Doma z Baldovca

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivan píše:
peco píše:Ivane, v tom clanku namiesto otaznikov pri interieri ma byt RADO so zelenym matizom
Díky, to měl Milosh doplnit, to je vůl :lol: :lol:
ja to sam nevedel no neva, uz to je opraveny 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Tak tedy to koukám - dnes jsme se vrátili z Beskyd a už přes 2 hodiny trčím na Daewooclubu a čtu příspěvky ohledně srazu!!No je to síla a mrzí nás že jsme nepřespali - vidět Vojtu jak kouří pravej kubánskej,Ivoše jak se válí po zemi - zážitků hodně...No doufám jestli bude Slovenskej sraz tak určitě přijedem a přespíme.Ještě jednou díky organizátorům za jejich usilovnou práci a nesmím zapomenout na řezníka,kterej krmil hladový krky jeden za druhým a pak ještě stihnul otevírat pivo okem!!To nemělo chybu obzvlášt když někteří (nebudeme jmenovat) mu to zbaštili i s navijákem...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
impik 1
Příspěvky: 168
Registrován: ned zář 24, 2006 18:55
Bydliště: litvínov

srazy

Příspěvek od impik 1 »

-peha- píše:Na spanilé nebol bohužial ani WHISKY 22 lebo mu odišlo servo takže spanilá - 2 a potom snaď všetci :lol:
nebyl jsem ani já a whisky 22 neboť nám nikdo o spanilé jízdě neřekl a to servo zjistil když jste odjeli a chtěl přeparkovat
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Příští rok bych to viděl (loni to myslím tak bylo) na orientační časový rozvrh....třeba jen těch nejdůležitějších událostí, jako je např. focení, spanilá jízda, vyhlašování apod. Viselo by to třeba na nástěnce, nebo chatce organizátora a hotovo. Bylo by jasno a nikdo by nic neprošvihnul (jako třeba já, Tomáš a ještě někdo hromadné focení)... 8)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivoš:A muzes mit i svoji vlastni vecerni show... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Goose píše:Ivoš:A muzes mit i svoji vlastni vecerni show... :lol:
ČÁVES ti k tomu udela uvod :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

Goose píše:Ivoš:A muzes mit i svoji vlastni vecerni show... :lol:
Jasně a bráchovi s kolegou Benešem taky zahrajem :lol: :lol: :lol:
ŘEZNÍK
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Teda já sa ješte stále nemúžu vspamatovat že to tak rýchlo ušlo Obrázekdúfam že sa zasa brzo zídemeObrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Přátelé, to co bylo na Baldovci se ode mne už nikdy nedočkáte. Bylo to jednou a naposled ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ivoš píše:Příští rok bych to viděl (loni to myslím tak bylo) na orientační časový rozvrh....třeba jen těch nejdůležitějších událostí, jako je např. focení, spanilá jízda, vyhlašování apod. Viselo by to třeba na nástěnce, nebo chatce organizátora a hotovo. Bylo by jasno a nikdo by nic neprošvihnul (jako třeba já, Tomáš a ještě někdo hromadné focení)... 8)
Ivoši, časový rozvrh byl loni, ale stejně to bylo už od 11:00 všechno jinak :lol: Takže časový rozvrh už NE.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivoš:To verim...tohle jednou staci... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Ivoš píše:Přátelé, to co bylo na Baldovci se ode mne už nikdy nedočkáte. Bylo to jednou a naposled ;)
NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!!
Počkej na Slovensku :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Teda kucí mne je fakt smutno :cry:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jo jo to me taky...trochu si spravim chut na minisrazu v Praze a nejspis Hradci nebo Pardubkach...ale co s vama sousedama zo Slovenska... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

-peha- píše:Teda kucí mne je fakt smutno :cry:
Peho, mrzí mě že jsem se s tebou a s manželkou Táňou osobně neseznámila. Pořád bylo spoustu času no a pak jsme odjeli domů. Tak snad někdy příště. :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „Srazy“