Doma z Baldovca

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

tak uz mam nastrihany video, je toho hodne kolem 30min, hadam do patku to naladuju na web, hlavne je zajimava daewoo nocni technoparty :lol: :lol: že ivoši :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Reklama
 

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

LIFELIKE píše:
LIFELIKE píše:
peco píše:LIFELIKE:tie dve daewa som bol ja s HARDYm, inak riesili sme tam to, ze sme mali odbocit na Nesovice. vidim ze teba to vobec netrapilo :lol: :lol: takze zrejme az teraz zistujes ze sme si to kusok vsetci traja nadbehli :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: nezisťujem nič .... pravda je taká, že som si až doteraz myslela, že som išla OK.... trafila som domov a tak som cestu neriešila :lol: :lol:
Podľa autoroute sme si nadišli cca 7 km.... podľa mňa je to povolená strata pri viac než 400 najazdených kilometroch :lol:

tak to ano, my sme sa len cudovali, ze si to prefrcala okolo nas s takou istotou ze ides dobre a uz aspon 10 km sme boli na zlej ceste. nastastie skoro subeznej s tou ktora mala byt nasa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

J.Bad píše:
Iveta píše:No přesně toho času bylo nějak málo. Já jsem se neseznámila s více lidma , ale asi to při takovém množství lidí ani nejde. Asi se líp seznamuje až večer při vínečku nebo slivovičce. :oops: :lol: :lol:
Jenže to nesmíš odjet v 20.30 domů a zůstat až do rána - sice jsme taky jeli domů a docela nás to mrzí - mohla tam bejt opravdu sranda...

Já se chci vyvarovat toho abych nedopadla jako Ivoš. ( nic ve zlém Ivošku ).
:D Protože když se napiju tak jsem někdy moooc rozdováděná a proto je lepší zavčas ujet. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

peco píše:tak to ano, my sme sa len cudovali, ze si to prefrcala okolo nas s takou istotou ze ides dobre a uz aspon 10 km sme boli na zlej ceste. nastastie skoro subeznej s tou ktora mala byt nasa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ak mám napísať pravdu, nevedela som v tej chvíli, či je cesta priamo do Nesovíc. Tak som Bučovice nepovažovala za zlo, lebo minulý rok som vo Vyškove celkom zle odbočila a potom som cez dedinky prišla do oných Bučovíc a následne do Nesovíc. Hlavne, že som nešla na Prahu :lol:
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Iveta píše:
J.Bad píše:
Iveta píše:No přesně toho času bylo nějak málo. Já jsem se neseznámila s více lidma , ale asi to při takovém množství lidí ani nejde. Asi se líp seznamuje až večer při vínečku nebo slivovičce. :oops: :lol: :lol:
Jenže to nesmíš odjet v 20.30 domů a zůstat až do rána - sice jsme taky jeli domů a docela nás to mrzí - mohla tam bejt opravdu sranda...

Já se chci vyvarovat toho abych nedopadla jako Ivoš. ( nic ve zlém Ivošku ).
:D Protože když se napiju tak jsem někdy moooc rozdováděná a proto je lepší zavčas ujet. :lol: :lol:
No vidíš, já takhle dopadl poprvé :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

To - Ivoš - Neboj, všechno bývá poprvé. :lol: :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ale vážne bol roztomilí a bola s ním sranda takže to Ivošku neber tak vážne lebo si fakt fajn kluk -i -i -i
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Příspěvek od bandolik »

:PP:
díky všem za supr sraz
to Ivoš : je s tebou fakt sranda když se válíš po zemi :lol: (myšleno v dobrém) :lol: :lol: Obrázek
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Dnes jsem si při sledování večerních zpráv na Nově vzpomněl na setkání v Baldovci.V těch zprávách bylo to před velkou cenou F1, ukazovali borce (ne na konec),který otevře pivo čímkoliv (žehlička,provázek,zapalovač,mobil,podpatek dámské boty apod..).Nicméně otevřít pivo okem tak jak to umí ŘEZNÍK to nezvládl.Zúčastnění vědí :-)
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

J.Bad píše:Dnes jsem si při sledování večerních zpráv na Nově vzpomněl na setkání v Baldovci.V těch zprávách bylo to před velkou cenou F1, ukazovali borce (ne na konec),který otevře pivo čímkoliv (žehlička,provázek,zapalovač,mobil,podpatek dámské boty apod..).Nicméně otevřít pivo okem tak jak to umí ŘEZNÍK to nezvládl.Zúčastnění vědí :-)
tak to jsme meli oba stejnou myslenku :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

bandolik píše::PP:
díky všem za supr sraz
to Ivoš : je s tebou fakt sranda když se válíš po zemi :lol: (myšleno v dobrém) :lol: :lol: Obrázek
V pohodě...jen doufám, že sranda se mnou je i bez válení :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

milosh píše:
J.Bad píše:Dnes jsem si při sledování večerních zpráv na Nově vzpomněl na setkání v Baldovci.V těch zprávách bylo to před velkou cenou F1, ukazovali borce (ne na konec),který otevře pivo čímkoliv (žehlička,provázek,zapalovač,mobil,podpatek dámské boty apod..).Nicméně otevřít pivo okem tak jak to umí ŘEZNÍK to nezvládl.Zúčastnění vědí :-)
tak to jsme meli oba stejnou myslenku :)
taky jsem na to koukal ale byl to prostě hadrář -- okem to umím jen já :lol: :lol: :lol:
ŘEZNÍK
Odpovědět

Zpět na „Srazy“