Gey-lezba-adopce

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Prokazatelne mam jednoho kamarada ktery je homosexual. I tak to proste nepovazuju za normalni.

Jinak k Dreamovi na jeho reakci, nejde o vek ale zasedne jde asi o vychovu.
Ja si myslim ze jsme s bratrem vychovani dobre a s laskou a proto alespon pro mne se rodina rovna muz + zena + deti, zadna jina rovnice neni pripustna. To ze se tady lide zacinaji chovat tolerantne je jenom vec ruznych medii ktera tuto problematiku normalizuji a pokud bych mel byt paranoidni tak je to treba proto ze plno techto sexualne defektnich lidi se prave okolo kultury pohybuje.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Reklama
 

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Topol píše: Pěkný den :D Sraz za 58 venku -3 sněháňky jako blbec :twisted:
Příroda se řídí výběrem lepšího silnějšího a schopného se rozmnožovat!
Jestliže chce některý druh omezit tak sníží schopnost se množit./předávat dál informace jako schopný jedinec a nebo druh/.Nemohu to nějak zkousnout ale je pravda,že za chvíli i homosexuálové se budou moct množit ze zkumavek.Ale třeba přiletí meteor a dopadnem jak dinosauři a bude klid :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Ale to je prave ten zajimavy fakt. Homosexualni chovani je uz u vice druhu dokumentovano po vetsi pocet generaci. A i prez to, ze se tito jedinci, pokud se chovaji podle sveho zalozeni prirozene, nerozmnozuji, tak jejich procentuelni zastoupeni v ruznych generacich zustava stejne.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Brainman píše:...sexualne defektnich...
středověk :cry:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

PavelZ píše:jejich procentuelni zastoupeni v ruznych generacich zustava stejne.
Ano, a především toto lze považovat za důkaz toho, že se nejedná o nemoc, protože při akceptování teorie přírodního výběru by tito jedinci nemohli dále žít a prosperovat a proto by se jejich počet v následujících generacích postupně snižoval.
Za nemoc nelze homosexualitu považovat mimo jiné i proto, že žádným negativním způsobem neovlivňuje lidský život a nesnižuje jeho kvalitu.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Brainman píše:Prokazatelne mam jednoho kamarada ktery je homosexual. I tak to proste nepovazuju za normalni.

Jinak k Dreamovi na jeho reakci, nejde o vek ale zasedne jde asi o vychovu.
Ja si myslim ze jsme s bratrem vychovani dobre a s laskou a proto alespon pro mne se rodina rovna muz + zena + deti, zadna jina rovnice neni pripustna. To ze se tady lide zacinaji chovat tolerantne je jenom vec ruznych medii ktera tuto problematiku normalizuji a pokud bych mel byt paranoidni tak je to treba proto ze plno techto sexualne defektnich lidi se prave okolo kultury pohybuje.
Ale oni tam nikde nemluvi o zadne homosexualni rodine. Definici rodiny se nijak nesnazi menit. I kdyz me prijde, ze rodinu muze vytvorit i napr. z nejakych duvodu bezdetny heterosexualni par, ale to uz jde o uhel pohledu.

A to ze se meni nazory lidi bych nespojoval s medii. Vzdyt moralka se meni v cele historii lidstva, at uz v te dobe byla nejaka media nebo ne.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Brainmane, zajimalo by me kolik ti je let, tyto nazory co mas snadf muze mit jen clovek 50+. Vetsina mladych lidi, mezi ktere se taky jeste pocitam (29) s timto ze 3/4 souhlasi, u starsich lidi to je proste zafixovany ze driv ( za komaru) to nebylo a ted to je vsude. Ted se proste jen o vsem muze mluvit, podle me je mezi nami urcite vic nez 4% bukvic :lol:

Ja proti nim nic nemam, pokud mi ve sprse v bazenu nehazi mydlo na zem :lol:

Jak psal Ondra, lepsi dite vychovany s laskou 2 muzi/zenami, nez smutne detstvi v domove. Jimaj de hlavne o to aby meli ty prava, jako ze by mohli dedit, navstevovat se v nemocnici jako "manzele", aby meli prava za sebe urcite veci vyrizovat atd... a to podle me je potreba zlegalizovat.
Jasne, dost lidi si dnes mysli ze kdyz se rekne ze je nekdo buzik tak ze doma jen s tim druhym dela "uchylny veci", ale rekneme si to narovinu, v kazdem cloveku je kus z druheho pohlavi a jde o to, jestli to pripustime aby se to vyvinulo.

Ja jsem se prave ozenil, tak na chlapy nemam ani pomysleni, ale za par let, Ivane, tes se :lol: :lol: (JOKE)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Božínku, to je ale téma :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Akri píše:Božínku, to je ale téma :D
Teda právě od tebe jsem čekal, že se zapojíš daleko intenzivněji a květnatěji do této debaty. ;)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak koukám, jak se o nás hezky hádáte. Nezaložíte nám taky nějaký extra téma daewoo/chevrolet auto - gay - club?
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Ne me to nezajima, me jen se*e, ze se o tom furt mluvi :roll:
Pratele, ne nadarmo se asi rika, ze nez skareda holka, je prej lepsi hezkej kamarad :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Anonymous píše:Tak koukám, jak se o nás hezky hádáte. Nezaložíte nám taky nějaký extra téma daewoo/chevrolet auto - gay - club?
Vojto, zapomel ses prihlasit :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

milosh píše:
Anonymous píše:Tak koukám, jak se o nás hezky hádáte. Nezaložíte nám taky nějaký extra téma daewoo/chevrolet auto - gay - club?
Vojto, zapomel ses prihlasit :lol:
Bacha, ženáč všechno vidí ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Miloshi, mám lehce 50- :lol: 50+ až letos v prosinci, ale myslím si, že společné soužití osob stejného pohlaví by mělo být legalizované a v podstatě postaveno na úroveň manželství (informace o zdravotním stavu, dědění atd.) ale nejsem zcela přesvědčen o možnosti adopce dětí. Spíš si umím představit výchovu dítěte ve společnosti dvou žen, než ve společnosti dvou chlapů, ale nejsem si jist proč??? Nějak mi ty chlapi ve společném soužití nesedí a myslím, že adopce dětí by neměla být v tomto případě povolená. :shock:
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

mne dve devcata taky spolu nevadi :D ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“