kupa Evandy

Moderátor: Blue Lanos

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: kupa Evandy

Příspěvek od -peha- »

No jo ale moja robota je aj o tom že keď je vonku -25 a zazvoní my mobil tak do pol minuty sedím v aute a matím na stanicu a to je 3 KM takže ohrev sedačky je v nedohladnu a tak po zlých skúsenostiach som presedlal na látku a som spokojný ale ako vravím je to na každom zvlášť a aj mne sa páčí mám kožu rád len bohužial u mna je praktický dôvod že ju nemám :D Ale o chvílku som v dôchodku tak si na blbnutie kúpime kabriolet a ten už kožu bude mať :lol: :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

hladolef píše:Na Kozene sedacky v aute nedam dopustit,udrzba skoro zadna,raz za rok to pretru,aje to porad ciste.Neco jineho je mit v obyvaku kozenou sedacku, na te se v lete lepim, a v zimne sdudi protoze nema vyhrivani.Auto ma klimu tak v lete je lepsi kuze, a vzimne ma ohrev.
V Evande mam kvalitnejsi kuzi nez jsem mnel v audine.
Mohu jen souhlasit presne a vcera jsem jel v A6 a nic moc taky jsem to bratrankovi okomentoval jak v televizi plasty vypadaji lacine nic moc mekcene dilenske zpracovani celkem usle ale celkovy dojem nic moc :D
Hladoefku prosim te ty prahy spodky narazniku a dverni listy si mel origo v barve nebo si nechal dostrikavat?Me se v te jine nelibi a mam v planu do nechat striknout muzes nejake foto nahodit galerie uz je pryc.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: kupa Evandy

Příspěvek od hladolef »

Vse je tak jak jsem to koupil,je to Evandasport(sonder model)
Přílohy
Zimni kola 001 Große E-Mail-Ansicht.jpg
Zimni kola 001 Große E-Mail-Ansicht.jpg (143.68 KiB) Zobrazeno 2563 x
To je reklama
To je reklama
15076_1123837029734.jpg (45.18 KiB) Zobrazeno 2562 x
Teisendorf-Mehring 149-1.jpg
Teisendorf-Mehring 149-1.jpg (158.54 KiB) Zobrazeno 2562 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: kupa Evandy

Příspěvek od hladolef »

To je skoda ze tu neni fotogaleri.
Přílohy
Hanzy <br />kup si kone a mas po starostech.
Hanzy
kup si kone a mas po starostech.
P1040133.jpg (123.84 KiB) Zobrazeno 2556 x
Zimni kola 006 600x449.jpg
Zimni kola 006 600x449.jpg (74.7 KiB) Zobrazeno 2560 x
Zimni kola 014.jpg 2.jpg
Zimni kola 014.jpg 2.jpg (64.44 KiB) Zobrazeno 2557 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

Mno krasa jak koukam ze muj napad meli i vo fabrice jen muj by mel jit jeste kousek dal :D a je z toho hned spesl verze sport... :D Jeste dotaz podle reklamniho fota i soudim i ty kola takhle jsou origo ze?Nejake detailni foto nemas nahodou?Vypadaji pekne ;) A koukam i bile blinkriky na blatniku jsou origo jj treba posefovat... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Cudro
Příspěvky: 326
Registrován: úte led 10, 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Cudro »

Hanzy píše:A jeje jeste ze vim ze ty zrovna mas auto jen abys mel a ne na jezdeni...tudiz to nepokladam za nazor ridice... :twisted: ja mam s kuzi temer 3 roky za sebou a pres 80000km takze vim o cem mluvim a to minimum prasklin co je jen na ridicovem sedadle temer po 10 letech provozu a 170000km je k smichu a naopak prida na elegantnosti tak jako chlapovi par vrasek... :D
Bohuzel totalka dnes i na tvem aute muze znamenat jen odreny lak... ;) na Evande to poznamenaly strelene pytle a pasy... ;)
Musim iba suhlasit. Ja mam moju Evandu momentalne v servise. Chlapik na Octavii predomnou pri odbocovani vpravo zrazu zabrzdil, tak som trochu drcol do neho. Na Octavii nebolo nic pokrivene a Evanda mala trochu pokriveny naraznik. Oprava na par tisic Sk. Najhorsie ale bolo ze vystrelili oba airbagy a tiez pasy. Airbag spolujazdca praskol predne sklo a odtrhol spatne zrkadlo. 90% skody urobili vystrelene airbagy. V poistovni a ani v servise nechapali ako mi mohli vystrelit airbagy ked autu sa prakticky nic nestalo. Najhorsie je zohnat tie airbagy a pasy. Zatial je auto v servise takze ani neviem kolko bude stat oprava. Takze je pravda ze vystrelene airbagy=totalka.
Chevrolet Evanda CDX 2.0, olivovostrieborná metalíza.
Predtým Daewoo Nubira I, Skoda 120 GLS
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: kupa Evandy

Příspěvek od hladolef »

Tak se musim priznat ze jsem to taky tuknul pred mesicem,odnesl to pravy blatnik a svetlo ale jenom se to utrhlo nahore,kde to drzi ty
dva srouby.Opel kalibra mel skodu za 3000€ nastesti to zaplatila pojistovna,a mneto hodilo o 4.roky do predu tak jsem z 30%pojistky,
zpet na 50%.
Ten naraz byl tak slaby ze jsem vubec nic necitil,jenom tak trochu jak se dre plech,ale ta kalibra odskocila dobre dva metry.Nastesti
se nikomu nic nestalo.Dostal jsem pokutu 80€ za nedani prednosti v jizde.
Na druhy den jsem jel do Salzburgu do chevroletu kde jsem si objednal novy predni blatnik 141,02€ svetlo-239,51€ a nove oznaceni CDX
za 9.90€.Bylo mi receno ze to musi objednat z Koreje a ze to trva tak tyden.
Za tri dni mi telefonovali ze uz to doslo(posilaj to letecky).Tak jsem to dovez k nam do Freilassingu k lakyrnikovi a za dva dni jsem to mnel
hotove.Perfektni prace vse pasuje,a auto je jako nove.
.(byla to ma prvni bouracka a dej buh at aj posledni).
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: kupa Evandy

Příspěvek od hladolef »

Tak to vypada na zimnich.
Zimni
Přílohy
Zimni kola 011 Große E-Mail-Ansicht.jpg
Zimni kola 011 Große E-Mail-Ansicht.jpg (148.21 KiB) Zobrazeno 2497 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Petr S. »

Ty Hladolef,nedalo by se tam u vás sehnat pár věcí na Nexii? Jde mi o to,že v Německu se prodávají doplnky na Nexii z plastů a ne z laminátů a hlavně tady to nejde sehnat. :( Omlouvám se za ot.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: kupa Evandy

Příspěvek od hladolef »

Zimni
Přílohy
Zimni kola 023.jpg
Zimni kola 023.jpg (99.79 KiB) Zobrazeno 2498 x
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: kupa Evandy

Příspěvek od hladolef »

Petr Soukup píše:Ty Hladolef,nedalo by se tam u vás sehnat pár věcí na Nexii? Jde mi o to,že v Německu se prodávají doplnky na Nexii z plastů a ne z laminátů a hlavně tady to nejde sehnat. :( Omlouvám se za ot.
Tak to ti kamarade nepovim,protoze tady v Nemecku jsem nikdy zadne Daewoo servis v okruhu 200Km nevidel.Az se to prejmenovalo na Chevrolet tak ted ma Opel i Chevrolet, ale ne kazdy.
Ten muj byvaly servis,ti tam nemaj paru ani o chevroletu natoz o daewoo.Ale jestli Ti muzu poradit tak posli meil,nebo zavolej na centralu
chevroletu v Praze.Ja jsem si ty dily taky kupoval v Rakousku (Saltzburg).A ti to objednavaj z Koreje(original)ane ze to nekdo udela na kolene z laminatu a proda Ti to jako original.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

Je hezke ze si ukazal i zimni :D jsou pekne ale me by zajimalo zda letni jsou origo ty kola kdyz jsou i na reklamnim fotu?A motor je tam klasika nebo jiny?A jeste jeden dotaz jakou velikost pneu tam mas,ja jsem ted prirovnaval 235/40/17 a zdaji se mensi nez origo 205/65/15 co tam byly...?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: kupa Evandy

Příspěvek od hladolef »

Jo ty letni disky jsou origo chevrolet, pneu 215/45ZR17.Motor je klasika 131ps.

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=35&t=2203
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

Hmmm to cucam pekne jsou to kolecka na to ze origo v cr ale tahle nabidka asi nebyla si myslim a taky asi ne ani EVANDA SPORT nebyla v nabidce...koukam i snizene to je origo tak se poptam co to je za pruziny jsem si vsim na fotce ze jsou zlute... ;) Ja s ni udelam verzi SUPR SPORT :D
Jo koukam ze si CDX napis kupoval a ja tu poutovou ozdobu pro zmenu sundal... ;) Mam levne prodam... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: kupa Evandy

Příspěvek od Hanzy »

Cudro píše:
Hanzy píše:A jeje jeste ze vim ze ty zrovna mas auto jen abys mel a ne na jezdeni...tudiz to nepokladam za nazor ridice... :twisted: ja mam s kuzi temer 3 roky za sebou a pres 80000km takze vim o cem mluvim a to minimum prasklin co je jen na ridicovem sedadle temer po 10 letech provozu a 170000km je k smichu a naopak prida na elegantnosti tak jako chlapovi par vrasek... :D
Bohuzel totalka dnes i na tvem aute muze znamenat jen odreny lak... ;) na Evande to poznamenaly strelene pytle a pasy... ;)
Musim iba suhlasit. Ja mam moju Evandu momentalne v servise. Chlapik na Octavii predomnou pri odbocovani vpravo zrazu zabrzdil, tak som trochu drcol do neho. Na Octavii nebolo nic pokrivene a Evanda mala trochu pokriveny naraznik. Oprava na par tisic Sk. Najhorsie ale bolo ze vystrelili oba airbagy a tiez pasy. Airbag spolujazdca praskol predne sklo a odtrhol spatne zrkadlo. 90% skody urobili vystrelene airbagy. V poistovni a ani v servise nechapali ako mi mohli vystrelit airbagy ked autu sa prakticky nic nestalo. Najhorsie je zohnat tie airbagy a pasy. Zatial je auto v servise takze ani neviem kolko bude stat oprava. Takze je pravda ze vystrelene airbagy=totalka.
A jeje koukam radost taky,pojistene to asi mas ale ne?Dej vedet jak dopadnes a co ti reknou...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „EVANDA“