nebo zitra, tak to vypada na poeledni sanci.

Jinak jsem opet prudil cely chevrolet, ale nikdo na podporu zakaznika neni. Jsou tp vymrdavaci
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Scorpion.11 »

No k tomu není už co říct nežli Ti popřát pevné nervy :PP: Jen by mě zajímalo jest-li servis dělá max. co může a nebo jsi zrovna kápl na špatný servis? Jinak se divím, že centrála děla mrtvého brouka :?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od VIP »

Podle mě je to servisem. Kdyby servis opravdu chtěl, aby jeho zákazník byl spokojenej, tak udělá víc. Nevěřím, že by neměli víc pravomocí a možností, jak s tím pohnout. Jejich auto to není, tak proto nedělají maximum. Stát se to tomu vedoucímu, tak je ten průběh uplně jiný. Stejně je to s prodejem auta. Říkají, že nižší cenu už dát nemůžou, když požaduješ nějakou slevu a když zjistí, že jde do tuhého a chceš jít jinam, tak to najednou jde. Stejně jak píšeš, že půjdeš klidně k soudu a najednou bude díl hned..............

Neumím si ani představit být v tvé situaci :shock: :shock: :shock: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Joztar »

by som ich postrielal ... asi by som skusil staznost na servis a previezt auto do ineho ... aj ked to nebude zarukou ze ti tam pomozu ... no co tu citam tak katastrofa ... ani sa ti nedivim ze uz chevrolet nechces. Dufam ze mna s orlandom nestretne nic podobne bo prva vec bude ze si spravim zbrojny pas

pevne nervy prajem
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od pejee »

Je to na prd, kotel peněz za auto a nejede z ničeho nic, taky bych chtěl odstoupit od kupní smlouvy -P nějaké možnosti jak se bránit jsou, chce to znát zákon
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Franta P. »

Měls smůlu na servis. Na té Kolbecne jsou chvíli tak vědí prd. Já bych požadoval dát auto jinam. Třeba dojáček nebo Srba. Ty už jsou tady pár let tak si myslím že maj více zkušeností, ale i když nevím. :?
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kjub »

Kares píše:
18lukin18 píše:Kares tak jak to vypadá :?: :?:
Už si pojízdný nebo si servis stále neví rady :?: :?:
Nn auto porad nemam. Frajeri ni rekli, ze druhy nahradni dil prijde za 14 dni, tak jsem se nasral jako jeste ne. Rekl jsem jim, at si nechaj klicky a vyspuli penize, nebo jiny auto. Oni, ze to takhle rychle nejde. Ja rekl, ze se budu klidne i soudne tahat. Nakonec to dopadlo tak, ze mi volal v s douci ze servisu, ze dil prijde dnes, nebo zitra, tak to vypada na poeledni sanci.

Jinak jsem opet prudil cely chevrolet, ale nikdo na podporu zakaznika neni. Jsou tp vymrdavaci
Tak to je sila! Najprv povedia ze 14 dni a potom to zrazu zazracne ide! Niektori ludia su tragicky... Uz to tam mas mesiac? Normalne ich zazaluj a uvidis jak budu kmitat! Napis o tom do TV, troska nech sa spamataju!
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

Tak nemusíte se bát, že bych se nechal ojebávat:)))) takovej typ člověka já nejsem. Sehnal jsem si konečně číslo na hlavního týpka od Chevroletu.
Stížnost na servis již dávno podána (po necelém týdnu) v pondělí to budou 4 týdny. Tam se o mě staraji již jak o svého. Jinak jsem podával stížnost i na Chevrolet jako celkově. Byl jsem jsem na centrále na 4...tam jsem hovořil s panem Samcem, nebo Samkem (aftersales manager, kdo jinej by se měl starat:)) a ten se na mě asi také vysral (měl volat, ale nepovedlo se mu to):)
Každý den jsem volal na infolinku a posílám tam průběžně stížnosti.
Trochu to pomohlo v tom, že je ten díl zaslán dříve než měl být a že mi bylo poskytnuto náhradní vozidlo (Spark:). Najezdim opravdu dost a také toho dost vozim, tak jsem podal i stížnost na to, že mi nejsou schopni půjčit adekvátní náhradu. :D
Osobně semnou už hovoří i hlavní vedoucí servisu.:) Frajerka s infolinky je ze mě asi na prášky (včetně kolegyně a brigádníka :lol: )
ale.....stejně je to vše k hovnu. Auto nejede a já jezdim v zasr....Sparku (nic proti němu, ale fakt mi litr nevyhovuje)

Dnes jsem volal do servisu a díl dorazil. Prý to teď zkoumaj odborníci ze Chevroletu, tak pomalu ani nedejcham co mi odpo řekne.

Na celé věci mě nejvíc sere to, že nikdo ze Chevroletu nedokáže zavolat a vše musím řešit já.

Pokud dnes auto nepojede, tak ho nechám zítra převést...... a příští týden jednam.....
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od tomask »

Držím palce :?
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

No to me poser, tak ted mi bylo receno, ze ti profici ridici jednotku nandali a ted musi pockat na parovaci kod z Nemecka....Tak jsem se ptal, ze kdyz to jsou takovy profici....proc si kod nevzali rovnou...(asi to pry nejde). Tak mi povida, ze zitra maji pokracovat. Netusim vuuuubec vcem, kdyz z nej pak vypadlo, ze na to maj nemci 2 dny(jako na co???)....kurva co to dopr... je???
Je tu nekdo kdo se aspon trochu vyzna v ridicich jednotkach??? To jsou udernici.
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Mefisto »

Na kod k nahradnimu klici u Opelu jsem cekal pul dne :lol:
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od honza72 »

S auty a jejich jednotkami na CAN Busu se to má v jednoduchosti asi takhle: hlavní ŘJ kabinová a motorová mají v paměti VIN auta a jsou za provozu (po výrobě) spárovány většinou přes, zjednodušeně řečeno, PIN kód (samozřejmě, že i rádio, ESP, ABS, jednotky airbagu, to vše pak přijímá VIN z hlavní jednotky a jen po jeho srovnání umí fungovat). Po výměně jednotky se většinou žádá centrála o PIN pro párování, pro jednotky z vrakáče je to ještě složitější, protože se musí znát původní VIN auta a nechat si nový kód zjistit. Což je asi pro Chevy v ČR strááášný problém, protože asi nedisponují echt technikem přes elektriku a komunikaci v autech. Ze servisů udělali výměnné pobočky se stylem pokus / omyl, jede / nejede. Principy a možné příčiny - na co, pane???

Držím palce, ať už jezdí!
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od romanbb »

No ty vole, ešte si celkom kľudný na to čo sa deje :D Ja by som tam už poslal minimálne obchodnú inšpekciu, prípadne žaloba po 30 dňoch a ten spark . No som sa len smial, žial je to do plaču. Želám ti skoré vyriešenie tejto záležitosti a znova nás informuj. :)
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

Tak konečně je prý auto opravené:))))))))))))))čas slavit...jdu se dneska vožrat. Odpo budu mít více info, tak Vám povim jaký byl problém....asi tedy ta řídící jednotka.

:PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“