otáčkoměr ještě jednou

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Linox
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 02, 2004 10:39

otáčkoměr ještě jednou

Příspěvek od Linox »

zdravím všechny,
povedlo se mi sehnat přístrojovou desku s otáčkoměrem, ale nevím jestli jsou tam už nějaké dráty pro to připraveny případně odkud je vzít

díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Už sem to tu psal snad 20 krát vyndáš původní přístrojovej panel a zapojíš novej a vše bude fungovat ;) nikam nic nemusíš přepojovat ani nic hledat jestli máš kompletní budíky předpokládám že jo 8)
Linox
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 02, 2004 10:39

Příspěvek od Linox »

díky, to jsem nevěděl, v tý prodejě mě totiž přesvědčovali že tam na to žádný dráty nejsou
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

no moje otazka se sice netyka uplne takj otackomeru, ale zajimalo by me, jak sundam rucicky na budikach? Planuju bile polepy a tak abych vedel :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Miloši, jednoduše - oddělávali jsme to s Pecou a hlavně se nesmíš bát zabrat. Přilepený to není, je to jen nasazený. Takže hrubou silou.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivan píše:Miloši, jednoduše - oddělávali jsme to s Pecou a hlavně se nesmíš bát zabrat. Přilepený to není, je to jen nasazený. Takže hrubou silou.
a pouzivali jste naky klesticky nebo japak ste to sundavali?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
voyo
Příspěvky: 181
Registrován: stř říj 29, 2003 14:10
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

otackomer

Příspěvek od voyo »

petrm píše:Už sem to tu psal snad 20 krát vyndáš původní přístrojovej panel a zapojíš novej a vše bude fungovat ;) nikam nic nemusíš přepojovat ani nic hledat jestli máš kompletní budíky předpokládám že jo 8)
to ako vazne, ze ak vytiahnem z GL panel a dam tam panel z GLE kde je otackomer tak to bude fungovat? 8) nie su tam ine konektory?
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Nee, normálně rukou, žádné kleštičky :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

hmm, ktosi mi hovoril, ze ked vyberiem rucicky, tak ze uz skom skoncil a uz to nedam do povodneho stavu (nebude to dobre ukazovat). co je na tom pravdy ?
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

To je pravda, je potřeba to pak ponastavovat, nebo oddělat tu zarážku a nechat ručičku spadnout dolů a pak ji na to samé místo zase nasadit...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Biele polepy.

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Chlapi,priatelka ma Tico a vcera som cumel ako puk :shock: ,kym som jej ja menil biele oranzove smerovky zo Zafiry namiesto povodnych oranzovych,ona za ten cas rozobrala v Ticu pristrojovku,ze vraj si ide vyrobit biele polepy... Povodne cierne vybrala von asi za 15 min.,zoskenovala ich a zmenila na nich farbu. Vytlacila si ich na vykres a za dalsich 15 min. ich mala naspat osadene vo svojej pristrojovke... Nebol problem s rucickami,s kablami,s nicim. Je to proste macherka 8)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Biele polepy.

Příspěvek od milosh »

Radoslav Hološka píše:Chlapi,priatelka ma Tico a vcera som cumel ako puk :shock: ,kym som jej ja menil biele oranzove smerovky zo Zafiry namiesto povodnych oranzovych,ona za ten cas rozobrala v Ticu pristrojovku,ze vraj si ide vyrobit biele polepy... Povodne cierne vybrala von asi za 15 min.,zoskenovala ich a zmenila na nich farbu. Vytlacila si ich na vykres a za dalsich 15 min. ich mala naspat osadene vo svojej pristrojovke... Nebol problem s rucickami,s kablami,s nicim. Je to proste macherka 8)
Tak to teda cumim :shock: ..... :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: Biele polepy.

Příspěvek od Blue Lanos »

milosh píše:
Radoslav Hološka píše:Chlapi,priatelka ma Tico a vcera som cumel ako puk :shock: ,kym som jej ja menil biele oranzove smerovky zo Zafiry namiesto povodnych oranzovych,ona za ten cas rozobrala v Ticu pristrojovku,ze vraj si ide vyrobit biele polepy... Povodne cierne vybrala von asi za 15 min.,zoskenovala ich a zmenila na nich farbu. Vytlacila si ich na vykres a za dalsich 15 min. ich mala naspat osadene vo svojej pristrojovke... Nebol problem s rucickami,s kablami,s nicim. Je to proste macherka 8)
Tak to teda cumim :shock: ..... :lol:
To ja tiez :shock: na holku dobryyy 8) 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Na holku dobrý, na chlapa výborný :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

Hmm dobryyy!
ale ja uz mam bile budiky nekolik mesiců... :lol:
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“