predčasný koniec dovolenky

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

predčasný koniec dovolenky

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak takto skončila moja dovolenka na východe Slovenska. Najprv to bolo všetko super, krajina prenádherná, ľudia fajn ale...... nuž toto sme veru nečakali. Nezmizlo nám nič, lebo v aute sme nič nemali, ale škoda toho okna a pokriveného rámu okna (páčili to niečim).
Okno je objednané a v stredu ide Kalosko do servisu ... tak hádam do piatku budem mať auto použiteľné.
Obrázek
Obrázek
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin »

doufam ze mas auto pojisteny :?:
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

martin píše:doufam ze mas auto pojisteny :?:
Mám, ale 5000 Sk je spolúčasť a dalších cca 2000- 2500 bonus, o ktorý by som prišla. Vinníka nikdy nenájdu. Oprava by sa vraj mala zmestiť do 5 tisíc, tak to nejde cez poisťovnu. Inak sú dvere v poriadku a to vykrivenie vraj nie je problém vyrovnať. Tak povedali páni v servise (Opel-Chevrolet).
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tak to valím oči. By som nečakal, že sa ešte rozbíjajú okná.
Inak odporúčam prerobiť poistku na 2000SK/2% spoluúčasť a (aspoň v Komunálnej poisťovni) keď sa volá k vandalizmu polícia, tak neprídeš o bonusy.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Pokec

Příspěvek od Vazoun »

Cítíme s Tebou " LIFELIKE " vidím že aj na Slovensku se vandalizmus ještě
nevytratil. To já mám ještě horší pojištění - z 10% spoluúčastí a ta je teda
na dve veci. Potřeboval bych od Českých foristů poradit nějakou pojistku s
lepší spoluúčastí. :?: :?: Zdraví " Vazoun "/také téma do fora/ :?: :idea: :P
-------------------
Člen Matiz clubu reg. 20 :P
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Tak to je mi lito. Nastve to, kdyz ti to nekdo udela pred barakem, tim vic na dovolene.
Za tohle bych trhal ruce. :twisted:
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Venku pod mrakem takový už jako podzim :(
LIFELIKE vím,že ti to nepomůže ale cítím s tebou! Takový jedinci se vyskytnou vždy ale někdy mě připadá že vzájemná neůcta, nevraživost a zloba přibývá.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

To Ta lutujem, namiesto oddychu toto.Vsade su svine ludia. Mne pravidelne kradli tie chromove ventily aj ked boli dotiahnute klucom. To sklo možno niekto rozbil len tak pre zábavu. Aj mne mne sa stáva ze ked idem niekde so znackou RS napr. v Nitre mi pred Tescom mi jeden povedal že jeb..tý madar a popri tom neviem a ani nechcem vediet po madarsky. Pekne som mu vysvetlil ze ma uz dost rokov nato aby vedel ako sa ma spravat. Mimochodom ja nemám v poistovni ziadnu spoluucast.
Škoda Roomster TSI
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Mně na Matizovi rozbili obě skla na pravých předních dveřích, plechy byly taky poškozený od nějakého páčidla a oprava (na počkání)stála 2.100,- Kč .
Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

Zavesiť za vaj**a do prievanu takých, čo toto robia. Súcítím s Tebou!
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

To Tě upřímně lituji, LIFELIKE. Zvlášť na dovolené to "potěší". Snažím se v autě nic nenechávat, ani bundu, igelitku apod. Aby to nějakého kreténa nelákalo.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

tak ties ta lutujem musi to bit blbe este na dovolenke
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Na dovolenke by sa takéto veci namali stávať, je mi to luto... ale ludia su stale vacsie svine...
Rozbiju vsetko co sa rozbit da a ukradnu vsetko co neni prizvarane alebo zabetonovane...
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Docent píše:Mně na Matizovi rozbili obě skla na pravých předních dveřích, plechy byly taky poškozený od nějakého páčidla a oprava (na počkání)stála 2.100,- Kč .
Zdá sa, že to je u vás predsa len lacnejšie. Len to zadné okno stojí 2400 Sk, rám treba vyrovnať, prestreknúť a nová musí byť aj čierna nálepka medzi oknami.
Ale čo už, ked sa horšie nestalo, tak je to stále OK. Takto sme cez víkend zobrali našu škodovečku na dialkovú trasu na chatu (30 km). Sa asi riadne čudovala, že čo sa to deje. :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

simone

Příspěvek od simone »

LIFELIKE je mi luto že východné slovensko sa ti takto zapísalo :( Fakt nedeje sa to tu pravidelne ale pri mojej práci sa s tým stretávam dosť často. Keby som bol vedel že máš spoluúčasť v poistke tak vtedy odporučam priatelom niečo naviec "ukradnúť" vlastnou silou napr autoradio alwebo mobil a tak to nahlasiť policii/samozrejme treba to tak urobiť aby pri ohliadke a na fotkach to fakt vyzeralo ako krádež :lol: a tak ak ti poisťovˇ%na do udalosti započíta aj to autoradio ktore si doma namontuješ naspäť tak maš vlastne celu sumu. Je to síce podvod ale velllmi melý. JA tak mením zimne pneu. Viac cez mail
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Odpovědět

Zpět na „POKEC“