otáčkoměr ještě jednou

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Hej Peca,ale na Nexii. Priatelka to robila na Ticu a je na Slovensku mozno prva dama,ktora sa na to podujala sama. Som na nu hrdy... A tie biele blinkre z Astry,super !!8) Ak raz bude zraz niekde na SK alebo blizko v CZ,prideme tam obaja,ja na Nexii a ona na Ticu. Fotky Miloshovi poslem,len musime mat pekne pocasie,navoskovanych tatosov atd. Ale v Hradci mi Milosh slubil nafotit moju karu,takze konecne budem mat aj ja vykladnu skrinu na fore... ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Radoslav Hološka píše:Hej Peca,ale na Nexii. Priatelka to robila na Ticu a je na Slovensku mozno prva dama,ktora sa na to podujala sama. Som na nu hrdy... A tie biele blinkre z Astry,super !!8) Ak raz bude zraz niekde na SK alebo blizko v CZ,prideme tam obaja,ja na Nexii a ona na Ticu. Fotky Miloshovi poslem,len musime mat pekne pocasie,navoskovanych tatosov atd. Ale v Hradci mi Milosh slubil nafotit moju karu,takze konecne budem mat aj ja vykladnu skrinu na fore... ;)
Rado, jasne, no problem. v digitalu mam dost mista :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Radoslav Hološka píše:Hej Peca,ale na Nexii. Priatelka to robila na Ticu a je na Slovensku mozno prva dama,ktora sa na to podujala sama. Som na nu hrdy... A tie biele blinkre z Astry,super !!8) Ak raz bude zraz niekde na SK alebo blizko v CZ,prideme tam obaja,ja na Nexii a ona na Ticu. Fotky Miloshovi poslem,len musime mat pekne pocasie,navoskovanych tatosov atd. Ale v Hradci mi Milosh slubil nafotit moju karu,takze konecne budem mat aj ja vykladnu skrinu na fore... ;)
No co sa tyka toho zrazu ked ho spominas uz a chces aby bol tak hlasuj https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=993 neviem preco ale je tu spusta ludi a hlasov tam je tolko, ze ich zratam na prstoch jednej ruky :x :x To ako by sa to malo konat pre 5 ludi :? Ma vobec toto vyznam sa pytat a robit aky taky prieskum, ked ste neni schopny hlasovat, kde by ste zraz chceli mat!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: Som doost prekvapeny :roll: :!:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: otackomer

Příspěvek od petrm »

voyo píše:
petrm píše:Už sem to tu psal snad 20 krát vyndáš původní přístrojovej panel a zapojíš novej a vše bude fungovat ;) nikam nic nemusíš přepojovat ani nic hledat jestli máš kompletní budíky předpokládám že jo 8)
to ako vazne, ze ak vytiahnem z GL panel a dam tam panel z GLE kde je otackomer tak to bude fungovat? 8) nie su tam ine konektory?
Tohle je moje vlastní zkušenost z Lanose ale nesíí je na tom podle mě stejně i když ruku do ohně za to nedám ;) konektory sou myslím stejné
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Nedělal jsem to, ale na vrakovišti mi tvrdili, že jediný co tam není je kabel od cívky pro otáčkoměr. Ale mám to jen z doslechu. :) :? :)
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“