Manín 2012

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rudolf Š.
Příspěvky: 3591
Registrován: ned srp 07, 2011 19:50
Bydliště: Brno-Chrlice

Re: Manín 2012

Příspěvek od Rudolf Š. »

jj já bych to také bral, na začátku měsíce přijet nemohu :( :( :( :(
Aktuálně: Škoda Superb Combi II 2.0 TDI Šedá Platin

Bylo: Cruze HB 2013 LTZ 1.8 16v Černá Carbon Flash :) :)

Bylo: Aveo Sedan 2007 1.2 8v Modrá Sport :( :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

TAKŽE LIDIČKY,JÁ MÁM DOCELA UŽITEČNÝ NÁPAD,CO KDYBYCHOM ZALOŽILI NOVÉ VLÁKNO S HLASOVÁNÍM O DVA TERMÍNY,TEN CO NAVRHL MIPO ANEBO LOMNGI BY SE POKUSIL JEŠTĚ ZAŘÍDIL PŮVODNÍ TERMÍN MANÍNA.POTOM BY SE VIDĚLO KDO KTERÝ TERMÍN BY CHTĚL A BYL BY OCHOTEN,JE TO MYSLÍM SI I FÉROVÝ A DOBRÝ NÁPAD.POKUĎ SEMNOU BUDETE SOUHLASIT TAK RÁD ZALOŽÍM NOVÉ VLÁKNO :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: :PP:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Vojta

Re: Manín 2012

Příspěvek od Vojta »

Tak ten původní termín jsem nenavrhl já, ale pouze zbytečně brzo zveřejnil. A asi neumím počítat, ale většina vypadá podle mě jinak. Z tradičních účastníků Manínského srazu nový termín nevyhovuje pouze FoXovi, nikdo další neměl připomínku. A hlasování je sice pěkná věc, ale pamětníci si jistě vzpomenou na Baldovec, následné hlasování o termínu, místě a jak to nakonec dopadlo. Klidně hlasujte, ale termín slovensko-českého srazu je stanovený a to, co se případně bude konat v jiném termínu si nazvěte jakkoliv. Co bude v příštím roce, to už je druhá věc. Letos je ještě pořád organizátorem MiPo.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Manín 2012

Příspěvek od smire666 »

Hmm, pokiaľ sa teda do rozhodovania počítajú iba "tradiční účastníci," tým skôr asi uprednostním iný termín ( a miesto ). Lebo ako to tu čítam, tých ktorí by došli radšej na pôvodný termín bolo trochu viac ako jeden... Ochotne teda prenechávam Manín 2012 "tradičným účastníkom." Užite si to tam :D
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Vojta

Re: Manín 2012

Příspěvek od Vojta »

smire666 píše:Hmm, pokiaľ sa teda do rozhodovania počítajú iba tradiční účastníci.....
Ale nikdo nenapsal nic o tom, že rozhodují tradiční účastníci. O termínu rozhoduje ORGANIZÁTOR. A těch, jak jsem napsal "tradičních účastníků", je 24.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Manín 2012

Příspěvek od smire666 »

Ach tak potom pardon :oops: Treba potom ale do poznámky uvádzať, ktorý zraz je "tradičný" a ktorý otvorený pre všetkých fanúšikov a nadšencov tej ktorej značky. Aby k takýmto nedorozumeniam ohľadom organizácie a "hlasovacieho práva" do budúcnosti nedochádzalo...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

smire666 píše:Ach tak potom pardon :oops: Treba potom ale do poznámky uvádzať, ktorý zraz je "tradičný" a ktorý otvorený pre všetkých fanúšikov a nadšencov tej ktorej značky. Aby k takýmto nedorozumeniam ohľadom organizácie a "hlasovacieho práva" do budúcnosti nedochádzalo...
:lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobře ty -i -i -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Manín 2012

Příspěvek od 18lukin18 »

Vojta píše:
smire666 píše:Hmm, pokiaľ sa teda do rozhodovania počítajú iba tradiční účastníci.....
Ale nikdo nenapsal nic o tom, že rozhodují tradiční účastníci. O termínu rozhoduje ORGANIZÁTOR. A těch, jak jsem napsal "tradičních účastníků", je 24.
Vojto nedá mi to ale potom to není hlavní Slovensko-Český Daewoo&Chevrolet sraz ale je to rodinný malí srazík,tot můj názor
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Manín 2012

Příspěvek od tomask »

Hele kluci už nechte Manín Manínem.
Termín je daný, kdo bude moct a chtít tak dorazí.
Nemá smysl hlasovat o termín, o termín jsi hlasujte na nějakém jiném srazu a ne na hlavním.
Pokud bude někdo organizovat nějaký další sraz tak ať, ale ať se to nejmenuje Manín nebo nějak podobně.
Srazy jsou hlavní dva a to Olšovec a Manín, vše ostatní jsou druhorade (regionální, rodinný atd.)
Mě taky termín nevyhovuje ale už my to příjde trochu přehnané se kolem toho tolik dohadovat.
Já na Manín nejedu a hotovo.
:PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín 2012

Příspěvek od Vazoun »

Ano přátelé ... tomask - má pravdu ... je mi Vás co se jim ten nový termín 1 - 2. 9. 2012 nehodí ... upřimně líto :o) jelikož, jak všichni víte, jsem na penzi / starej chlap / tak se mohu termínu přizpůsobit a na VI.Slovenskočeský zraz do Manína jsme se s Aničkou přihlásili a pojedem. Škoda , na Olšovci jsme sice poznali nové mladé tváře Chevroletáků , ale neměli možnost s němi pokecat a tak jsme počítali s Manínem. Tak snad příště pokud dožiju :o) -i :lol:
.....................
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/II. r.v.07/2002 sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2012
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Manín 2012

Příspěvek od pekrtek »

Vojta píše:Tak ten původní termín jsem nenavrhl já, ale pouze zbytečně brzo zveřejnil. A asi neumím počítat, ale většina vypadá podle mě jinak. Z tradičních účastníků Manínského srazu nový termín nevyhovuje pouze FoXovi, nikdo další neměl připomínku. A hlasování je sice pěkná věc, ale pamětníci si jistě vzpomenou na Baldovec, následné hlasování o termínu, místě a jak to nakonec dopadlo. Klidně hlasujte, ale termín slovensko-českého srazu je stanovený a to, co se případně bude konat v jiném termínu si nazvěte jakkoliv. Co bude v příštím roce, to už je druhá věc. Letos je ještě pořád organizátorem MiPo.
Tomáš má sice pravdu nechat Manín Manínem, ale zajímala by mě také definice tradičního účastníka, abych věděl, kam se mám počítat. Jak jsem již psal, mám již celé léto (resp. do konce září) naplánované a protože to není závislé pouze na mně, Manín musím tento rok oželet (už jsem o tom psal) a pokud již žádný nebude, tak mám prostě smůlu.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Manín 2012

Příspěvek od Scorpion.11 »

Bohužel s tým už nikdo nic neudělá. Jak už psal Vojta, že byl moc aktivní a Mipo zas jako pořadatel určil svůj termín a ten je pevný na 31.8-2.9.2012 -i Hold kdo bude moci zajistí si volno a dojede a ostatní kdo nebude moci pozměnit volno či jiné aktivity zůstanou doma a nebo zajedou na jiný srazík.

Jedině, že by se udělal pak třeba v tom termínu 28-30.9.2012 srazu s rozloučením se sezónou 2012 s opékáním, grilováním či rožněním.
Pak třeba vybrat kdo, kde udělat a další podrobností atd..... :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Manín 2012

Příspěvek od alvin »

presne to je aj môj názor,že Celošťátny,kaˇždoročný zraz je Manín 31.8.-2.9., na to nezmeníme nič, v termíne,kedy mal byť pôvodne urobiť nejaké Ukočenie sezóny 2012 spojené s opekačkou,ako sme navrhovali na zrazíku tu v BA,ale to sa už opakujem
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=25&t=20034
ale,priatelia,nezdá sa Vám,že tu je akosi veľa tém v ktorých sa točí o tomto istom :?: :?: :?: Začína to byť neprehľadné,bolo by to dobré ujednotiť,presunúť do jednej a tie ostatné zmazať,alebo uzamknúť,aspoň môj názor
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Vojta

Re: Manín 2012

Příspěvek od Vojta »

pekrtek píše: ..... ale zajímala by mě také definice tradičního účastníka, abych věděl, kam se mám počítat.
To záleží na Tobě, kam se počítáš :lol: Možná jsem to napsal blbě, ale podle mě je tradiční účastník ten, kdo byl na obou srazech vícekrát jak jednou.
Zatím na mě celá tato diskuze kolem Manína působí tak, že se někdo snaží to tady rozeštvat.
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Manín 2012

Příspěvek od pekrtek »

Vojta píše:
pekrtek píše: ..... ale zajímala by mě také definice tradičního účastníka, abych věděl, kam se mám počítat.
To záleží na Tobě, kam se počítáš :lol: Možná jsem to napsal blbě, ale podle mě je tradiční účastník ten, kdo byl na obou srazech vícekrát jak jednou.
Zatím na mě celá tato diskuze kolem Manína působí tak, že se někdo snaží to tady rozeštvat.
Myslím, že to vůbec není o rozeštvávání, ale o vhodných slovech. Je potřeba si uvědomit, že každá akce vyvolá reakci, každý máme nějaký názor a je potřeba ho tolerovat a snažit se ho pochopit. Tak, jako já chápu, že MIPO změnil termín (asi bych v jeho případě udělal to samé, protože něco organizovat a pak se nezúčastnit: to by asi mrzelo každého). Na druhou stranu je třeba pochopit i tu nemlčící skupinu, kterou mrzí, že z důvodu změny termínu se nemohou zúčastnit. To je z mé strany vše.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“