Levny radio s USB vstupem a celním AUX vstupem

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Levny radio s USB vstupem a celním AUX vstupem

Příspěvek od milosh »

Poradite nekdo? Cena tak do 3 litru max. Preferuju to USB, ale zase jelikoz mam PDA tak po propojeni s AUX vstupem bych to usb asi ozelel

http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=30963 coz? nechci uz zadny extra ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Resp. toto, cerna barva vypada lip ;)

http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=30964

• přehrává CD-R/RW
• přehrává CD-MP3
• USB rozhraní pro připojení USB modulu (pro MP3)
• slot pro MMC/SD kartu
• Přehrávání MP3 z paměť. karty
• ID3 Tag – zobrazení názvů
• ochrana proti otřesům
• Active Black Matrix displej
• modré podsvícení tlačítek
• hodiny
• výkon 4 x 50W
• PLL FM, 18 převoleb
• RDS (PTY, AF, TA, PI, PS)
• ekvalizér
• 2 výstupy předzesilovače
• 1 výstup pro SubWoofer
• AUX vstup
• ISO konektor
• odnímatelný čelní panel
• provedení černé

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Hele, to nevypadá špatně... A má to odnímatelný panel pro zapomínání v nákupním vozejku... Zkus to fofrem vyzkoušet a napsat zkušenosti, než se definitivně rozhodnu pro Sony ;) .
Když už jsme u tohohle rádia a cen - pokud uvidíte něco v Datartu, akorát si to prohlídněte a běžte nakoupit jinam... V kamenným obchodě ho mají za 5.490,- Kč, ve svým vlastním e-shopu pak za 4.590,- Kč...
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..dobree radijko.. za ty prachy...

hlavne nekupuj radio ELTA..
..to ma taku CDmechaniku..co lame cdcka..
..proste taku zaklapavaciu jak na kazetaak...

..
ja maam SONY.. design taky "nic moc" strohy..
..ale zvuk jedna baseeen..
a z mnozstvom funkcii som tiez spokojnyy...
..este by som uvital k tomu dialkoveee...(pokial ma niekto na predaj)
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docente, myslim zestaci projet si diskusi zde a uvidis.
http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?PrShor ... -SCD5155MR

muj favorit je toto, ale za 4500kc na to prdim :roll: - http://www.kuptesito.cz/product_info.ph ... _id=101348
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Co třeba tohle: http://autoradia.roadstarshop.cz/autora ... ?zbozi=307

Já ho teda nemám, ale mám MP3 Discmana značky Roadstar a za ty dva roky žádnej problém...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Nie je ten roadstar trosku drahy? Na "znacku" a to co ponuka? Ale mozno je to obchodom a inde sa da zohnat za menej.

Elta zmenila dizajn? Ja mam eltu kupenu pred tusim 4mi rokmi (este bez usb) a ma klasiku strbinu z papiera ako ostatni. (orava sa nepocita ti to s ym vyklapacim panelom prehnali :) ).

Ja som si kupil Silvercrest (cize lidl :) ) pretoze bol vtedy najlacnejsi, najdostupnejsi a mal tocitko.

Nedavno som videl v dakom letaku tusim tesco usb radio za 2300Sk ale netusim co za znacku.

Vsetko co som tu spomina som mal na mysli verziu s usb (to len aby nedoslo k mylke lebo ak sa nemylim prave o usb tu ide).
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Černého Sencora se čtečkou karet a USB jsem na zkoušku koupil v Hypernově za trojku. Skvělý design, zpracování a perfektní ovládání (setup, procházení adresářů na CD i flash z obou možností). OVšem zvuk - katastrofa! Z MP3 z CD i flash šuměly (jakoby ruchy od motoru mechaniky, přesto že se např. hrálo jen z flash). Tuner otřesný - chytalo to jen nejsilnější stanice, rychle slábly, prostě otřes. Za 3 dny to měla hypernova zpět.

S OEM repráky možná, ale pokud má člověk něco maličko lepšího, už uslyší tu bídu.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ondras píše:Černého Sencora se čtečkou karet a USB jsem na zkoušku koupil v Hypernově za trojku. Skvělý design, zpracování a perfektní ovládání (setup, procházení adresářů na CD i flash z obou možností). OVšem zvuk - katastrofa! Z MP3 z CD i flash šuměly (jakoby ruchy od motoru mechaniky, přesto že se např. hrálo jen z flash). Tuner otřesný - chytalo to jen nejsilnější stanice, rychle slábly, prostě otřes. Za 3 dny to měla hypernova zpět.

S OEM repráky možná, ale pokud má člověk něco maličko lepšího, už uslyší tu bídu.
aj ta krajta, no uz jsem se docetl taky podobny nazory, asi zvolim znacku kvalitni, ale aspon s tim AUX vstupem, videl sem nakyho sonaka za 2800 to by slo :roll:
Pokud teda nesezenu u nas v Ul nekde v zastavarne ten muj panel od PIONEER 3600MP :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

ja mam todle a taky ma vystup na AUX i kdyz to tam nepisou, a celkem dobre hraje
http://www.pixmania.com/cz/cz/92952/art ... 4-mp3.html
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Slavek píše:ja mam todle a taky ma vystup na AUX i kdyz to tam nepisou, a celkem dobre hraje
http://www.pixmania.com/cz/cz/92952/art ... 4-mp3.html
hmm, ale ja potrebuju vstup ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

milosh-> a co tak dostat rozum a zmierit sa s tym ze take radio proste neexistuje :) alebo aspon nie na nasom trhu. Ono je dost problem umiestnit na celny panel strbinu na cd aj s vladacmi a usb zdierkou, takze nepredpokladam velky vyber modelov aj s jakom na vstup nebodaj s cinchom najma ked to vsetci pchaju dozadu. Radsej by som si zozadu natiahol kabel niekde na palubovku a vstup pribastlil. Espero ma napriklad taky kaslik na blbosti a ten ma asi 1cm okraje na ktore sa da vopchat kopa veci takze na nexii sa snad tiez najde nejaka neobsadena plocha.
Ber to len ako inspiraciu aby ta to neobmedzovalo v rozlete :).
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ppp píše:milosh-> a co tak dostat rozum a zmierit sa s tym ze take radio proste neexistuje :) alebo aspon nie na nasom trhu. Ono je dost problem umiestnit na celny panel strbinu na cd aj s vladacmi a usb zdierkou, takze nepredpokladam velky vyber modelov aj s jakom na vstup nebodaj s cinchom najma ked to vsetci pchaju dozadu. Radsej by som si zozadu natiahol kabel niekde na palubovku a vstup pribastlil. Espero ma napriklad taky kaslik na blbosti a ten ma asi 1cm okraje na ktore sa da vopchat kopa veci takze na nexii sa snad tiez najde nejaka neobsadena plocha.
Ber to len ako inspiraciu aby ta to neobmedzovalo v rozlete :).
jak budes bastlit USB????
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

:shock:
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

milosh píše:jak budes bastlit USB????
Bych řekl, že to myslel tak, pořídit si rádio s USB normálně vepředu a AUXem vzadu, protože aby mělo všechny tebou požadovaný dírky vepředu, to jsem ještě neviděl...
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“