MP3 přehrávač UNI 12V

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ivos -> pre usb mam vstup na radiu :D . A pre mp3 prehravace a diskmeny by som si radsej spravil vstup cez cinche. Je to jednak lacnejsie ako som uz spomenul a neporovnatelne kvalitnejsie riesenie. Ale chyba tomu ten cveng dalsej hracicky v aute :lol: . Samozrejme pre tych co striedaju auta castejsie nez ponozky je to asi uzitocne, ale asi by som radsej s mp3 prehravacom nosil sluchadla nez toto. Mimochodom mp3 prehravac som prestal pouzivat potom co som zacal pouzivat mobil s pamatovou kartou a headsetom.
Reklama
 

Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

MP3

Příspěvek od pik »

pro PPP.To je právě o tom že my v rádiu ten vstup USB nemáme. Ivoš psal že má rádio starší ale dobrý a já mám koupený spolu s autem rádio s CD ale MP3 neumí.A protože je v záruce(jak auto tak rádio)tak nějaký tahání kabelů pájení a podobné akce bohužel ne.Já osobně zase nějaký HI-FI v autě mít nemusím ale jako dost dobrá zvuková kulisa to je v pohodě použitelný.hoj. :P :lol: :PP:
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Pajkovanie netreba, ved vacsina radii (aj ked netusim ako tie co sa predavaju s autom) ma vzadu cinche, na ktore staci len pripojit prichystane kabliky a tie pripojit napriklad na mp3 prehravac. To len ako priklad ze to ide aj inak a vacsinou lepsie nez cez taketo hracky.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Pik: Kde si kúpil? Radšej by som tvoj ako drevený...
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

MP3

Příspěvek od pik »

Já jsem to koupil v EVA cz je to na Mělníku.Ale zadej si do vyhledávače EMGETON MP3 Wireless Carpack 1 nebo TREKSTOR enjoy now.Já nevím jestli EVA cz.posílá i na Slovensko.Oba dva tyto výrobky jsou stejný.To co si objednal IVOŠ tak podle obrázku nemá tu hlavu výkyvnou.Ještě, EVA cz.je obchod kde mají od ledniček po sekery a televize takže to není žádnej specializovanej obchod.Ale na naše poměry vcelku levnej.Jsem přesvědčenej že to u Vás bude taky.hoj
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:Ivoš:Chlape hodis mi sem na to odkaz???Ani jsem nevedel,ze neco takoveho existuje,myslis,ze tam pujde pichnout i mobil???Mam SE W850 a ze bych tam tu hudbu ladoval z telefonu... ;)
Pokud ma ten tvuj mobil normalni audio line-out vystup (jako ma treba moje Nokie ;)), tak myslim, ze to neni problem, viz schema: Obrázek

BTW bracha bude mit narozky, takze diky za perfektni tip. :lol:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

A je to tady!!!Konečně to přišlo.Vyzkoušel jsem a jásám. Je to paráda.

Má to kloub, takže možno naklápět (horizontálně) dle libosti a funguje to bez šumu.
Večer hodím foto.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

IVOŠ

Příspěvek od pik »

Ivoši psal jsi že dodací lhůta je tři týdny,to to uteklo :lol: .Hele mně to jde taky horizontálně natáčet ale když to strčím do tý zásuvky pootočený o 90 stupňů tak mi to jde i vertikálně :roll: . :lol:.Ať nám HRAJE a nezlobí.hoj
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No to jsem si myslel taky, ale najednou dneska zvonek a pošťák s balíčkem za dveřmi :lol:

Vejtaho!Když budu chtít, tak si natočím přehrávač i šejdrem :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

TEAC MP-FM-101

Příspěvek od Slam »

Jinak pro zajimavost jsem nasel jeste 3. konstrukcni variantu... a je i nejlevnejsi: Obrázek

http://shop.computershop.cz/eshop/defau ... tiid=36785
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
zdeno
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 29, 2006 13:52
Bydliště: ul. kpt. M. Uhra 53/6

Příspěvek od zdeno »

my mame v nasom lanose len obycajne kazetove radio ale ma audio vstup takze mi staci cez kabel napojit akykolvek mp3 prehravac Obrázek
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

přehrávač 12V

Příspěvek od pik »

Asi tak po 14ti dením používání se mi tento přístroj líbí ještě víc než když jsem ho koupil.Jenom musím ještě provést vyrovnáhí hlasitosti.Mám na USB disku výběr všeho možnýho a někteří jsou o něco tišší. :oops: :roll: hoj.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

pik: zajímavá myšlenka s tou hlasitostí, už mně to taky delší dobu leží v hlavě. Nevíte někdo jak to udělat ? Mam asi 9 GB hudby na hadru a používam na přehrávání i grabování iTunes. Průšvih je s tim, že každá písnička má jinou hlasitost. Ručně nic moc dělat nechci, kdysi jsem myslim experimentoval s LAME. Prostě spustim program, nastavim adresář, necham ho tejden chroustat a pak budou všechny písničky stejně hlasitý vč. zachování tagů a podobbně. Neví někdo o něčem ?
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Krtek píše:pik: zajímavá myšlenka s tou hlasitostí, už mně to taky delší dobu leží v hlavě. Nevíte někdo jak to udělat ? Mam asi 9 GB hudby na hadru a používam na přehrávání i grabování iTunes. Průšvih je s tim, že každá písnička má jinou hlasitost. Ručně nic moc dělat nechci, kdysi jsem myslim experimentoval s LAME. Prostě spustim program, nastavim adresář, necham ho tejden chroustat a pak budou všechny písničky stejně hlasitý vč. zachování tagů a podobbně. Neví někdo o něčem ?
Ta funkce se jmenuje "NORMALIZE" - ale vetsinou se myslim pouziva, kdyz to do MP3 prevadis. Mozna existuje soft, ktery to dodela dodatecne (i kdyz pochybuju, ze bez rekomprese) a kdyz ne, tak to hold prozen pres konvertor MP3 jeste jednou se zapnutou touhle funkci, na poslouchani do auta to bude stacit a budes mit vsechny skladby nejen stejne hlasite, ale i ve stejnym bitrate apod.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

hlasitost

Příspěvek od pik »

Re KRTEK+SLAM:Před malou chvilkou jsem to vyrovnání hlasitosti provedl jde to přímo tam kde máš soubory s hudbou.Program se jmenuje MP3Gain 1.2.5 je to FREEware existuje česky.Neumím přidat odkaz ale stačí zadat název programu do vyhledávače(nepodíval jsem se jestli tam byla i slovenština to pardon).Provede to analýzu a potom vyrovnání hlasitosti.Soubor 512MB(že neuhodnete jak mám velikej USB disk) :P trval asi 20minut :lol: .hoj
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“