Signalizační tón

Moderátor: Blue Lanos

morpheus155

Příspěvek od morpheus155 »

Mám síce Kalos len týždeň no radio ide aj bez kľúča takže žiadne píp píp. Je to len na nových modeloch?
Čo sa táka svetiel tie v pohode idú len pri naštartovanom motore.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

morpheus155 píše:Mám síce Kalos len týždeň no radio ide aj bez kľúča takže žiadne píp píp. Je to len na nových modeloch?
Čo sa táka svetiel tie v pohode idú len pri naštartovanom motore.
ale parkovačky ti svítí pořád, takže bych se tím moc neuklidňoval :lol:
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Niektorí ľudia si tie bimbátka a pípače domontovávajú a tí čo ich majú by ich rušili. Ja by som bez nich veľa nenajazdil,keďže stále zabúdam svietiť svetlá.
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

aspoň teda mě nejde jenom o ty světla ale hlavně o to že bimbá i když mám klíček v zapalování a otevřený dveře to si potom na to strašně člověk zvikne a ani ho potom nenapadne že mu někdy bimbá kvůli světlům!
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

schomi píše:aspoň teda mě nejde jenom o ty světla ale hlavně o to že bimbá i když mám klíček v zapalování a otevřený dveře to si potom na to strašně člověk zvikne a ani ho potom nenapadne že mu někdy bimbá kvůli světlům!
na mě to teda působí tak, že to pipipipipipi nikdy nevydržím moc dlouho a zavřu-vypnu-uteču :lol: :lol: :lol: a vo to přece de :!:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Tompetr píše:
schomi píše:aspoň teda mě nejde jenom o ty světla ale hlavně o to že bimbá i když mám klíček v zapalování a otevřený dveře to si potom na to strašně člověk zvikne a ani ho potom nenapadne že mu někdy bimbá kvůli světlům!
na mě to teda působí tak, že to pipipipipipi nikdy nevydržím moc dlouho a zavřu-vypnu-uteču :lol: :lol: :lol: a vo to přece de :!:
Pěkný deštivý den! :D
Když to dělá pipipi třeba přijdou i slepice :( Ale deť trochu jinak.Já to vyřešil jednoduše.Stačí pod zámek zastrčit kousek prkýnka aby přidrželo vypinač a je klid :P A stačila by i odpovídající velikost vařečka. :shock:
Tak ať nám jezdí! :D
hroch
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 23, 2005 20:40
Bydliště: Žiar nad Hronom

Příspěvek od hroch »

Ja by som reagoval na margo tých svetiel. Ja mám Kalos 10/2004 a kamarát 4/2005. Keď ja vytiahnem klúčik pri zapálených svetlách, tak mi svietia parkovačky a jemu zhasnú svetlá komplet. On jazdí už pod značkou Chevrolet. Peace
Kalos hatchback 1.2, LPG červená 73L 105000km
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

hroch píše:Ja by som reagoval na margo tých svetiel. Ja mám Kalos 10/2004 a kamarát 4/2005. Keď ja vytiahnem klúčik pri zapálených svetlách, tak mi svietia parkovačky a jemu zhasnú svetlá komplet. On jazdí už pod značkou Chevrolet. Peace
šťastný to člověk :o
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

hroch píše:Ja by som reagoval na margo tých svetiel. Ja mám Kalos 10/2004 a kamarát 4/2005. Keď ja vytiahnem klúčik pri zapálených svetlách, tak mi svietia parkovačky a jemu zhasnú svetlá komplet. On jazdí už pod značkou Chevrolet. Peace
To potvrzuju. Taky mám Kalos 4/2005. Po vypnutí motoru světla zhasnou. Teď si nejsem jistý, jestli stačí vypnout motor nebo jestli světla zhasnou až po vytažení klíčku. Vyzkouším, napíšu.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tiež mám tohtoročný model...už chevrolet .... po zhasnutí motora svetlá zhasnú.
Ešte tu kdesi bola nejaká rozprava o tom, že bez kľúčika v zapalovaní sa nedá pustiť rádio, alebo tak akosi podobne to bolo.
Dá sa, aj bez kľúčika aj s zatvorenými dverami...ja kľudne umývam auto a rádio si pekne hrá.
Možno som to celé iba zle pochopila, ale ak nie, tak ... funguje to :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Funguje to takhle:
Po vypnutí motoru zhasnou světla, ale i po vytažení klíčku ze zapalování zůstane podsvícená přístrojová deska. Jakmile otevřu dveře, jednou "cinkne" zvuková signalizace a vypne se i podsvícení přístrojovky. I když dveře zavřu, tak už zůstane všechno vypnuté.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
morpheus

Příspěvek od morpheus »

Mirek píše:Funguje to takhle:
Po vypnutí motoru zhasnou světla, ale i po vytažení klíčku ze zapalování zůstane podsvícená přístrojová deska. Jakmile otevřu dveře, jednou "cinkne" zvuková signalizace a vypne se i podsvícení přístrojovky. I když dveře zavřu, tak už zůstane všechno vypnuté.
Presne tak
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Ciernygepard píše:Niektorí ľudia si tie bimbátka a pípače domontovávajú a tí čo ich majú by ich rušili. Ja by som bez nich veľa nenajazdil,keďže stále zabúdam svietiť svetlá.
Tak tak. Zlaty pipani. :lol: :lol:
Samozrejme se to nesmi prehanet, ale na ty svetla je to fakt dobry.
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ciernygepard píše:Niektorí ľudia si tie bimbátka a pípače domontovávajú a tí čo ich majú by ich rušili. Ja by som bez nich veľa nenajazdil,keďže stále zabúdam svietiť svetlá.
pravda je to... kôli svetlám je to OK (už mám za sebou na škodovke zabudnuté zapnuté svetlá a následne vybitú baterku), ale čo ma vytáča (a to mi fakt vadí), je to pípanie, ked si nezapnem bezpečnostný pás skôr, ako otočím kľúčikom .. to mi lezie na city, lebo ja si si ten pás zapnem vždy... toto nezabúdam.... s tými svetlami je to horšie :-)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

LIFELIKE píše:
Ciernygepard píše:Niektorí ľudia si tie bimbátka a pípače domontovávajú a tí čo ich majú by ich rušili. Ja by som bez nich veľa nenajazdil,keďže stále zabúdam svietiť svetlá.
pravda je to... kôli svetlám je to OK (už mám za sebou na škodovke zabudnuté zapnuté svetlá a následne vybitú baterku), ale čo ma vytáča (a to mi fakt vadí), je to pípanie, ked si nezapnem bezpečnostný pás skôr, ako otočím kľúčikom .. to mi lezie na city, lebo ja si si ten pás zapnem vždy... toto nezabúdam.... s tými svetlami je to horšie :-)
toto mi zpočátku taky vadilo, ale našel jsem v tom výhodu. Když vezu někoho kdo Kalose nezná, tak se každý ptá co to pípá. No a já vždy odvětím, ať není zvědavý a zapne si pás :lol: A tak se zapnou všichni a dokonce i ti, kteří se nepoutají nikdy. :lol: Jezdím, vozím a vychovávám ;)
Odpovědět

Zpět na „KALOS“