Chevrolet HHR

Chevrolet HHR – REBEL v rodině Chevrolet

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Nojo, vzadu jsou folie, ale na předním skle nikoliv....zaparkuješ ve městě...půjdeš na úřad...což je okolo poledne... a v létě pak abys šel pomalu pěšky zpět, jelikož ti zhoří zadek a záda...a vyhřejvaný sedačky tomu moc nepomůžou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale to je obecně problém aut s černou kůží...jedno léto jsem jezdil s kámošem co měl Lancii Dedra...měl černou kůži a byl to šílenej zážitek...vždycky jsme museli mít pod zadkama a zádama nějakou deku.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Kdyby ty sedacky pekne chladily tak by to pomohlo... :lol: :lol: :lol: :lol: Udelat si hezky na zadku omrzliny... :lol: :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Chevy, nevíš jestli se plánuje prodej Chevroletu, kterej je něco na způsob Hyundai Coupé? Zkrátka sporťáček za supr cenu ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chevyman »

Ivoš píše:Chevy, nevíš jestli se plánuje prodej Chevroletu, kterej je něco na způsob Hyundai Coupé? Zkrátka sporťáček za supr cenu ;)
Přední sedačky jsou vyhřívaný.

No mluví se o novým Camaru.... a jelikož jsme kupovali tu novou diagnostiku, která by měla nový GM auta dělat tak si myslím že je to z mýho pohledu jistý....

vrum vrum vrůůůůůůům :lol:

Obrázek
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já měl spíš na mysli sporťáček okolo 300 000 Kč ;) Nicméně Camaro by byl splněnej sen ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Novej Hyundai Coupe je nadherny auto...kze by neco podobneho udelal Chevy... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Ivoš píše:Já měl spíš na mysli sporťáček okolo 300 000 Kč ;) Nicméně Camaro by byl splněnej sen ;)
Jestli mas na mysli Daewoo G2X na platforme Kappa:

Obrázek

...tak to mas s Chevroletem smulu, protoze v Americe se to prodava jako Saturn Sky nebo Pontiac Solstice a v Evrope jako Opel GT...

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Nojo...tak až si jednou budu kupovat sporťák, tak to bude buď Hyundai Coupé nebo Chevy Camaro ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Dodge Challenger. Jedině!!! :oops: :oops: 8)
Obrázek
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jo to je nadherny auto... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Challenger vypadá skoro jako Camaro a je to skoro stejně drahý/skoro stejná výbava/skoro stejně nadupanej motor, takže zůstat v rodině ;) :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já HHRko viděl už asi před 1-2 měsíci v Čimelicích.... Líbí se mi vzhledově ale myslim že u ás neuspěje. Kde ste vzali ty čísla na objem kufru ? Kufr je na kombajna malej. Odhadem tak 400 L jako má Lacík sedan. A je brutálně nízkej, odhaduju vejšku po dekl u okna tak na max. 50 cm. Nehledě na to že to neni velký ani jeko Epica, spíš ten Lacík v kombajnu. Sice amerika ale taková malá. Uvnitř místa pro řidiče nic moc. Lacík je prostornjší. HHRko sem si tak nějak spíš oblíkal než abych do něj nastupoval. Ale jako retro imidžovka je fajn.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Sakra to je great cena :!: :!: :!: :!:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
chevyman
Příspěvky: 86
Registrován: pát led 05, 2007 14:09
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chevyman »

Vladek72 píše:V dnešní MF Dnes je plošný inzerát Chevrolet Dědek s leasingovou cenou na HRR od 571 900 Kč. Jestli to je v úpravě N1 není uvedeno :!:
Dotujeme tu cenu auta chceme je dostat na silnice..... cena je s DPH takže není to N1.

Jak jsem říkal v pátek jsem byl na poradě GM a HHR docela vyzkoušel.

Ve čtvrtek jsem si ho bral domů a zkusil co nejvíce vydrtit spotřebu na trase Náchod - Rychnov nad Kněžnou s vynulováním počítače a výsledek 6,6l/100 km asi 35 km

Obrázek

A takhle mu to sluší na typicky české ulici..... prostě hvězda...

Obrázek

Když se s tím jezdí tak lidi nestačej zírat :shock: ... na jednom kruháči se mě dokonce stalo, že maníkovy s OCTOU RS dokonce chcípla a zůstal tam stát jak vopařená slepice :lol:

Trošku jsme polítali po Rychnově a okolí s kamarádama - samozřejmě zkoušky akcelerace však to znáte, když se Vám něco takovýho dostane do ruky.... prům spotřeba 11,5

Trošku mě mrzí, že jsem si ráno zapoměl vynulovat spotřebu (takže tam bylo to večerní bláznění, který to trochu zkresluje v neprospěch). Trasa RK - Hradec Králové - Pardubice - Velké Meziříčí a zpět stejně akorát s cílem v Náchodě - průměr 9l. Což se mě zdá hodně dobrý -i na 2.4 170 koní - včetně toho že ve Velkým Meziříčí v GM Academy to vyzkoušelo pár kolegů - a samozřejmě nezkoušeli jízdu jak s hnojem :P

Jinak styl jízdy byl prostě rychlá pohodovka.... ani na spotřebu ani na nějaký bláznění. Prostě normálka.

Jinak dojem je super - i když kolega zvyklej na Captivu nejdřív po usednutí zatvrdil, že je to malý, tak po jízdě zpátky malý, ale ukrutně pohodlný. To musím uznat i já... fakt pohodlný jak na pocit ze sedění, tak pohodlný jízdníma vlastnostma. I když to má nízkoprofilový 17" tak fakt pohodlný. Ale na druhou stranu sedí.... samozřejmě srovnávám v rámci třídy ne s nějakou žehličkou ;)
Předváděcí vozy CHEVROLET. V rodině a po příbuzenstvu aktuálně: 1xCHEVROLET ORLANDO 1.8 LTZ, 2xCHEVROLET CRUZE 1.8 LTZ, 1x CHEVROLET AVEO III SDN 1.6 LTZ, 2xCHEVROLET AVEO II HB5 1.4 LT
Odpovědět

Zpět na „HHR“