Vyhrievanie spätných zrkadiel

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

LIFELIKE píše:Tak je to cca 6 tisíc za nové zrkadlá + práca.
Je to dosť drahý špás... ale uvidíme.... aspoň mám nový cieľ :-)
Tie vyhrievané zrkadlá sú aj elektricky ovládané čí manuálne?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Qtinka
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 10, 2005 15:09
Bydliště: BA

Příspěvek od Qtinka »

Tak ja som celkom rada ze mam vyhrievane zrkadla ( su aj elektricky nastavitelne) hlavne teraz v zime, ale je to super aj ked len prsi - hned je lepsi vyhlad. Hmlovky mi zatial VOBEC nechybaju, tak dufam ze ani nebudu ;)
KALOS 1,2HB SE Star2 - "Charlie"
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Qtinka píše:Tak ja som celkom rada ze mam vyhrievane zrkadla ( su aj elektricky nastavitelne) hlavne teraz v zime, ale je to super aj ked len prsi - hned je lepsi vyhlad. Hmlovky mi zatial VOBEC nechybaju, tak dufam ze ani nebudu ;)
Mám i mlhovky a představoval jsem si, bůhvíco to nebude (u předchozího auta jsem je neměl). Jsem dost zklamaný, moc to nepomáhá. Mám dojem, že svítí hlavně do stran, viditelnost dopředu je skoro stejná jako bez mlhovek.
Hrozně mi chybí zadní stěrač (u sedanů se nemontuje) :cry:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobré ráno :D Jak jsem už psal -2 holt blbá zima :(
Já teda na mlhovky nedám dopustit.Není to sice přístroj pro noční vidění ale je vidět líp než jenom klasikou.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Mirek píše:
Qtinka píše:Tak ja som celkom rada ze mam vyhrievane zrkadla ( su aj elektricky nastavitelne) hlavne teraz v zime, ale je to super aj ked len prsi - hned je lepsi vyhlad. Hmlovky mi zatial VOBEC nechybaju, tak dufam ze ani nebudu ;)
Mám i mlhovky a představoval jsem si, bůhvíco to nebude (u předchozího auta jsem je neměl). Jsem dost zklamaný, moc to nepomáhá. Mám dojem, že svítí hlavně do stran, viditelnost dopředu je skoro stejná jako bez mlhovek.
Hrozně mi chybí zadní stěrač (u sedanů se nemontuje) :cry:
Přední mlhovky na málo autech svítí tak, že je něco vidět. Na většině to zvýší viditelnost jen o trošku. U aut, se kterými jsem se dostal do styku, za něco stály mlhovky jen na starým Hyunday Pony.

Stěrač zadního skla se nemontuje na žádný sedan, aspoň jsem ho na žádným ještě neviděl.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“