predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Moderátor: Blue Lanos

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od -peha- »

Montáž do Legy je podla typu čiže 1-2 dni a tady sa pozri to sú schválené dielne či tam nemáš dačo v okolí :lol:

https://www.datagas.sk/webdoors/index.php?
Reklama
 

Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od john »

-peha- píše:Montáž do Legy je podla typu čiže 1-2 dni a tady sa pozri to sú schválené dielne či tam nemáš dačo v okolí :lol:

https://www.datagas.sk/webdoors/index.php?
-i :PP:
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Uživatelský avatar
Vajf
Příspěvky: 22
Registrován: pát úno 27, 2009 12:35
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od Vajf »

kolko vas vyšla montaž LPG lebo tu v okoli čo som našiel a pisal im tak je to okolo 1500€ to sa mi zda až moc. :|
Leganza 2.0L r.2000 proste super auto v koži a ful.
Uživatelský avatar
john
Příspěvky: 85
Registrován: sob kvě 20, 2006 20:41
Bydliště: SK

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od john »

Vajf píše:kolko vas vyšla montaž LPG lebo tu v okoli čo som našiel a pisal im tak je to okolo 1500€ to sa mi zda až moc. :|
Už sme o tom vyššie písali Peha aj ja , mám Lovato cena sa pohybuje cca 730 eur . Pozor bavíme sa o originál homologizovanom LPG zariadení na Leganzu , lebo sú aj tzv. univerzálne na nehomologizované typy a tam je cena podstatne aj vyššia. Dosť záleží aj na tom akú značku splynovača si vyberieš a samozrejme aj vybavenie . Doporučujem ti napríklad daj si namontovať v celku jednoduchý led budík ukazovatel stavu LPG v nádrži aj preto lebo sa neodporúča jazdit na doraz podobne ako tomu je aj pri inom palive. :PP:
DEAWOO LEGANZA 2.0 CDX - STRIEBORNÁ - LPG-XENÓNY - PREDNE A ZADNE PARK. SENZORY - MODUL AUT. ROZSV. SVETIEL, 7-inch Touch Screen 2 Din In-Dash Car DVD Player Built-in GPS Function Dual Zone JZY-817-G
Uživatelský avatar
romishowski62
Příspěvky: 24
Registrován: pon led 19, 2009 18:08
Bydliště: Ostrava - Kotva

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od romishowski62 »

Vajf píše:použiva niekto z vas tiež xenony?
:P jistě,xenony jsou bomba! Používám je asi rok a nemůžu si je vynachválit.Viditelnost z pozice řidiče se zlepšila o 100 procent./ minimálně/. Vřele doporučuji. Byl jsem s nima na Slovensku,Polsku a bez problémů. -i
jironov/romishowski62
Lega stříbrná 1998,kůže,2.0 CDX
skutřík Cyborg50cmm
za přátele považuji všechny poctivé lidi,kterým není lhostejná naše přítomnost ani budoucnost a nezáleží na barvě kůže ani národnosti
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od -peha- »

romi prečo si nováčik keď nie si nováčik :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
peter27
Příspěvky: 67
Registrován: úte dub 21, 2009 10:31
Bydliště: bratislava - presov
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od peter27 »

Vajf píše:ako dlho trva montaž , spravia to aj na počkanie? neviete nahodou kde to mntuju na slovensku? ja som z okresu Stara Lubovna. jaksi nemôžem nič najsť v okoly.
daj si to spravit v sabinove alebo poprade to je to naj co mas po blizku :-)
mal som vselico od TATRA 613 po momentalnu Leganzu
Uživatelský avatar
romishowski62
Příspěvky: 24
Registrován: pon led 19, 2009 18:08
Bydliště: Ostrava - Kotva

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od romishowski62 »

to peha: Dnes jsem po 6 měsících opět na foru a koukám.Nějak mi vypadl nick jironov a musel jsem se znovu registrovat ,proto jsem nováček....co nadělám,jak říkal Švějk: když nejde o život,tak jde o hov..
Beru to s rezervou a pochopitelně zdravím všechny kamarády na fóru. A nerozlišuji staré a mladé psy :PP: :D
jironov/romishowski62
Lega stříbrná 1998,kůže,2.0 CDX
skutřík Cyborg50cmm
za přátele považuji všechny poctivé lidi,kterým není lhostejná naše přítomnost ani budoucnost a nezáleží na barvě kůže ani národnosti
LukasV
Příspěvky: 11
Registrován: pon úno 01, 2010 14:20

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od LukasV »

Na pehu:
Koukal jsem na vaše dvě krásný leganzy na téhle stránce, jak krásně vypadají v noci. Opravdu moc pěkný
a chtěl bych se zeptat jakou hid sadu jsi použil a kolik stála?
A v mlhovkách je co za ty modré žárovky? To jsou ledky?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od -peha- »

pozri sa do sekcie Leganza a tam hladaj príspevok -peha- a Biela Kráska tam nájdeš to čo hladáš jo a xenony tak dneska už sú cenovo nihšie ako boli v čase keď sme ich montovali a keď tam v Leganze budeš hladať tak je tam aj o xenonoch viac :lol:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od FoXo »

Vajf píše:vie mi niekto poradiť ako je to z predpismi čo sa týka elektrónov pripadne svetiel, čo si môžem dať na auto a za čo ma môžu je..ť. ďakujem za akúkoľvek odpoveď.
ide o to že v technickom sú písane plechy a mam elektróny ale sú 15-ky tak ako tam majú byť
a čo sa týka svetiel mam namontovane xenóny, ale asi by tam nemali byť.
ake mate skúsenosti s p......u
dakujem
:? :lol: :?
No poviem ti to takto :)
Z....t ta mozu za cokolvek. Ked chcu daco si najdu.
Co sa tyka Kolies a Elektronov bol cas a to minule leto kedy polisi po tychto veciach dost isli. Preco?
Lebo vela ludi hlavne starsieho modelu skoda si davali xenony do tychto auticiek a kazdy uzna za vhodne ze okrem toho ze je to super je to uplne nanic. Hlavne kvoli tomu ze to nieje sosovka a kvoli tomu ze si to montovali vacsinou kazdy sam. To by sice ani nevadilo ale montovali to tak, ze to namontovali a to je vsetko. Ziadne nastavenie svetiel proste nic. Oslepovali ludi, ktori sa na to stazovali a policajti zakrocili. Aby ma tu niekto nebomardoval za rasizmus tak doplnim ze samozrejma aj ine auta s parabolou. Ked si vsimnes Fabiu 1 tak ta oslnuje s normalnymi svetlami. S xenonom to bol brutus. Takisto dopadli aj kolesa. Bolo by vsetko v poriadku, pokial by sa nenaslo par "tunerov" a nedavali si na svoje malicke auto kolesa ako traktor. Beriem ze to zase vyzera super ale niekedy po bezpecnostnej stranke to az tak super nieje :) Proste ludia dost prehanaju az do takych extremov ze potom po nas polisi idu. Mozeme si za to vlastne mi. To iste je aj so spojlerami a podobne. Ludia si zacali davat kridla zo stihaciekktore boli sirsie ako kamion, narazniky take ze odhrnovacie auto v zime mohlo ostat pokojne v garazi lebo tuto ulohu za nich zohral niekto iny. Pokial by bolo vsetko s mierou bolo by mozno vsetko inak.

Teraz xenony a kolesa trosku utichli. Ale myslim si ze pride leto a bude to zase troska ostrejsie.
Chalani napriklad ako Peha si dal kvazi krytku ostrekovaca aby s tym trosku zneistil policajtov. Ale aj na to si uz davaju pozor.
Jednoducho sme o nieco pred nimi ale pomaly na ten krok pridu a tak. Auta so sosovkou vyzera dovernejsie preto az tak moc nekontroluju pokial nevidia dake stare auto. Policajt je policajt ale nie zase az taky sprosty. Kopec policajtov ma tiez zalubi auticka a vie ako taketo veci chodia a podobne.
Ked je policajt hajzel tak ta d...e.

Hlavne je to o stasti na akeho policajta narazis.
V cz som nepocul ze by za to velmi drbali alebo brali papiere.
Ked sa pozries spatne na leto 2009 ked boli razie tak zobrali niekolko stoviek papierov za den :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Re: predpisy - ako je to z elektronamy, xenonamy a tak

Příspěvek od Beda »

jéé, další kráska, výborně a vítám tě :D
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“