OSRAM Night Breaker (až 90 % viac svetla).

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 15
Registrován: pát dub 06, 2007 23:05
Bydliště: Humenne SK

Příspěvek od pali »

Goose píše:
pali píše:
Goose píše: No chlape doufam,ze se uvidime na srazu na velkym...protoze tohle si nenecham ujit... ;)
Ako si to vlastne myslel :evil: :( :D :oops:
Samo v dobrem...jsem moc zvedavy na to jak to vypada...Leganzu s xenonama jsem na vlastni oci jeste nevidel... ;)
Ale sak na fore vraj uz mal niekto Xenony a ze mu to svietilo na prd.Myslel som ze sa s toho smejete ale hovorim vam fakticky je to super a odporucam to kazdemu. :roll: :roll: :D :oops: -i -i
Daewoo Leganza CDX 2,0 l biela HE-603AV full vybava,koza,Folie,LPG LOVATO,vyfuk POWERFULL,KOLA ALLESIO 17"Xenony:)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Me osobne xenony vadi kdyz s nima jede nekdo proti me...hrozne me oslnuji...ale jinak mi nevadi...vim,ze je tu ma jeden clovek v Lanosovi...a jsem moc zvedav na Legu s xenonama...Legu mas mimochodem opravdu moc hezkou...krasny kola hlavne...jen se zeptam...ty pruhy pres zadni svetla...to je vlastni vyroba nebo se to necha nekde koupit...vypada to opravdu jako u MB...a me se design novych Mercedesu moc libi... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Goose píše:Me osobne xenony vadi kdyz s nima jede nekdo proti me...hrozne me oslnuji...ale jinak mi nevadi...vim,ze je tu ma jeden clovek v Lanosovi...
Juj, tady někdo o mě mluví?? :oops: :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 15
Registrován: pát dub 06, 2007 23:05
Bydliště: Humenne SK

Příspěvek od pali »

Goose píše:Me osobne xenony vadi kdyz s nima jede nekdo proti me...hrozne me oslnuji...ale jinak mi nevadi...vim,ze je tu ma jeden clovek v Lanosovi...a jsem moc zvedav na Legu s xenonama...Legu mas mimochodem opravdu moc hezkou...krasny kola hlavne...jen se zeptam...ty pruhy pres zadni svetla...to je vlastni vyroba nebo se to necha nekde koupit...vypada to opravdu jako u MB...a me se design novych Mercedesu moc libi... ;)
Dik.ti pruhy cez zadne svetla to je vlastna vyroba a vlastne rozmeri. ;) ;)
Daewoo Leganza CDX 2,0 l biela HE-603AV full vybava,koza,Folie,LPG LOVATO,vyfuk POWERFULL,KOLA ALLESIO 17"Xenony:)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

SkylineGTR píše:
Goose píše:Me osobne xenony vadi kdyz s nima jede nekdo proti me...hrozne me oslnuji...ale jinak mi nevadi...vim,ze je tu ma jeden clovek v Lanosovi...
Juj, tady někdo o mě mluví?? :oops: :lol:
Jaj...nepamatuju si ci ten Lanos je,jen vim,ze jsem ho obdivoval na Baldovci a ze se mi to moc libilo... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

pali píše:
Goose píše:Me osobne xenony vadi kdyz s nima jede nekdo proti me...hrozne me oslnuji...ale jinak mi nevadi...vim,ze je tu ma jeden clovek v Lanosovi...a jsem moc zvedav na Legu s xenonama...Legu mas mimochodem opravdu moc hezkou...krasny kola hlavne...jen se zeptam...ty pruhy pres zadni svetla...to je vlastni vyroba nebo se to necha nekde koupit...vypada to opravdu jako u MB...a me se design novych Mercedesu moc libi... ;)
Dik.ti pruhy cez zadne svetla to je vlastna vyroba a vlastne rozmeri. ;) ;)
Vypada to teda zajimave...jen to moc zuzuje ty svetla...ale zadni svetla u Leganzi svitej vyborne takze je to jedno... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Goose píše:
SkylineGTR píše:
Goose píše:Me osobne xenony vadi kdyz s nima jede nekdo proti me...hrozne me oslnuji...ale jinak mi nevadi...vim,ze je tu ma jeden clovek v Lanosovi...
Juj, tady někdo o mě mluví?? :oops: :lol:
Jaj...nepamatuju si ci ten Lanos je,jen vim,ze jsem ho obdivoval na Baldovci a ze se mi to moc libilo... ;)
V pohodě. Je můj. A díky za pochvalu. :oops:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jinak v Badovci bol aj Seky s NUBKOU II aj on je tam má :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No ja mam hlavu deravou a nepamatuju si vsechno... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Peha, tak uz si si ich objednal? Vraveli ti kedy asi pridu? Daj mi potom vediet, ako svietia, lebo mam o ne zaujem aj ja... Inak ta firmy je z Martina, Rumcajz to mozno pozna...
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Xenony nemaji v aute co delat pokud nesplnuje vse co ma...
http://www.tuning.sk/dokument_xenonove_ ... ety_tuning
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
roberto33
Příspěvky: 224
Registrován: stř zář 12, 2007 11:24
Bydliště: Vranov n. T.

Příspěvek od roberto33 »

No ak budete konkrétne niekto vedieť či sa oplatia tie LONG LIFE+90% oproti Osram Silvestar+50%, lebo ic hmám a nie som s nimi až tak velmi spokojný tak by som rád kúpil aj ja do svojho Esper.Ináč mám svetlá správne nastevení a zoradení aj tak mi s tými Osramkami svieta na hovno
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Než jsem šel do těch bi-xsenonů, tak jsem měl ty Osram Silver Star a byl jsem s nima nadmíru spokojený. Svítily fakt dobře a vydržely. Kamarád má Audi Cabrio a taky si je tam dal a večerní jízda s němi je pohoda. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No long life nedošli ale kúpil som dáke Plasma Xenon od AUTOMOTIVE a stáli 80 sk za kus tak uvidíme zajtra je tam dám no na skúšku to stojí bo kamoš je má vo Felde a svieti to dobre teda neviem ako je pri tom vidieť ale je to biele svetlo takže keby boli v púohode tak do dialkových buchnem Silver Star + 50% tie sa mi zatial osvedčili je s nimi radosť jazdiť keď je tma takže zajtra sa podelím o skúsenosti lebo neviem ale cena 80 sk sa mi zdá dosť málo no ale nikdy nehovor nikdy možno to bude dobré :lol: :lol: :lol:Tady sou
Obrázek
Naposledy upravil(a) -peha- dne čtv lis 08, 2007 18:26, celkem upraveno 1 x.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

roberto33 píše:No ak budete konkrétne niekto vedieť či sa oplatia tie LONG LIFE+90% oproti Osram Silvestar+50%, lebo ic hmám a nie som s nimi až tak velmi spokojný tak by som rád kúpil aj ja do svojho Esper.Ináč mám svetlá správne nastevení a zoradení aj tak mi s tými Osramkami svieta na hovno
A rele a kable od baterky si uz k svetlam dal? To tiez citelne pomoze.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“