Levny radio s USB vstupem a celním AUX vstupem

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docent píše:
milosh píše:jak budes bastlit USB????
Bych řekl, že to myslel tak, pořídit si rádio s USB normálně vepředu a AUXem vzadu, protože aby mělo všechny tebou požadovaný dírky vepředu, to jsem ještě neviděl...
no klido si koupim i naky s aux vzadu, ale moc sem jich kolem 3 litru nenasel, rad bych PIONEER, pak klido i to usb ozelim, ale budu mit aspon ZNACKU a ne "znacku" jako ty roadstary a podobny shity :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Kontaktuj Maremana on ma nejake na usb na sto pro 8) :!: :!:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Docent píše:Hele, to nevypadá špatně... A má to odnímatelný panel pro zapomínání v nákupním vozejku... Zkus to fofrem vyzkoušet a napsat zkušenosti, než se definitivně rozhodnu pro Sony ;) .
Co mas proti tomuhle Sonakovi? :shock: Mam ho a prijde mi skvelej za ty prachy - zadnej estradni vzhled, funkce super, zvuk tez, tuner perfektne citlivej, vzhled a velikost displeje nedegraduje ta sterbina nahore jako u toho Sencora atp. 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Proti SONY mám akorát to, že jsem měl v autech celkem 3 a z toho mně 2 ukradli :evil: . Pak jsem měl ještě Blaupunkta, kterej nestál za nic, a ten v tom autě vydržel :twisted: .
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ten sonak ja asi budu kupoval, ale jen s 200 na konci, hlavne ze to ma ten AUX vstup !!! SONY CDX-GT200

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ja uz viiim na co ho bude pouzivat :lol: :lol: To sa bude navigovat... :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Blue Lanos píše:Ja uz viiim na co ho bude pouzivat :lol: :lol: To sa bude navigovat... :D
no spis u TOMA ztlumim zvuk a pustim winamp nebo naky videjo ;) :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Docent píše:Proti SONY mám akorát to, že jsem měl v autech celkem 3 a z toho mně 2 ukradli :evil: . Pak jsem měl ještě Blaupunkta, kterej nestál za nic, a ten v tom autě vydržel :twisted: .
No vidis, to je prece ten nejlepsi dukaz kvality! :lol:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No to jo :lol: Uz mam objednano, snad dorazi brzy ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Uz je sonak doma, zitra montuju, nafotim, mozna i natocim jak to hraje, kdyz pripojim PDA (snad to bude chodit :lol: )
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Tak to se už těším. Je to jeden z favoritů pro montáž do Hondy. Teď je tam OEM kazeťák...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No ja taky :lol: Je to model 2006, v novym tuning magazinu tam a reklamu ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pokud to teda nekoho zajima, tak uz mam namontovano, radio samo o sobe hraje good, i kdyz treba ovladani hlasitosti mi prislo lepsi u pioneera co sem mel, tento sonak ma to kolecko jako moc maly, no asi mam velky prsty :lol:
Jinak nemel jsem moznost to vyzkuset vecer nebo v noci, ale podsviceni je bily a dira na cd sviti cervene, teda je tam 1 dioda a hlasitost jaky posvetlena cervene, takze zadny modry po celym panelu ale decent. funkci to ma hafo, me zajim hlavne AUX vstup, no funguje po propojeni s PDA na jednicku !!!
Jelikoz mam k PDA i usb host kabel, pripojil jsem svoji FLASH-ku a i kdyz radio neni na USB, tak ted uz bylo. mazec !!!!
Za ty prachy myslim super kauf a clovek se nemusi bat, zda mu to bude hrat, jako u tech levnych sencoru atd...

Normalne clovek pusti WINAMP a uz to jede :lol:
Ale bylo moc slunce, tak toho videt fakt moc neni, kdyz bude zajem udelam foto az se seseri :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..Miloshi ze se taq blbje ptaaamm...
..to autoradio nemalo odnimatelny ten predny ramik ..??
(nemyslym panel)...

...podobne ako to moje..?
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

JRD McLAREN píše:..Miloshi ze se taq blbje ptaaamm...
..to autoradio nemalo odnimatelny ten predny ramik ..??
(nemyslym panel)...

...podobne ako to moje..?
ktery?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“