Strata oleja

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Strata oleja

Příspěvek od Ivan »

Oberuc píše:Cez víkend som bol na Nessi v Prahe celkom asi 1200 km auto išlo v pohode až pred domom som zistil ze mi chýba asi 3 litre motor. oleja Neviem v čom by to mohlo asi byť mám vymenené tesnenie pod hlavou aj hlavu strata vody žiadna . 16 V
Doufám, že jsi neměřil množství oleje těsně po dojetí, když byl motor horký? To je pak jasný, že Ti chybí olej :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

olej

Příspěvek od Serpico »

...to Ivan 3 litry se mu neskovají ani těsně po příjezdu....maximálně 1/2 litru....

měj se
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Já nevím, ale když já přijedu a měřím měrkou hladinu oleje, tak jsem rád, když se na té měrce něco objeví. Ale je fakt, že mám jinej motor a u sériového motoru jsem to nezkoušel...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

olej

Příspěvek od Serpico »

....Ivan dodávám, záleží hlavně jestli stojíš na rovině, měrka je na straně vany, jestli máš 16V nebo 8V hydraulická zdvihátka ventilů, nebudu se přít o dobu, kdy to má stéci - já to dělám tak, zaparkuji v podzemní garáži předpokládám rovinu a to zvláště stranovou, zajdu za manželkou a za 1/2 až hodinu skontroluji - takže dobu jsem pouze odhadoval.
Mě to funguje - sousedovi na horách nějakej dobrák poradil a to tak, že byl následně olej až na vzduch filtru - prostě to přelil, takže prosím opatrně dvakrát měř a jednou dolévej...zapečené kroužky nejsou nic příjemného


mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“