Sytič asi nevypíná

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Pročpak? Prý je Tico dobrý na opravy :) A pokud už to nepůjde, ale máš ještě druhý Tico, tak máš aspoň jedno na náhradní díly. To taky není k zahození. A mimochodem kolik to papá tobě?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

prozajímavost mám 3 na ND už jedno mám a bude brzo 4tý :D modrý za cca 8 pod plným plynem a černý kolem 10 ale to už se na tuningovým autě neřeší :D
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

No vidíš, tak když máš tolik aut na náhradní díly, tak já se na tebe možná někdy obrátím. Pokud budu moct. Zrovna o víkendu jsem dostala pěknej smyk a málem jsem to nabořila. U tuningu se to možná nepočítá, ale já chtěla malý autíčko hlavně kvůli spotřebě. Manžel má Ford Scorpio 2.0i v plynu a jemu to žere asi 7l v plynu. To má levnější provoz než já s mým bobíškem. A to ho moc nehoním, páč mám řidičák 2 měsíce, tak jsem ještě opatrná
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:No vidíš, tak když máš tolik aut na náhradní díly, tak já se na tebe možná někdy obrátím. Pokud budu moct. Zrovna o víkendu jsem dostala pěknej smyk a málem jsem to nabořila. U tuningu se to možná nepočítá, ale já chtěla malý autíčko hlavně kvůli spotřebě. Manžel má Ford Scorpio 2.0i v plynu a jemu to žere asi 7l v plynu. To má levnější provoz než já s mým bobíškem. A to ho moc nehoním, páč mám řidičák 2 měsíce, tak jsem ještě opatrná
tak ale tobě už to snad taky nežere tolik já vím sice benzinu ale i tak ne? ;)
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Zatím to vypadá, že už né, ale zatím nevím. Přesto nám to ale připadá, že trvá dost dlouho, než se ten sytič vypne. Nechce se to moc ohřívat a nevíme proč. Tu škrtící klapku jsme nenašli a neporadil nám ani náš automechanik. On dělá spíš ty fordíky. Ale objevila jsem tvoje fotky tady na webu a musím říct, že smekám. Je vidět, že sis s tím pěkně vyhrál a nemá to konkurenci. Nádhera !
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Zatím to vypadá, že už né, ale zatím nevím. Přesto nám to ale připadá, že trvá dost dlouho, než se ten sytič vypne. Nechce se to moc ohřívat a nevíme proč. Tu škrtící klapku jsme nenašli a neporadil nám ani náš automechanik. On dělá spíš ty fordíky. Ale objevila jsem tvoje fotky tady na webu a musím říct, že smekám. Je vidět, že sis s tím pěkně vyhrál a nemá to konkurenci. Nádhera !
Tak za 1. moc a moc děkuji člověka to potěší.... za 2. co je u tebe dlouho na sytič cca... a za 3. ručička od teploměru nevyleze víc než těsně nad okraj ukazatele a to téměř u všech tic
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Nemáš za co, opravdu je vidět, že sis máknul a máš se čím chlubit. Dlouho, to je u mě jízda 6km a sytič mi ještě běží. Na ručičku moc nekoukám, protože to jsem tady již četla ve více příspěvcích, že nevylejzá ani když vše funguje, jak má. Přestože je tam nový termostat a ještě mi tam dali před chladič nějakou gumu, aby se to ohřálo rychleji
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

6km je celkem dlouhá doba to je fakt... a pak už v poho? já jen že jsem se setkal s tím že se úplně nevracela klapka v karburátoru když to nebylo úplně ohřátý...jakoby zadrhávala ajak se rozhýbala tak už ok ale po každým studeným startu to dělalo a stačilo to jen vyčistit a namazat na karburátoru pod plynovým lankem
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

No pak už to většinou bývá v pohodě, ale né úplně vždycky. Přesto mám dojem, že už ta spotřeba malinko klesla. Jakmile bude trochu tepleji, tak se na to určitě mrkneme, mockrát děkuju za radu. Ještě se chci zeptat, jest-li by bylo možný si u tebe případně koupit nějaký ten náhradní díl. Třeba ty přední světla nebo disky, protože mám povolený jen "12" a ty se špatně shání. Bylo by možný se nějak časem domluvit?
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

není zač a určitě můžeme to není problém.... tak já pádím ahoj ;)
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Taky mažu chrnět. Zatím mockrát děkuji a přeji krásnou dobrou noc a sladký sníky
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

taky tak a není zač povídám :D
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Tak dnes jsem s tím byla na výletě, opět těch 6 km a sytič mi vůbec nevypnul. Krom toho mi začal ještě zlobit levý blinkr, tak jsem z toho na švestku. Chtěla bych se zeptat ještě na jednu věc, jest-li budeš vědět a sice k čemu je na volantu vlevo takový spínač? Zkoušeli jsme ho, ale nikde nebyla vidět žádná změna, jen něco chvilinku cvakalo :?:
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Tak dnes jsem s tím byla na výletě, opět těch 6 km a sytič mi vůbec nevypnul. Krom toho mi začal ještě zlobit levý blinkr, tak jsem z toho na švestku. Chtěla bych se zeptat ještě na jednu věc, jest-li budeš vědět a sice k čemu je na volantu vlevo takový spínač? Zkoušeli jsme ho, ale nikde nebyla vidět žádná změna, jen něco chvilinku cvakalo :?:

co máš za volant a nějak nevím co myslíš ;)
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

No asi normální volant, předpokládám. Ten spínač je pod páčkou směrovek a světel. Je to na levé straně u dveří řidiče. Přikládám fotku
P1010691.JPG
P1010691.JPG (110.94 KiB) Zobrazeno 2553 x
Odpovědět

Zpět na „TICO“