Chyba - CODE 95

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
TOMTCE
Příspěvky: 66
Registrován: pon bře 08, 2010 15:14

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od TOMTCE »

Tak já jsem CODE 95 ještě neviděl takže to nedělá u všech, ale jestli to řve tak jako, když si nezapneš pás, tak to musí bejt strašný.
nyní CHEVROLET CRUZE 1.6 LS+ modrošedá metalíza (aktuálně 73 800km), DAEWOO TICO / předtím OPEL OMEGA 2.5 TDI CARAVAN r.v.1996, FIAT CINQUECENTO 0.9
Reklama
 

Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Kjub »

TOMTCE píše:Tak já jsem CODE 95 ještě neviděl takže to nedělá u všech, ale jestli to řve tak jako, když si nezapneš pás, tak to musí bejt strašný.
Nastastie to nepipne tak hlasno, to by bolo na infarkt...
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

Tak ja auto nezatracuju, nemusis mi predhazovat moje slova :) Ja jsem s autem v pohode, za vikend to piplo 3 krat a od te doby to "dikybohu" sviti porad :) Zitra zajedu do servisu, uvidim ,co zmuzou, nejake reseni se celkove najde, to bych se nebal. A pipa to mene, kdyz si pustis nahlas hudbu a jedes 130, vsimnes si akorat rozsviceni kontrolky :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Daff.Cz »

No ja mam za to ze systemove zvuky jdou ztlumit v nastavenich, pres radio. -i i kdyz teda vypnout uplne nejdou. Me napriklad stve to gdakani kdyz mam vypnutej motor, otevreny dvere u ridice a klicek v zapalovani, to bych zrusil hned. :!:
Naposledy upravil(a) Daff.Cz dne pon zář 20, 2010 09:05, celkem upraveno 1 x.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od palikx »

no pokud sviti airbag neni v tu chvili funkcni.jelikoz je to oranzova kontrolka neni to nic co by bylo nebezpecne.na stk se sviticim bagem projdes jelikoz to neni nebezpecna zavada.
jeste jsem nevidel auto u ktereho by airbag vystrelil sam z niceho nic nebo diky rozsvicene kontrolce.ja bych byl naprosto v klidu.
a navic ja doufam ze airbagy nebudu nikdy potrebovat a taky se snazim tak jezdit.(i kdyz dnes to je spis o ostatnich to je taky pravda)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

No prave, at pipa treba 30krat za minutu, to je jedno, to jde prezit, ale pokud ten airbag nevystreli, kdyz to budu potrebovat, bude to zle...taky neplanuju bourat, to asi nikdo, ale clovek holt nikdy nevi, a az budu reklamovat nevystreleny airbag po tom, co se mi treba zmrzaci pritelkyne, bude mi to prd platne...no, uvidim co Renocar zvladne, uz maji u me podminku s vystrahou, hosanci... :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Daff.Cz »

Chrudos: a jakou jsi jim dal podminku s vystrahou, smim-li se zeptat? :?:
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

No hroznej pristup, psal jsem vyse, ale zruba: vymena baterky, vsichni zname, pry: za mesic bude, zavolam vam...po dvou mesicich volam, co jako bude a borec: jo...no...vy to jeste nemate vymenene?...aha...hm, tak dojedte - ja si prece nebudu sam zjistovat, kdy mi co slibeneho vymeni = podminka:)
Prijedu, rikam ze chci umyt auto, okej, chci ho umyt i vevnitr, samozrejme zdarma, to ze jsem prej asi upad, co si myslim, tak jsem mu naznacil, ze na nas jaksi zapomnel a ze by to jako omluvu a pro zlepseni vztahu mohl udelat. Nacez zrudl jak svina, zakoktal se a jestli chci i osetreni vnitrnich plastu atd:) Tak si to u me hosanek trosku vylepsil. Jenze po vymene baterky jsem is auto prevzal, auto bylo jeste vic zasrane, nez kdyz jsem ho tam vezl - vosk na aute po kapkach, vevnitr nevysaty bordel, plasty prejete spinavou hadrou, toto jako ne = podminka s vystrahou:)

A to se nezminuju, kdyz jsem si sel pro listky na WTCC, 5 minut stojim na recepci, ignorace jak blazen, tak jsem se nahnul pres pult a vzal si je sam, nikoho to nijak netankovalo a to se na me neustale divali dva lidi...

Zda se to jako blbosti, ale nechtel jsem po nich tak moc (svolavacka) a chovaji se ke mne jak nevim co. Uznavam, mam 25, to ale neni zadny duvod me prehlizet.
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Daff.Cz »

No tak to je parada pristup. Ne, opravdu v tom Renocaru jsou sami idioti, renocar to je neochota sama.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Scorpion.11 »

chrudoš píše:No hroznej pristup..........
Prijedu, rikam ze chci umyt auto, okej, chci ho umyt i vevnitr, samozrejme zdarma, to ze jsem prej asi upad, co si myslim, tak jsem mu naznacil, ze na nas jaksi zapomnel a ze by to jako omluvu a pro zlepseni vztahu mohl udelat. Nacez zrudl jak svina, zakoktal se a jestli chci i osetreni vnitrnich plastu atd:)......
Chi se zeptat, protože též dojíždím do Renocaru jak je to s tým umýváním auta i se vnitřkem :?: Je na to nějaký dodatek, máme na to automaticky právo či jen jejich dobrá vůle :?: Já jen, že jsem tam byl párkrát i na schválenou záruku a nabídli mi jen dvakrát umytí auta, ale to z mého pohledu bylo jen umyto vodou, ale o nějakým vnitřku či plastech to slyším prvně ;)
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

Ne, bezne ti auto projedou myckou, bez vosku, to ti udelaji kdykoliv pri navsteve zdarma. Ale ja chtel za to, ze na nas zapomneli a s prasklou baterkou bych jezdil asi az do ted, proste kompletni umyti, aby si to u me trosku vyzehlili. Chlap se cukal, ze zkusi, co s da delat, pak se chlubil, ze teda pro zachovani dobrych vztahu auto kompletne vycistili, no jako by bylo po predavacce. Pak mi dal klice a odbehl a des a hruza...

Jednou jsem si vysati a vycisteni nechal udelat za penize, stalo to 500 a bylo to v pohode, ale kdyz to udelal jako bonus, osrali to, jak mohli
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak to je pak jasný :lol: Za peníze se dělá jinak jak zadarmo ;) Jinak mě schválili chromy co se mi zničili v záruce, schváleny z Prahy za jeden den, ale objednání a urgování přes dva měsíce :? Záleží asi kdo ti to schvaluje a který technik to zajišťuje a na tým dělá. :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

Jo, s tim technikem souhlasim, vzdycky jsem vsechno vyrizoval s panem Tedsinevzpomenu, ale je to nejaky mladoch a ma tam mam pocit na starosti prijem oprav Chevroletu, a ten je hroznej, jeste nikdy nebylo nic tak, jak ma. Pobavil me, kdyz jsem tam byl po mesici od prevzeti auta s airbagem, nabidl mi vycisteni klimatizace...pak mu doslo, ze je na to asi opravdu jeste brzo, zrudl a mumlal, ze asi vlastne neni potreba :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Krtek »

palikx píše:no pokud sviti airbag neni v tu chvili funkcni.jelikoz je to oranzova kontrolka neni to nic co by bylo nebezpecne.na stk se sviticim bagem projdes jelikoz to neni nebezpecna zavada.
jeste jsem nevidel auto u ktereho by airbag vystrelil sam z niceho nic nebo diky rozsvicene kontrolce.ja bych byl naprosto v klidu.
a navic ja doufam ze airbagy nebudu nikdy potrebovat a taky se snazim tak jezdit.(i kdyz dnes to je spis o ostatnich to je taky pravda)

No snad máš pravdu ale... U nás vyrábíme celý podvolantový moduly pro většinu automobilek. A většina jich je průchozích pro signály airbagu. V nepřipojenym stavu maj ale všechny co děláme ty kontakty vyzkratovaný. Prej kdyby nebyly, mohlo by při montáži do auta dojít k vystřelení airbagu. Dost se to kontroluje (měří se to i přez VN na miliohmy) a každá drobnost ohledně těch zakratovanejch konektorů se řeší. Takže já z tohohle mam celkem respekt a třeba bych nikdy airbag z auta nevyndaval nebo nerozpojoval nikde jeho konektor.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
airacutie
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 13, 2010 08:02

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od airacutie »

Tak opet. V pondelok som bol tretikrat v servise, dnes sa to objavilo zase (stvrtok), takze sa asi pojdem zase objednat. Stvrtykrat. Vazne rozmyslam nad tym ze to auto predam, ak to takto pojde dalej tak ho pred skoncenim zaruky predam urcite. Len neviem ako dlho sa zaruka vztahuje na tuto poruxu, ale co som pozeral tak to nebude tyx 5 rokov.
biely krizik 1,8 LT
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“