Vyhrievané sedačky

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Chlopy mám dotaz. Má tu niekto vyhrievané sedačky ? A keď ano ako to funguje ? Koľko stupňov vyhrievania sa dá nadstaviť ? a v poseldnom rade, dá sa vyhrievanie sedačiek objednať iba s kožou alebo as dá aj zvlášť ?
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

Vyhřívané sedačky jsou jenom v kůži, a jsou tam tři stupně (polohy) vyhřivání.
Ale přesné stupně C´ nevím.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od chrudoš »

Hej ty sedacky bych chtel, ale ne kozene, skoda ze to nejde dodelat, pritom v latkovych je vyhrivani taky mozne, jen ne u Cruze. Jestli mi neco v aute fakt chybi, tak je to vyhrivani, to je pak chrochtacka :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Hm... pýtam sa preto lebo Fancar v BA má v príslušenstve vyhrievané sedačky v ponuke za 400€ obydve predné, je možnosť aj jednej vyhrievanej sedačke a o koži tam nie je ani slovo. Podla ich príslušenstva by sa to malo dať domontovať i bez kože.
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

chrudoš píše:Hej ty sedacky bych chtel, ale ne kozene, skoda ze to nejde dodelat, pritom v latkovych je vyhrivani taky mozne, jen ne u Cruze. Jestli mi neco v aute fakt chybi, tak je to vyhrivani, to je pak chrochtacka :)
Proč nechceš kůži ?
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Lebo v xy autách čo som sedel a mali kožu som ju znenávidel. Vôbec sa mi v tom dobre nesedí :D Proste mne osobne koža nevyhovuje.
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

Dimco Nubira 97 píše:Hm... pýtam sa preto lebo Fancar v BA má v príslušenstve vyhrievané sedačky v ponuke za 400€ obydve predné, je možnosť aj jednej vyhrievanej sedačke a o koži tam nie je ani slovo. Podla ich príslušenstva by sa to malo dať domontovať i bez kože.
To má (fancar) ale není to origoš, domontovat se dá cokoli. Rozdíl je vtom jak to vypadá a jak to funguje.
Ty jsi se ptal jestli se dá cruze objednat s vyhřívaním ale bez kůže a nebo zvlašť.
Cruze objednaš jenom s vyhřívaním v kůži.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od chrudoš »

Presne, ani domu bych si kozenou sedacku neporidil, je to pro me takovy chladny material, jak pocitove, tak vlastne i teplotou. ale v aute s vyhrivanim jsem je jeste nemel, uznavam. Jsou vyhrivane vsechny sedacky nebo jen predni?
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Len predné. Zadné vyhrievanie má možno tak SuperB od škodovky. Ja sa vozím na kožených aj s vyhrievaním a ja tak to nie je ono ani sa v tom dobre nesedí. Každopádne ak je to originálne príslušentvo malo by to byť od chevroletu nie ?
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

Vy jste bratři nebo co ? že odpovídaš za chrudoše ?
Nechci kůži lebo se mi zle sedí......... jedná baba řekla, neopodstatněné předsudky nebo závist.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

chrudoš píše:Presne, ani domu bych si kozenou sedacku neporidil, je to pro me takovy chladny material, jak pocitove, tak vlastne i teplotou. ale v aute s vyhrivanim jsem je jeste nemel, uznavam. Jsou vyhrivane vsechny sedacky nebo jen predni?
Origoš v cruzovi jen předné, ale dodatočně si můžeš nechat domontovat i zadné (jsou firmi které to provádí).
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

tak za 1. odpovedal som preto lebo chrudošov príspevok som prehliadol to je detail
a za 2. jedna baba povedala máme služobné Octávky a Passaty všetky sú v koži všetky majú vyhrievanie a na všetkých často jazdím takže tvoj príspevok je slabá odpoveď... a závidieť ? čo mám závidieť keď sa mi to nepáči ? :D si vtipný
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od chrudoš »

Ja jsem byl pomalejsi s odpovedi:) Ale ja rikam, ze v aute jsem je jeste nemel, takze nevim, jen jsme meli kozenou sedacku doma a neni mi to moc prijemne...zas z ni jde dobre setrit kecup :) Me to proste prijde takove neosobni, neprijemne, takze dobrovolne si je do auta nedam. pokud bych nafasoval sluzebaka a ten je mel, rad porovnam
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od tomask »

Dimco Nubira 97 píše:tak za 1. odpovedal som preto lebo chrudošov príspevok som prehliadol to je detail
a za 2. jedna baba povedala máme služobné Octávky a Passaty všetky sú v koži všetky majú vyhrievanie a na všetkých často jazdím takže tvoj príspevok je slabá odpoveď... a závidieť ? čo mám závidieť keď sa mi to nepáči ? :D si vtipný
Piš si co chceš ale názor že sa vních zlé sedí :D si vtipný.
Nerozumím tomu zle sedí, slabá odpověď.....
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Vyhrievané sedačky

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Mne bola v služobáku koža príjemná len na krátkych trasiach ale keď som išiel do Košíc alebo niekam ďalej (bývam na druhej strane slovenska čiže 400km trasa) tak som skoro skapal na tej koži v passate. Pre info je to ten najnovší tušim B6 či jako sa označuje (nie ten čo vyšiel pred nedávnom!) a fakticky musím povedať že koža v aute je pre mňa nepohodlná a nechcem ju ani zadarmo. Napríklad sa vozím v ešte jednej otcovej služobnej octávke a tá má látkové vyhrievané sedačky a to je paráda. To sa mi moc páči a aj to vyhrivanie je omnoho účinnejšie a rýchlejšie.
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“