zadné dvere

Moderátor: Blue Lanos

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

U skodoviek rovnako ako pri espere je problem so zatvaranim sposobeny tou istou vecou. VYmletymi a vyschnutymi zamkami s obrovskymi volami. Po vymene zamku za novy idu dvere na skodovke zavriet malickom rovnako aj na espere.
A u espera som mal na kufri asi rokmi uvolnene skrutky drziace zamok, takze sa to tiez dost divne zatvaralo, po ich dotiahnuti mam konecne pocit, ze je kufor po zatvoreni naozaj zatvoreny :).
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: zadné dvere

Příspěvek od Topol »

LIFELIKE píše:Nepáči sa mi, že zadnými dverami musím správne a dosť (podľa mňa) tresknúť, aby zámok zapadol. Na niektorých autách stačí dvere iba jemne zatlačiť a dvere sú zatvorené. Vždy sa mi ŠPZ-tka zatrasie, že si myslím, že odpadne :)
Chcem vedieť, či aj iní Kalosáci to majú takto, alebo sa s tým dá niečo robiť????
Pěkný dobrý večer :D Jasno 22st.
Ty kluci korejský vůbec nejsou blbý!! Teď když nakonec si přidělávám spojler sám tak jsem přišel nato,že dorazy/gumové špunty/ jsou šroubovací :shock: T o znamená otevři dveře a pootoč dorazama trochu doprava a tak si vlastně seřídíš potřebnou vůli :!:
V jednoduchosti je krása :P
Ať nám jezdí a nezlobí se správnou vůlí :P
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: zadné dvere

Příspěvek od LIFELIKE »

Topol píše:Pěkný dobrý večer :D Jasno 22st.
Ty kluci korejský vůbec nejsou blbý!! Teď když nakonec si přidělávám spojler sám tak jsem přišel nato,že dorazy/gumové špunty/ jsou šroubovací :shock: T o znamená otevři dveře a pootoč dorazama trochu doprava a tak si vlastně seřídíš potřebnou vůli :!:
V jednoduchosti je krása :P
Ať nám jezdí a nezlobí se správnou vůlí :P
OK... zajtra nápad korejských chalanov skontrolujem :)
a dám vedieť, ako to dopadlo.....
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: zadné dvere

Příspěvek od LIFELIKE »

Topol píše:Ty kluci korejský vůbec nejsou blbý!! Teď když nakonec si přidělávám spojler sám tak jsem přišel nato,že dorazy/gumové špunty/ jsou šroubovací :shock: T o znamená otevři dveře a pootoč dorazama trochu doprava a tak si vlastně seřídíš potřebnou vůli :!:
V jednoduchosti je krása :P
Ať nám jezdí a nezlobí se správnou vůlí :P
Je mi ľúto, ale problém bude predsa len niekde inde. Zaskrutkovala som tie dorazy postupne až čo to dalo, ale dvere bolo treba zabuchnúť vždy rovnako ako predtým. Asi s tým bude mať niečo predsa len samotný zámok.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný dobrý večer :D
Tak to mě mrzí.Vždyť jsi zkoušela moje a když jsem špuntama pootočil o půl závitu tak jdou ještě líp! Myslel jsem si jak jsem ti neporadil :(
Tak potom už opravdu zámek!
Ať nám jezdí a nezlobí ani zámek:P
Odpovědět

Zpět na „KALOS“