Gumová vana do kufru

Moderátor: Blue Lanos

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný večer :D Klid -4 :cry:
LIFELIKE pěkný! Už jsem jim psal na kolik to vyjde od nich.To víš já si to musím koupit sám ja na ježiše nevěřím tak se na mě se ježíš vykašlal.
Potahy máš šitý na míru nebo univerzály?
A pro Jendu:Je vidět že jsi ještě mladej to když poveze v kufru amanta tak aby se moh taky připoutat aby to nebylo proti předpisům :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Jenda píše:Jen by mě zajímalo, kam si zapínají bezpečnostní pásy cestující na zadním sedadle...
je to upnutie pásu pre stredné sedadlo.... 95% jazdím sama a 5 osôb som snád ani neviezla :-) ... ale keby, tak bez problémov za pár sekund sa daju tie zámky prestrčiť cez sedačky dopredu ...
aj strednú opierku hlavy vozím permanentne v kufri.... nepotrebujem ju, ale mám ju, keby niečo ... a je lepší výhľad
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Topol píše: Potahy máš šitý na míru nebo univerzály?
A pro Jendu:Je vidět že jsi ještě mladej to když poveze v kufru amanta tak aby se moh taky připoutat aby to nebylo proti předpisům :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Vidno Topol, že máš nejaké tie skúsenosti :-)
Poťahy sú kupované na mieru priamo na Kalos u predajcu chevroletu
adresa výrobcu: www.azauto.cz
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

LIFELIKE píše:
Jenda píše:Jen by mě zajímalo, kam si zapínají bezpečnostní pásy cestující na zadním sedadle...
je to upnutie pásu pre stredné sedadlo.... 95% jazdím sama a 5 osôb som snád ani neviezla :-) ... ale keby, tak bez problémov za pár sekund sa daju tie zámky prestrčiť cez sedačky dopredu ...
aj strednú opierku hlavy vozím permanentne v kufri.... nepotrebujem ju, ale mám ju, keby niečo ... a je lepší výhľad

prostřední opěrku v autě nemám už prvního týdne od prodeje! výhled je opravdu velice lepší, jo a k těm pásům! nevim jak ale synovi se už několikrát podařilo prostrčit ty zástrčky přímo z kabiny auta a to ruce zrovna už nejmenší nemá a navíc ještě existuje dělené sklápění sedadel takže to by se v nouzi taky dalo použít! :D Přeji šťasný nový rok a hodne spokojených a bezproblémových km! :P
Odpovědět

Zpět na „KALOS“