Moravskoslezský sraz?

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Super nápad, ale bohužel mám první volný víkend až v červenci a to až 22-23.7.Takže bohužel se nezúčastním... :cry:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

cubafire píše:Super nápad, ale bohužel mám první volný víkend až v červenci a to až 22-23.7.Takže bohužel se nezúčastním... :cry:
Ale termín snad ještě nebyl dohodnut? Nebo jsem něco přehlédl?
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Neboj nepřehlédl :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

No dobře, já jen že se bavíte o nejbližších dnech. Takže kdyby to bylo v tom termínu kdy mám volno tak samozřejmě že jedu, ale jinak bohužel :-(
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Přímo v mé hlavě se zrodil nápad, kde udělat srazík. V Hrabyni (mezi Ostravou a Opavou) stojí Památník Ostravské operace (tzv. CUC - cypovina u cesty). U něj je dost velké parkoviště i restaurace.
Prosím další návrhy, eventuálně i termín.
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Na CUCu by to šlo. Už se slyším jak se ptám na cestu :lol:
Synku pocem, kde je tu cypovina u cesty a honem bo neni čas...... :lol:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvek od pilot »

památník není špatný nápad ani ty trojanovice. A co takhle Mošnov staré letiště. Je zavřené teda nepřistávají tam letadla a není to oplocené ani jinak zakázán vstup. Nebo jsem přemýšlel nad novým jičínem. Co vy na to?
pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvek od pilot »

22.-23.7.2006 by byl nějaký problém je to za měsíc ale to by snad nevadilo .

Prosím napište komu by se tento termín hodil a komu ne. Na místě srazu se domluvíme ať to máme všichni stejně nebo alespoň přibližně stejně daleko . Takže pište i místo vhodné k tomu srazíku.
pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvek od pilot »

mipo píše:Nič proti, ak budem mať čas, tak by som došiel. Síce to budem mať trochu ďalej, ale nevadí:-)
NA místě se domluvíme společně
ALF
Příspěvky: 60
Registrován: úte dub 18, 2006 14:39
Bydliště: opava/branka u opavy

moravskoslezský sraz

Příspěvek od ALF »

Ten termín mi vyhovuje,ale klidně ho mužete změnit.Já se vám přizpusobím. :lol: A co třeba v Hlučíně na Štěrkovně.Je to jezero a je tam dost místa a taky hospudka 8) .Byl bych pro i pro ten památník,ale nechám to na vás.Každopádně se s MATÍZKEM zučastním. ;)
Zlatý Matízek SE,r.v.99,ofuky oken,kouřové blinkry,kšilt a palubka v laku,výfuk ulter sport,Al.kola ALESSIO a dálší cipárny
pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Moravskoslezský sraz?

Příspěvek od pilot »

Vojta píše:
Iveta píše: Tohle je bezva nápad , pokud nechcete vyloženě pánskou jízdu a nebude vám vadit ženská , taky bych se přijela podívat.
Jakápak pánská jízda? Každá žena vítána. Na srazy běžně jezdí manželky a přítelkyně, bohužel řidičky se vyskytují málo. Jen mám obavu, že se nikdo neujme toho sehnat klidné a prostorné místo.
Vojto ujmu se toho ale dělám to poprvé takže se předem omlouvám za nedostatky které by mohli vzniknout. Ale místo může navrhnout každý a vybereme to nej.
Vojta

Re: Moravskoslezský sraz?

Příspěvek od Vojta »

pilot píše: Vojto ujmu se toho ale dělám to poprvé takže se předem omlouvám za nedostatky které by mohli vzniknout. Ale místo může navrhnout každý a vybereme to nej.
Tady vlastně není prakticky co organizovat - jenom sjednotit návrhy místa a termínů. Počítám s jednodenním srazíkem.
Cokoliv poblíž Ostravy je pro mě přijatelné, ten Jičín už je taky trochu z ruky. Jak už jsem psal, termín je mi jedno - jen tento víkend je pasé. V červenci kdykoliv. Pak to dám třeba vědět i Polákům, kdyby se chtěli přijet podívat. Důležité je jen to, aby nás tam přijelo víc, hlavně Ti, co ještě nikde nebyli, ať se poznáme (to samozřejmě neznamená, že ti, co jezdí na srazy, mají zůstat doma). Už se těším.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Né že bych vám do toho chtěl kecat, vy na Moravě jste chytří ažaž (podle výsledků voleb zvláště výpitkové v některých obcích kolem Znojma a na Ostravsku :twisted: ), ale co si k tomu místu a termínu udělat hlasování???
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

22.7. - 29.7. jedu s rodinkou na dovolenou , takže nemůžu přijet. Počkám jaký termín se tady domluví. Jinak na vzdálenosti místa srazu mě nezáleží ze synem často vyjíždíme na delší trasy.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Docent píše:Né že bych vám do toho chtěl kecat, vy na Moravě jste chytří ažaž (podle výsledků voleb zvláště výpitkové v některých obcích kolem Znojma a na Ostravsku :twisted: ), ale co si k tomu místu a termínu udělat hlasování???
Asi nejsme holt tak chytří jako Zápotockého potomci na Kladensku.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“