Doma z Baldovca

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Já presne rozmýšlám s kolkými som sa riadne nepoznal ono ako by to bolo krátké no však do budúcna si dám pozor aby som všetko stihol a teba Ivetka som predsa poznal už dávno sice len na fotkách ale bodíky dva za stiling sme Ti dali lebo tá tvoje Nessi na živo vyzerala opravdu cull :lol: :lol: :lol: No hold já blbec som sa viac venoval autu ako tebe no však do budúcna to napravím :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

No přesně toho času bylo nějak málo. Já jsem se neseznámila s více lidma , ale asi to při takovém množství lidí ani nejde. Asi se líp seznamuje až večer při vínečku nebo slivovičce. :oops: :lol: :lol:
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Iveta píše:No přesně toho času bylo nějak málo. Já jsem se neseznámila s více lidma , ale asi to při takovém množství lidí ani nejde. Asi se líp seznamuje až večer při vínečku nebo slivovičce. :oops: :lol: :lol:
Jenže to nesmíš odjet v 20.30 domů a zůstat až do rána - sice jsme taky jeli domů a docela nás to mrzí - mohla tam bejt opravdu sranda...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
JO
Příspěvky: 37
Registrován: pát říj 27, 2006 10:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od JO »

Ivoš píše:Jojo....Jozefova Evanda byla exkluzivní....taky jsem na ní večer připíjel (jen nevím už kolikrát :lol: :lol: :lol: )
Dík za uznanie, a tie panáky radšej nepočítaj....aj tak sme došli až na dno :PP: -i :o)
Jozef
Prajem všetkým štastné km.......Jozef !
Š1202,Š1000,Š100,Š110R,Š105,Š120,Seat133,F -Granada,Citroen BX,D-NUBIRA, t.č.D-EVANDA,T-Avensis,Š-Fabia
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ale musím říct, Jozefe, že Bechera nemám rád, ale ten tvůj byl vynikající ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Vojta píše:
Ivoš píše:Přátelé, to co bylo na Baldovci se ode mne už nikdy nedočkáte. Bylo to jednou a naposled ;)
NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!!
Počkej na Slovensku :lol: :lol: :lol:
Vojto, na Slovensku si dám jen do jedný nožičky a jinak pivečko....tam vím postupně jak jsem na tom....a ne že piju a piju a najednou konec :lol: :lol: :lol: a nevím o sobě :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ivoš píše: na Slovensku si dám jen do jedný nožičky a jinak pivečko....tam vím postupně jak jsem na tom....a ne že piju a piju a najednou konec :lol: :lol: :lol: a nevím o sobě :lol:
Ivoši, Ivoši.... už si bol niekedy na SLovensku??? Asi nie, tak vedz, že ideš do jamy levovej :lol: :lol: :lol: :lol:
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Na Slovensku jsem už byl, ale ne s tak skvělou partou, jako jste vy....no tak uvidíme, no :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ivošku pokud nedojedeš na Slovensko takťa roztrhnem ako hada :evil: Ani nerozmýšlaj o tom že sa nedostavíš lebo ma naštveš :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak na to jsem ani nepomyslel.POkud nebudu mít zlámané nohy, tak dorazím i s bráchou a tátou ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

šlaka chlape dyk máš combíka tak hádam aj se zlomenýma nohama te nejak dovezou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

To je vlastně pravda...a když se tam opiju jako na Baldovci, tak by to nikdo nepoznal, protože bych pořád ležel tak jako tak na zemi, nebo na židli :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Nemáte někdo kontakt na Janu z Pardubic? Asi ne.....neozývá se ani na mail a ni na SZ....mám pro ní skleničku od Čáveze....tak asi budu mít 2 :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
JO
Příspěvky: 37
Registrován: pát říj 27, 2006 10:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od JO »

Ivoš píše:Nemáte někdo kontakt na Janu z Pardubic? Asi ne.....neozývá se ani na mail a ni na SZ....mám pro ní skleničku od Čáveze....tak asi budu mít 2 :lol:
Ahoj, pokiaľ u skleničku neprepiješ, tak mi ju odlož, ja ju kúpim, prípadne s Tebou vymením za bechera, alebo mám aj malinovicu :PP: Však ochutnáš, ked prídeš"!!!
Jozef :o) :PP:
Prajem všetkým štastné km.......Jozef !
Š1202,Š1000,Š100,Š110R,Š105,Š120,Seat133,F -Granada,Citroen BX,D-NUBIRA, t.č.D-EVANDA,T-Avensis,Š-Fabia
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

LIFELIKE píše:
peco píše:LIFELIKE:tie dve daewa som bol ja s HARDYm, inak riesili sme tam to, ze sme mali odbocit na Nesovice. vidim ze teba to vobec netrapilo :lol: :lol: takze zrejme az teraz zistujes ze sme si to kusok vsetci traja nadbehli :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: nezisťujem nič .... pravda je taká, že som si až doteraz myslela, že som išla OK.... trafila som domov a tak som cestu neriešila :lol: :lol:
Podľa autoroute sme si nadišli cca 7 km.... podľa mňa je to povolená strata pri viac než 400 najazdených kilometroch :lol:
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Odpovědět

Zpět na „Srazy“