Vyhrievané sedačky

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

tomask píše:
Dimco Nubira 97 píše:tak za 1. odpovedal som preto lebo chrudošov príspevok som prehliadol to je detail
a za 2. jedna baba povedala máme služobné Octávky a Passaty všetky sú v koži všetky majú vyhrievanie a na všetkých často jazdím takže tvoj príspevok je slabá odpoveď... a závidieť ? čo mám závidieť keď sa mi to nepáči ? :D si vtipný
Piš si co chceš ale názor že sa vních zlé sedí :D si vtipný.
Nerozumím tomu zle sedí, slabá odpověď.....
Lebo nechceš rozumeť. Sto ludí sto chutí toto ti nič nehovorí ??? Jednoducho mne osobne sa v tom nesedí dobre ! Jako ty my chceš povedať že za to že sa to tebe páči a že sa ti v tom dobre sedí lepšie ako na látke tak sa musí aj mne ? :D Ne fakt je to osobný názor môj ktorý nikde nerozširujem ako radu ale ako môj osobný názor. Jednoducho MNE sa v tom sedí zle. A keby sa v tom aj 99% populácie sedelo lepšie ako v látke ja za to nemôžem mne to nepomôže :PP:
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

Máš pravdu že vyhřívaní v látkovej sedačke je mnohem rychlejší.
Já také jezdím dlouhé trasy, i za rodiči na SK (750 km) a necitím se nějak špatně.
Kůže je asi pro mnohé o zvyku a o vkusu.
A neřekl jsem že ty závidíš to né :PP:
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Presne tak. Je to o vkuse a zvyku. To je jako diesel vs benzín :D Jednoducho jednému sa páči to a druhému ono. Tak to má byť ;)
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 651
Registrován: čtv bře 23, 2006 12:37
Bydliště: doma

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od mzprx »

V Lacetti som mal domontovane vyhrievanie predneho sedadla pod latkou. Vyslo to na nejakych cca. 100 Eur (vtedy este 3000Sk). Samotna sada na vyhrievanie jedneho sedadla stoji okolo 70 EUR, ostatne je montaz. Bolo to v zime fajn, len mojej zene to bolo aj tak jedno, lebo jazdila do prace a z nej 15km v kabate a tak to necitila.
Tak isto som mal dorobene vyhrievanie do Evandy, tam som si objednal original spinace do palubovky a dal som to pod kozu. Pouzival som to hlavne vtedy, ked som potreboval trochu rozpalit zenu na vecer.... :lol:
CAMARO Bumblebee 6.2 V8 AT, MALIBU 2.4 AT, Lacetti LX "datel", Mitsuishi Outlander PHEV, New Nissan Leaf
ex. ESPERO, NEXIA, LEGANZA, LANOS, EVANDA, LACETTI SX, EPICA 2.5 L6 AT, CAPTIVA 3.2 V6 AT LPG
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Že rozpáliť ženu na večer :D -i
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

No já svou nemohu nějak rozpálit, já mám vyhřívaní v cruzovi (kůže) a ve VW (latka) a já po pár km vyhřívaní stahuji na minimum nebo vypínam ale moje polovička ta sedí na uplným maxime a pořád mi říka já nic necítim.
Ona je schopna na tom sedět i 1000 km a vůbec jí to nevadí :D
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

A nepokazilo sa to ? :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

Práve že ne, funguje to rovnako u obou autech :D
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Tak potom ti tým manželka niečo naznačuje :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Kjub »

Tomask, ty mas asi ladovu kralovnu! :D

Inak koza-latka debaty sa mi pacia! Su take ostre! :lol:
Moj nazor:
Koza-povodne som ju chcel, ale ta v sedom sa mi nepacila. Tato nova, co davaju teraz je super! Je to krasa, vyzera to luxusne a je to vyhrievane. Lahko sa cisti. Ale to je vsetko. Po case sa koza vytaha a uz to nevyzera tak luxusne, rychlejsie sa znici (doskrabe), v lete sa na to lepi rit a potom to len taha chlpy na nohach... :lol: A vlhko tomu nerobi moc dobre.
Latka-je teplejsi material, v zime som este nepocitil potrebu mat vyhrievane sedadla a vlete sa to nelepi. Moze sa to sice tiez doskrabat, ale urcite to znesie odost viac ako koza. Obcas sa to musi tepovat, ale fakt iba obcas. A po dlhsej dobe to vyzera stale rovnako (nie vytahane) a absorbuje to vlhkost.

Ja som zobral latku z praktickych dovodov a kvoli tomu ze koza za nejaku dobu vyzera vytahane.
A ten kto si da kozu, podla mna neni normalny...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

Kjube, mněl si někdy auto v kůži ?
Já jsem víc najezdil na spátečku s koženým interierem, než ty dopredu s látkou! :D
S toho čo pišeš mi vychází že si pleteš něco s něčím :lol:
ty možná jezdiš v léte nahej když se ti lepí riť, oooooo...... promiň ty nemáš kůži tak to asi znáš s pohovky nebo jenom s doslechu :lol:
Kůže v crůzoví není tak kvalitní s jakou jsem jezdil předtím ale není nejhorší, to je asi také dané cenou vozu.
:PP:

Edited by Dimco Nubira 97: Aj tak ti tú citáciu zmažem tak na čo ju tam dávaš ? :D :D :D
Carthell Prg
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od 666 »

tomask píše:No já svou nemohu nějak rozpálit, já mám vyhřívaní v cruzovi (kůže) a ve VW (latka) a já po pár km vyhřívaní stahuji na minimum nebo vypínam ale moje polovička ta sedí na uplným maxime a pořád mi říka já nic necítim.
Ona je schopna na tom sedět i 1000 km a vůbec jí to nevadí :D
Jo to jsou ty ženský, furt jim je zima. Když se sprchují, tak je voda žhavá jak na prase, to znám.Chyba není ve vyhřívání sedaček. Omlouvám se za OT ale nedalo se jinak.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Kjub »

Jazdil som v nejakej kozi a ked je vonku aspon +20 nosim sortky. Stale.
Takze je to take nepohodlne. Este pockame ci sa tu viac rozprudi tato diskusia! :mrgreen:
A preco mas kozu ty Tomask? :?: Jaj a kolko si najazdil? Lebo kecat mozem aj ja. :lol:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

Image 8)

dělám si prdel, já jen že si psal že to je tady ostré, tak jsem to trošku ještě okořenil -i
Carthell Prg
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Kjub »

Sak preco myslis ze som dal poslednu vetu v tom prispevku ze "ten co ma kozu neni normalny"? Som myslel ze sa este niekto na to chyti. Ale aspon ty si dal nejaku dobru obranu... :lol: Zdalo sa mi to zaujimave, tak som trocha vyprovokoval... :mrgreen: :PP:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“