Nedrží paměť atorádia

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

A nemáš tam nějaký DEMO rádia? Musíš si koupit plnou verzi a bude ti fungovat jak má. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

dedo.miki píše:A čo ak je v rádiu chyba?
A proc se neprojevi hned nebo behem nekolika dni, ale az pri delsi dobe nepouzivani? :shock:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Off Topic (úplne):
Inak nechápem výrobcov, o čo im ide...
Pred tým, ako som si kúpil (aj to už bolo dávno) nový receiver domov, som mal iný receiver (rádio so zosilovačom)... no a tento starý som sa rozhodol asi po roku, možno dvoch predať... a keď prišiel kupec, som ho vytiahol, zapojil a stanice tam BOLI NALADENÉ ako pred odpojením...
Viem, že toto Ti nepomôže, ale NAPÍŠME PETÍCIU ZA PRÁVA AUTOHIFISTOV :lol: :lol: :lol:
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

RoSta píše:no a tento starý som sa rozhodol asi po roku, možno dvoch predať... a keď prišiel kupec, som ho vytiahol, zapojil a stanice tam BOLI NALADENÉ ako pred odpojením...
No, to my mame na pude nejake radio ze 60. let a je taky STALE NALADENE, i kdyz na nej 30 let nikdo nesahl... :lol:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

:lol:
nooo a si si istý, že ten rozsah spred pol storočia ešte nejaká stanica používa?
:lol:
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Moje autorádio má stanice naladené aj po úplnom odpojení od šťavy a dokonca po pár minútach si aj nastaví správny čas (ktorý mi je na dve veci, keď mám v aute hodiny)...
jediné, čo neudrží, je práve prehrávaná stanica zostane tam 87,5...
prvý krát som sa nasral, že to budem musieť znova ladiť, ale náhodou som ťukol na predvoľbu a ľaľa, išlo to...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

asi

Příspěvek od pik »

Mě to připadá že máš asi nemocný to rádio respektivě paměť.Já když jedu na dovču tak televizi i recievr vytáhnu ze zásuvek.Za týden až 14dní zapojím a je naladěno.Na stránce
www.najdiservis.cz/navod.htm?clid=4569&strana=1
je návod na zapojení připadá mi srozumitelnej.Jestli to máš správně věřím tomu že jedině servis a výměna paměti. :?: :D hoj
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Prece je ale divny, ze tyden pamet udrzi a cca mesic uz ne, ne? To neni prece clovek, aby mu ta pamet s casem slabla, elektronika se preci takhle nechova... :? Ted to pro jistotu zkoumam presne, tj. mam poznaceno, kdyz jsem radio nastavil a ted prubezne zkousim ruzne metody (jizda se zapnutym radiem, vypnutym, s panelem nasazenym sundanym) a cekam, kdyz se vynuluje - ted jsem dal auto 3 dny pauzu, tak to opet zkontroluju, az do auta sednu). Je totiz fakt, ze doted jsem jeden den pouzil radio a pak se k nemu dostal az zase za mesic nebo dele, takze nemam jistotu, co presne se mezitim s autem udalo nebo jestli mi do toho nekdo nesahal (z rodiny ci v servise)...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

a vynuluje se ti cela pamet nebo jen ty stanice se ti zrusi???? a taky nechapu kdyz pises ze nepouzivas radio tak to znamena ze poslouchas CD MP3 nebo vubec ho namas zapli????Jak poslouchas CD a tam ti pamet drzi to by si poznal ze ti porad zacina ze stejne skladby kdyby se vynuluvala a nebo nastaveni vejsek a basu, tak bude nejspis problem v radiu.
Co se tyce kabelu Memory tak tam je stali plus i po vyndani klicku ze zap, vecinou je to oranzovy a kdyz tam neni plus tak je treba hledat vjybu v kabelazi.
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Slavek píše:a vynuluje se ti cela pamet nebo jen ty stanice se ti zrusi???? a taky nechapu kdyz pises ze nepouzivas radio tak to znamena ze poslouchas CD MP3 nebo vubec ho namas zapli????
Vsechno se vynuluje, tj. i hodiny, typ EQ atd. A "nepouzivam" znamena, ze ho vlastne nepotrebuju (radsi posloucham motor a co se deje vne auta), CD jsem vyzkousel jen jednou, kdyz jsem to radio koupil, jen jestli to funguje... Proste naprostou vetsinu casu mam celni panel doma v policce, no a kdyz si najednou vzpomenu (max. 1x za mesic), tak se radio zapne vynulovany. Jak jsem psal, ted budu to radio testovat casteji, abych upresnil ten interval, kdy se pamet smaze, jenze tim castejsim zapinanim muzu vysledek ovlivnit, pokud je to zpusobeno delkou necinnosti radia, takze asi stejne nic nezjistim... :?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Môže ti nulovať aj pri poklese napätia pri štartovaní ak máš niekde velký prechodový odpor napr. kostra alebo jeden článok v baterke je vyskratovaný.To je ale potrebné merať to sa nedá takto .
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Baterka je rok stara a zadny jiny problem nez to radio jsem s elektrikou zatim nemel... :? Ale dik za tip, kazda rada dobra. 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

dedo.miki píše:Pokial by ti sa samovolne odpojoval akumulátor(čo je blbosť pokial štartuje)tak by sa ti vynulovali aj hodinky v aute.
Pravda, presne to se mi ob 2 mesice stava :lol:
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Prekontroluj kontakty na baterke a ukostrenie od baterky na karoseriu.Môže byť zlý kontakt aj na poistke čo je na stály prúd-Hodiny ,rádio.
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

dedo.miki píše:Prekontroluj kontakty na baterke a ukostrenie od baterky na karoseriu.Môže byť zlý kontakt aj na poistke čo je na stály prúd-Hodiny ,rádio.
Kontrola bleskove probehla, je to kostra na baterce-asi budu muset koupit novou koncovku toho kable. Tahle ani po dotazeni moc nedrzi :? Diky! :)
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“