trhnutie volantu

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

sabother
Příspěvky: 16
Registrován: pon črc 07, 2014 21:48

Re: trhnutie volantu

Příspěvek od sabother »

No asi ano. Tam nie je obrazok. To som nahodou objavil co vsetko maju v ponuke.
Reklama
 

sabother
Příspěvky: 16
Registrován: pon črc 07, 2014 21:48

Re: trhnutie volantu

Příspěvek od sabother »

no tak dnes som uspesne vymenil tie ramena. zabralo mi to dve hodinky. povolit sroby isli lahko, lebo som mal pozicanu tak vecicku co funguje na principe vzduchovej pistole. objednal som si original ramena. teda lepsie povedane, bol som si ich zobrat vo Vrbovom vo firme Carmax. super pristup a aj ceny fajn. uz len geometriu a hadam uz bude nuba drzat ako pribita :D
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: trhnutie volantu

Příspěvek od Richard »

tak se samožřejmě pochlub, ale ono tam nic jinýho není, co by mohlo způsobit plavání auta na silnici...... spíš jde o to , mít co nejtvrdší silentbloky, ale jestli máš opravdu origo ramena, bude to asi OK, třeba palikx u neorigo ramen silentbloky rovnou mění za jiné - tvrdší
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
sabother
Příspěvky: 16
Registrován: pon črc 07, 2014 21:48

Re: trhnutie volantu

Příspěvek od sabother »

No dnes som to bol odskusat a je to teda riadne rozdiel. uz ziadne plavanie. Pekne drzi stopu.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: trhnutie volantu

Příspěvek od Richard »

ono se to projevuje a zhoršuje pomalu, tak se člověk přizpůsobuje.... ale po výměně je to pak docela překvapení jak auto může taky jezdit ;)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: trhnutie volantu

Příspěvek od Vlasta »

sabother píše:No dnes som to bol odskusat a je to teda riadne rozdiel. uz ziadne plavanie. Pekne drzi stopu.
Hlavně aby ti vydržely delší dobu než mě. Včera jsem měnil levé o kterém jsem tušil, že je úplně špatné. Přesněji, špatné byly jen silentbloky, rameno sežrané od rezu nebylo. A když už bylo auto na zvedáku, koukli jsme i na pravé a je na tom téměř stejně. Na autě byly 5 let a najeto cca 26 000km.
A to měly být originály. :cry: Zdá se, že je to úplně jedno, jestli použijem originál nebo nějakou druhovýrobu.
Fotky mluví za vše.
Přílohy
r2.jpg
r1.jpg
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“