Doma z Baldovca

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Doma z Baldovca

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak a som doma .... šťastlivo. V TT leje ako k krhly a dokonca sa aj občas zablyskne. Prsať začalo už vo Veselí/Moravou a za hranicami sa to spustilo. Cesty prázdne od aut, ale plné vody.
Dalo to dnes cele dokopy 420 km. Bolo fajn, všetcia ste fajn, ale ja sa už teším na lehno, lebo už skoro nič nevidím.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Tak je tu neděle já jsem dobře vyspaná ale nevím jak jsou na tom ti co zůstali na Baldovci přes noc. Někteří jsou možná ještě trochu mrtvolky. :lol: :lol: Jinak to pro mě byl moooooc příjemně strávený den. Jsem ráda že jsem poznala další členy klubu a přesvědčila se že to jsou fajn lidičky. Chci ještě poděkovat Ivanovi a Milošovi za organizaci a pěknou vyjížďku, Topolovi za osobní dovoz skleniček. Mipovi za nálepky a výborný koláč ( pozdravuj maminku ) a Řezníkovi který se měl co otáčet aby uspokojil hladové krky. Zdravím všechny a zase někdy nashledadou. :P :P :P
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Tak já jsem již také doma, Miloše jsem opustil v Brně, tak snad beze mě trefí domů :) Děkuji všem účastníkům za příjemně strávenou společnost, Pecovi díky za spanilou jízdu po Moravském krasu, Řezníkovi mockrát díky za výborné jídlo a také díky ostatním, kteří přivezli cokoli, čím potěšili ostatní (chleba, slivovice, koláčky, ...).

Myslím, že i úroveň kempu se oproti loňsku zlepšila (rychlost obsluhy, snídaně, nová silnice, projektor na hokej apod.) a počasí také, protože nám v neděli ráno nesněžilo :lol: (lonští účastníci vědí) Sice chvíli pršelo, ale nejsme z cukru... Příští rok to už klapne a bude krásně celý víkend. ;)

Topole, jak Ti je? :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ja rovnez vcera dorazil bez uhony na chatu a litoval jsem ze jsem radeji nezustal v Baldovci nebot na chate byli uz vseci mrtvi :cry: no ponauceni pro priste...Taky velke diky vsem co se podileli na organizaci,obvzlast reznikovi za skvelou zdravou zeleninu v druhem stadiu... :lol: Bylo to super setkani a potvrzeni toho ze v klubu jsou fajn lidicky a jsem rad ze jsem vas poznal osobne a uz se tesim na dalsi setkani,treba to na Slovensku jak tam padlo ze by mohlo byt tak urcite rad prijedu :) Omlouvam se spolucestujicim trasy Ostrava ze jsem je pak mensim :) zrychlenim opustil ale pospichal jsem plnit pitny rezim :lol: Jinak bych mel zajem pokud to bude mozne o to video co tocil myslim Milos,tak pokud by to slo dejte vedet...Jinak jeste jednou moc diky za vse vsem a tesim se na priste :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
mars2
Příspěvky: 60
Registrován: ned říj 08, 2006 11:05
Bydliště: Val.Meziřiči

Příspěvek od mars2 »

Ahoj všichni,
taky jsme po menší zajížďce dorazili v pořádku do postýlky. Bylo to s Vámi všechno moc super, řezníkovi děkujeme za skvělou večeři a taky d¨ěkujeme za skvělej zákusek. Už se moc těšíme na další sraz. Taky chválíme organizátory a jejich skvěle odvedenou práci.
A jak jste se tam vyspinkali, doufáme, že ty opičky po ránu nevypadali jako orangutani.
Tak ahojki a ještě jednou díky za skvělý víkend.
Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

helof všichniiii,.... my sme dorazili v sobotu v noci s RCMichalom v pohode až na dve mini zachádzky... urobil som 560km ale nebanujem..
.. taktiež ČESŤ a CHVÁLA organizátorom..
.. aj Řezníkovi, aj keď som neochutnal... ale voňali senzačne...
.. a všetkým zúčastneným vďaka za super spoločnosť...
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
JO
Příspěvky: 37
Registrován: pát říj 27, 2006 10:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od JO »

Ahojte, tak sme fajn došli. Som rád, že sme spoznali fajn partu ľudí so spoločnou záľubou.
Řezníkovi ďakujem za dobré pohostenie a vyjadrujem obdiv nad jeho obetavosťou pri grile, kde sa tlačilo veľa hladných krkov :PP:
Samozrejme díky aj organizátorom za ich prácu a dúfam, že ich zanietenie pre spoločnú vec ich tak skoro neopustí! -i
Všetkým DÍKY za fajn weekend :PP: :mrgreen: ;)
Ahojte
Jozef
Prajem všetkým štastné km.......Jozef !
Š1202,Š1000,Š100,Š110R,Š105,Š120,Seat133,F -Granada,Citroen BX,D-NUBIRA, t.č.D-EVANDA,T-Avensis,Š-Fabia
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Myslim, že v poliach niekde za Vyškovom som obiehala 2 na kraji cesty stojace daewa z BA. Potme som si neskoro všimla, čo sú to za vozy. Ale videla som, že vzápätí idú za mnou. Takže asi bolo všetko OK. A v kopci ma obehli :).
Inak som si dala super presso na OMV v UH. Syn to hned okomentoval, že to bola pekná odvaha po víťazstve Slovákov. Som OK, takže tie slečny to brali isto športovo :lol: Našťastie som sa na cestu nikde pýtať nemusela....
Mrzi ma jedna vec: Že som sa osobne nezoznámila s Ivetou. Neviem prečo som si vôbec neuvedomila, že tam bude. Nabudúce si dám na to viac bacha.
Grilovanie: ja to stále hovorím, že ku grilu treba chlapa. Aj u nás doma to tak funguje. Je to overené.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Tak sme dorazili aj my stastne domov. Bolo to perfektne aj napriek drobnym nehodam. Vsetci ste boli super, vdaka za pekny vikend. Dik za organizaciu, pomoc, dobroty, a za pokec so vsetkymi a za dobru naladu. Som rad, ze som Vas vsetkych spoznal osobne.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

Topole, jak Ti je? :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
musí mu bejt krásně když odjížděl tak zadával trasu do navigace -- pustil volant a jel :lol: :lol: :D :D :D
ale snad mu pomůže Hugo Čáves :lol: :lol:
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ivan píše:Topole, jak Ti je? :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
musí mu bejt krásně když odjížděl tak zadával trasu do navigace -- pustil volant a jel :lol: :lol: :D :D :D
ale snad mu pomůže Hugo Čáves :lol: :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak my jsme taky uz doma,cesta dom byla paradni,zadny provoz jen trocha deste...vikend byl nadhernej,ale ta nehoda co se prihodila mezi mnou a latrelem me lezla na mozek celou dobu,vsichni jste byli moc fajn...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Taky doma od pul 4, vykoupan a skoro najeden, i kdyz na me leze nejakej virus, no ale to mi nezabrani v tom abych sem snad jeste dnes hodil fotky a nejaky to videjo (mimochodem nektery zabery jsou pred 22H nepublikovatelne :lol: )
Dekuji jako vzdy Reznikovi, Mipovi za vyborny chevy kolac, Pani "Vojtove" za deserty :) Vojtovi za super hlasky a vtipy, dlouho uz me tak nikdo nepobavil kdyz neberu v potaz Ivana s vysilackou :D Timto tedy dekuji i Topolovi ze nas pekne zabavil az do dnesniho rana :lol: No napisu nejaky elaborat jak bylo tady bych urcite na nekoho zapomel. Dik ale patri vsem kteri prijeli i kdyz pocas teda nic moc, priste uz to snad Ivan osefuje lip (a ja si beru zimni bundu).

Mimochodem, u nas v Usti sviti slunce a je 20C, tak nevim co tam na ty Morave delate :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

Emkas --- teďka vysvětluj proč si nedorazil :( :( :( :(
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vít, Jiří píše:Emkas --- teďka vysvětluj proč si nedorazil :( :( :( :(
Oba jelimani i s modrym lanosem, omluvenka nebyla predem ja se na vas tesil hosani...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „Srazy“