Nádrž u orlanda

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od Jožan »

Ahojda,ne ještě nemám,mám to jen na kartonu ale ještě jsem se nedostal do dílny... :(
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od chrudoš »

Jožan píše:Chěl jsem to dnes zkusit ale ještě jsem měl ježdění,tak zas je plná nádržka,ale díky za info,to jsem fakt nevěděl.Takže nápis rovná se poslední výstraha před smrtí... :x
Maji to vymyslene dost blbuzvdorne - jakmile je v nadrzi pod 60 km dojezd, uz ti to radeji neukazou, at neriskujes a nuti te vlastne dojet hned na benzinku, aby ti auto nechciplo, cimz se poskodi. Uz jsem taky nekolikrat odpocitaval kilometry, na tech dojezdovych 60 jsem ujel tak 40 a stejne bylo v nadrzi 5 litru (resp tankoval jsem 55, Cruze ma dle me nadrz presne na 60), takze i tech 60 km je porad nejakych 80 km, nebal bych se
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od smire666 »

Mne sa naposledy "Fill fuel" zobrazilo už pri cca 70 km. Myslíte že to zohľadňuje aj priemernú spotrebu? :?: Som za to, že nie a závisí to iba od hladiny v nádrži.
ČI?
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od Jožan »

Já si myslím že určitě to kompjůtr počítá z průměrné spotřeby,mě minule dojezd počítal 90 km,za půl km už to bylo 85,atd.Ale my tady máme obrovskej kopec a ten je v zimě každou chvíli zavřenej a musí se objíždět 20km,tak radši plnou nádrž... :lol:
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
jindrous
Příspěvky: 170
Registrován: úte lis 29, 2011 19:15

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od jindrous »

V návodu se píše že pokud se spotřebuje benzín do rezervy tak svítí kontrolka že je potřeba dotantkovat palivo, ale u mě nesvítí, u mě bliká, chápu to dobře tak že bliká určitou dobu a pokud je stav již kritický a zbývá opravdu málo ke spotřebování veškerého benzínu tak potom nebliká ale už svítí kontrolka trvale?díky
Chevrolet Orlando LTZ 1,8 AT + NAVI + střešní okno + stříbrná metalíza
zakoupen jako skladový nový vůz 6.12.2011 v Renocaru v Brně
***8.2.2012 vůz přestaven na LPG systém Stefanelli autorizovaným servisem Chevrolet, záruka nebyla omezena***
bydliště kousek od K.Varů
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od Jožan »

Správně by to mělo být že se rozsvítí,může zase zhasnout na chvilku,ale pak se rozsvítí trvale a jak píše Johnlord,rozsvítí se nápis Fill Fuelling a pak už to začíná být kritický.Ale že by blikala?
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
jindrous
Příspěvky: 170
Registrován: úte lis 29, 2011 19:15

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od jindrous »

mě kontrolka prsotě bliká , není to tím že mám My2012 ?
Chevrolet Orlando LTZ 1,8 AT + NAVI + střešní okno + stříbrná metalíza
zakoupen jako skladový nový vůz 6.12.2011 v Renocaru v Brně
***8.2.2012 vůz přestaven na LPG systém Stefanelli autorizovaným servisem Chevrolet, záruka nebyla omezena***
bydliště kousek od K.Varů
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od dadif »

Tak tak, mě taky bliká...
A ještě jsem nedosáhnul stavu, kdy by začala pouze svítit, a to si myslím, že jsem byl už hodně "na pokraji", ale možná ještě ne dost... :)
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od chrudoš »

Netaha to blikani oci? Me by to teda asi otravovalo, ale netusim. Podle me je lepsi, kdyz se rovnou rozsviti, clovek aspon zbytecne neprehani a nezene nadrz na dno. O blikani jsem nikde jinde neslysel (ale ja toho taky v zivote zatim moc sylet nemohl :) ), asi novinka, ktera se treba bude uplatnovat u vsech znacek, zajimave
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od dadif »

Abych pravdu řekl, prakticky vůbec se nedívám na budík paliva, takže kolikrát si ani nevšimnu, že už to bliká, řídím se vlastně jenom podle PP.
A jestli to nejdřív bliká a potom svítí, to si jistej nejsem - natankoval jsem vždycky (aspoň myslím) při blikání...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od smire666 »

Jožan píše:Správně by to mělo být že se rozsvítí,může zase zhasnout na chvilku,ale pak se rozsvítí trvale a jak píše Johnlord,rozsvítí se nápis Fill Fuelling a pak už to začíná být kritický.Ale že by blikala?
Aj mne "smädné oko" iba svieti. Akurát tú neodstrániteľnú hlášku "Fill fuel" si odpustiť mohli. Nie sme predsa amíci, čo potrebujú pomaly automatickú aktiváciu trasy v navi-čku smerom k
najbližšej pumpe :evil:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od Corpus2009 »

amici nie sme, to mas pravdu...rad by som videl amika, ktoremu uz niekedy zasvietila kontrolka na nadrzi ;)
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od smire666 »

Tak to mi nedošlo...pri tých ich cenách za benál ( a naftu )...hrúza :evil:
Na druhej strane, tankujem v Österreich-u po cca 1,35 evri za l, takže zatiaľ v poho...tri koruny na litri no nekúp to...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od dadif »

Jo, "FILL FUEL" mě taky točí, chápu, že úmysl byl dobrej, ale když vím, že mi to ukazovalo dojezd 60 km a pak tam najednou skočí už jen hláška, stejně nejedu hned k pumpe, když jsem třeba na cestě do práce. Denní počítadlo kvůli tomu nenuluju, potom jedu z práce domů, neuvědomím si to a zapomenu natankovat a potom už úplně ztratím přehled a klepu se, abych ještě bezpečně dojel k pumpě... -P
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Nádrž u orlanda

Příspěvek od smire666 »

Možno by to šlo aj nejako "obabrať" cez diagnostiku, žeby sa to nezobrazovalo...?
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“