Také mi probleskuje! Potvora!

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

zabijec píše:Tak jsem se svezl Kalosem, protože tatík si chce něco koupit. V Táboře v autosalonu, stříbrná předváděčka 1,2. Po na startování nezhasnul check a auto při přidání plynu cukalo. Že prý málo benzínu, tak se dotankovalo. Cukání přestalo, ale check svítil nadále. Nevím jestli to mělo tak velký vliv na jízdu, ale to auto nemělo téměř žádnou sílu. Troufám si říci že můj Matiz je mnohem svižnější. Přidání na pětku při 90km/h se projevilo akorát zvýšenou hlučností. Ten den jsem se svezl ještě C3 a Getzem. Motor Kalosu jednoznačně nejhorší i když papírově by měl být nejsilnější.
To bude tím rozsvíceným Checkem jde o to co to způsobilo je možné že to omezilo výkon auta já dneska jel taky 1.4 a docela to šlo i když Lanos to nebyl ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

karstn píše:Ja uz jsem s tim byl par krat v servisu. naposledy pred tydnem (7 pracovnich dnu sem byl odkazany na vlasni nohy :cry: a mestskou dopravu). cistili mi palivove vedeni, brousili hlavy, mam 3 bodove trysky (misto 1bodovek), silenbloky.... Zatim je klid tak sem zvedav. A silne doufam ze uz seta zluta mrcha nerozsviti pri jizde :x
No doufám , že ti tam nechali žárovičku! :P :P :lol:
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

schomi píše:no ja nevim kdyz sem prechazel z feliny 1,3 47kw na kalose pripadalo mi to auto taky trochu lenijsi ale hned po zábehu proste zabijak o proti felde, asi nema tak velkej odypich a malinko linejsi do kopcu ale jinak zadny problem ok v poho! osobne sem taky parkrat ridil Getz mno a rekl bych ze sem se rozhodlo spravne :D
Jeste mi prosim rekni, u Kalose se u zadnich sedacek da sklopit jen operadlo nebo i sedak?
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

zabijec píše:Jeste mi prosim rekni, u Kalose se u zadnich sedacek da sklopit jen operadlo nebo i sedak?
Mal by saq dať aj sedák, niekto to tu písal. Nikdy som to nepotreboval, tak som si neni istý.
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

mipo píše:
zabijec píše:Jeste mi prosim rekni, u Kalose se u zadnich sedacek da sklopit jen operadlo nebo i sedak?
Mal by saq dať aj sedák, niekto to tu písal. Nikdy som to nepotreboval, tak som si neni istý.
Na autosalolonu mi tvrdili opak, ale zezadu byla takova plastova oka. No nevim tak se ptam.
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

U getze v nejlevnější verzi jdou taky jen opěradla , ptal jsem se na to , u Kalose nevím .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobré podmračené ráno :D Sraz za 37 venku drobně poletuje sníh :cry:
Už jsem to tady taky psal.Samozřejmě sedačky 2nebo 1 a sedák jde i s opěradlama celý.Zrovna dneska to budu muset udělat.Já mám Kolouška i na práci.Mám i tažné a už jsem vezl např.plaťák 3,5m na něm 125m2 poliesteru tl 5cm nebo pět terasových stupńů jeden 80kg.To znamená že i s vozíkem jsem měl v zádu pomalu 800kg :lol: A stím jsem jezdil po Praze.Nerudovka,kolem hradu,Strahov na plzeńskou a potom městem na hajdrichijádu a na sever!Jako malý vozejk s vercajkem je normál.No Espace to není ale je to dobrý!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Tomáš píše:U getze v nejlevnější verzi jdou taky jen opěradla , ptal jsem se na to , u Kalose nevím .
U Getze jde sedák i opěradlo v základu. Tedy alespoň v Getzi po faceliftu, u starého nevím.
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

zabijec píše:Jeste mi prosim rekni, u Kalose se u zadnich sedacek da sklopit jen operadlo nebo i sedak?
Podle návodu, který jsem dostal ke Kalosovi, jdou sedáky sklopit u hatchbacku, u sedanu ne.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Hynek píše:
karstn píše:Ja uz jsem s tim byl par krat v servisu. naposledy pred tydnem (7 pracovnich dnu sem byl odkazany na vlasni nohy :cry: a mestskou dopravu). cistili mi palivove vedeni, brousili hlavy, mam 3 bodove trysky (misto 1bodovek), silenbloky.... Zatim je klid tak sem zvedav. A silne doufam ze uz seta zluta mrcha nerozsviti pri jizde :x
No doufám , že ti tam nechali žárovičku! :P :P :lol:
tu tam nechali ale vcera jsem si vsimnul ze asi pri oprave jim utekl z klimy plyn a nefacha. nevim jak se jim to povedlo ale radost nemam :evil:
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Odpovědět

Zpět na „KALOS“