Baldovec 2008

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Aha, soudruzi. To nám to pěkně dopadlo. Je mi líto, ale v tomhle být nechci. Jsem pro svobodu a demokracii. Takže papa a mějte se krásně.
8)Miloši, krásnej diktát. Proto ti chci napsat. Jdi do prdele, tohle se ve svobodné společnosti nedělá. Klidně mi dej BAN, je mi to fuk.
Daewoo miluju a zůstanu věrnej. Show must go on. ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Lidi, kamarádi, vzpamatujte se :!: :!: :!: Přece se nerozhádáme kvůli místa srazu. Myslím, že tady celkem oprávněně vznikl nápad, že další sraz bychom mohli udělat jinde. Nemám nic proti Baldovci, ale každý, kdo tam byl musí mi dát za pravdu, že na velký sraz to tam není stavěné. Ať už příjezdová cesta nebo nedostatek a kvalita parkování. Takže proč to nezkusit jinde, kde by tyto podmínky byly lepší?
Proto se tu pár lidí odhodlalo zapojit trochu do organizace, ať to pořád nevisí na bedrech jednoho člověka, a uspořádalo hlasování o místě srazu. Nevidím na tom nic špatného, jen je třeba, aby se do toho hlasování zapojilo více lidí. Sraz je o lidech, to nechci vyvracet a jsem rád, že to v našem klubu tak bylo a snad i dál bude.
A klub je o členech a společné shodě. Ne o bezohledném a podezřelém prosazování soukromého názoru jednotlivce!! Ne, Miloshi, nemám nic proti Tobě, ale zamysli se trochu nad svým postojem coby administrátora.
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

SkylineGTR to vystihl naprosto presne! -i A proto mi je lito, ze to nekteri vzali jako utok na jejich osobu a jini zase reagovali prilis podrazdenym tonem. :cry:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

Hanzy píše:Jasne v klidu a hlasovani zadne nebylo to byl pokus radne hlasovani bude a pokud vyhraje Baldovec tak vyhraje a pojedem tam a nic se nedeje a vse v poho... ;)
Hanzy, podpora pro Baldovec je jasná, takže tam sraz bude (tím se nepřipojuji k podpoře této lokality, pouze konstatuji zřejmý fakt). Tím chci říct, když dáš hlasování, tak z něj už rovnou Baldovec vyhoď. Ať je jasný, že to hlasování se týká JINÝHO srazu. :)
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Ivoš píše:Aha, soudruzi. To nám to pěkně dopadlo. Je mi líto, ale v tomhle být nechci. Jsem pro svobodu a demokracii. Takže papa a mějte se krásně.
8)Miloši, krásnej diktát. Proto ti chci napsat. Jdi do prdele, tohle se ve svobodné společnosti nedělá. Klidně mi dej BAN, je mi to fuk.
Daewoo miluju a zůstanu věrnej. Show must go on. ;)
No ještě ty začínej. :lol: Mě na..reš a pojedu ti dát do Pardubek facku. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kua chlapi,jsme dospělí! Tak neblbněte!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No po takých problémoch som skoro rohodnutý že nejedem nikde :cry: Než rohádať fórum tak sa na to vyserme a robme si každý čo chce a my s Táňou pojedeme len tak na výlet a tým som skončil :evil:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

-peha- píše:No po takých problémoch som skoro rohodnutý že nejedem nikde :cry: Než rohádať fórum tak sa na to vyserme a robme si každý čo chce a my s Táňou pojedeme len tak na výlet a tým som skončil :evil:
Jasně,kvůli jedné "hádce to tady celé rozpustíme,Milosh vymaže celé forum,zruší vše a pojedeme si každý na svém písečku. :( :( :( Tohle forum,nemá obdobu,všude jinde je to o hovně,ale tady to žije. To opravdu všichni toužíte po tom,aby to skončilo?????? Hanzy udělal hlasování,70% lidí chtělo baldovec,zbytek něco jiného. I sám Hanzy na začátku psal,jak rozhodnete,tam se pojede. Nechápu co furt řešíte. Kua tak dáme návrhy,na základě návrhů se udělá hlasování,vybere se a nazdar! Já si myslím,že ideální jsou tak 3 místa.Hlavně je to náš sraz,tak žádnou KIU,HYUNDAI a podobně. Já nechápu co se furt řeší? Je to tady jak u blbečků na dvorečku. Jestliže někdo zorganizuje hlavní sraz,tak proč ne.ale bylo by dobré,aby se třeba vyjádřil Ivan s Miloshem,jestli už nemají něco rozjednaného. Jak jsem pochopil,zatím to vždy organizoval Ivan. Tak by se taky měl vyjádřit!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak tohle je opravdu vrchol...ja se musim priznat,ze se mi na Baldovci libilo,ze jsem poznal spoustu super lidi ale nelibilo se mi parkovani...ale to dokazu prekousnout diky tem super lidickam...takze pokud chcete Baldovec prijedu na Baldovec...Ivosi a Hanzy...nic proti vam,jste oba super ale myslim,ze casu bylo dost aby nekdo zalozil schopne hlasovani a zacal to resit drive...ted kdyz to Milda utnul tak si stezujete,ze nebylo zadne hlasovani...ono po bitve je kazdy general nebo jak to je....doufam kluci,ze dorazite...byla by to velka skoda... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

kdo chce jet do Baldovce pojede a kod chce na jiny sraz tak at taky klidne jede, volba je na kazdem. Ja to mam na moravu 300km takze abych jel vickrat rocne nepripada v uvahu, proto volim osvedcene misto 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Přesně jak píše Goose. Je to o tom,že je za lidma a né na Baldovec.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Melo se to utnout hned ze zacatku co se zaclo pochybovat o Baldovci a rovnou zavelet Baldovec...predeslo by se snad tem hadkam...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Goose píše:Melo se to utnout hned ze zacatku co se zaclo pochybovat o Baldovci a rovnou zavelet Baldovec...predeslo by se snad tem hadkam...
Ale proč třeba nezvolit jiné místo,v tom problém nevidím,ale přeci se musíme dohodnout. Jestliže je 70% lidí pro Baldovec,tak se jede na Baldovec. Jestliže 70% lidí bude pro Ostravu,tak se jede do Ostravy. Na tom nic není. Já pak nechápu,proč se to tady takhle blbě řeší. Jsme pak nas...í jeden na druhého a nikam to nevede. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Me je to jasny...at se voli kam pojedeme...to beru...ale kdyz jsme nebyli schopni se dohodnout tak bude Baldovec no...me uz je to fuk...hlavne,ze tam budu s vama...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Už jsem to psal.Já si taky myslím že jsou i lepší místa ale když není snaha a je většina pro Baldovec budiš .Když mě to vyjde časově tak přijedu.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „Srazy“