Česko-polský Matíz sraz Jeseník

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Vojta

Česko-polský Matíz sraz Jeseník

Příspěvek od Vojta »

Dnes jsem byl na srazu Matýsků v Nyse a dohodli jsme se, že uděláme srazík u nás (tzn. v ČR). Poláci chtějí přijet do Jeseníku. Návrh zní: sobota 19.8. Ještě se neví, kde přesně a v kolik to spácháme, ale datum je pevné. Už jsem začal s přípravami - sháním místo. Konkrétní údaje dám včas vědět.
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Že bych výjezd na dovču započal krzevá Jeseník? Ovšem tentokráte už Hondou...

Čtu, Vojto, že jsi měl malou kolizi naštěstí bez následků. Uff... Jinak jsem pyšný jak jsi převzal štafetu v návštěvách PL srazů! :D
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Nemať to 230km od domu, tak by som sa na vás aj prišiel pozrieť. Síce bez Mateza, ale s Daewroletom:-)))
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Tak se koukám, že v daný termín máme s manželkou oba volno! ;) Což znamená, že by jsme mohli konečně dorazit nebo aspoň já určitě, když mě manželka pustí a půjčí autí :lol:
Vojto, myslíš, že by se to dalo domluvit a Poláci by mohli dovést nějaké věci ( světla, křídla atd. )??? :shock: ;)
A jak to dopadlo dneska? :shock:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Jarda.
Příspěvky: 129
Registrován: pon črc 17, 2006 08:42
Bydliště: Loštice

Příspěvek od Jarda. »

Sraz v Jeseníku by byla perfektní akce. V tomto termínu plánujeme zajet se ženou na koupání do Polska -Nysa ( na tvoje doporučení), nebude problém přejet do Jeseníku. Jsem pro.

Jarda.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já budu jen rád, když na toto setkání přijedou i autíčka od nás. Na Polském fóru už se to rozjelo, zájem je. Počítám, že z Polska přijede tak 10-15 Matýsků. Zjistil jsem, že u nás si srazy spousta lidí představuje úplně jinak. Jako MEGA párty s 50 - 100 vytuněnými auty, programem, stánky s občerstvením, hudba, suvenýry, prodej ND a tuning dílů apod. Proto pro všechny, kdo se takové akce ještě nezúčastnili: NENÍ TO PÁRTY - je to setkání a POKEC normálních lidí, kteří vlastní i třeba naprosto sériové auto bez jakýchkoliv úprav. Ti, co už na nějaké akci byli, ví, o čem mluvím a diví se, proč se tady vykecávám.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Jsem na dovolené , takže sorry..... proč nezopakovat Hlinsko , nebo něco ve středu republiky.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Ach ty ceny !

Příspěvek od Vazoun »

Ach ty ceny za benzin - já osobně plánuji jet trasu Krnov - Opava až v půli
Října,kdy manželčin tatínek slaví " 90 "tku.To jistě důvod je, ale dvakráte
jet tuto trasu si z finančních důvodů nemohu dovolit.Proto Ti " Vojto " přeji
aby se to - Česko - Polské setkání vydařilo k plné spokojenosti všech Vás
co tam pojedete.Kluci ze Slovenské strany určitě také přijedou.Nezapomente
na fotodokumentaci pro forum.
Zdravim všechny na foru a Daewoo/Chevroletáky - zvlášt :lol: :lol: "Vazoun" :D :P :D
----------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tomáš píše:Jsem na dovolené , takže sorry..... proč nezopakovat Hlinsko , nebo něco ve středu republiky.
Hlinsko plánuju na konec září - začátek října :lol: :lol:
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Vojta píše:
Tomáš píše:Jsem na dovolené , takže sorry..... proč nezopakovat Hlinsko , nebo něco ve středu republiky.
Hlinsko plánuju na konec září - začátek října :lol: :lol:
Tak to cumim ;)
Priznej se, ze tys uz zvladnul naplanovat celou petiletku :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Nikdy o tom nepochybuj

Příspěvek od Vazoun »

Tak o tom plánování nikdy " OLDO " nesmíš pochybovat, v tom je " VOJTA "
nezmar a kabrnák.Zdraví - " Vazoun " :roll: :lol: :D
---------------------
Člen Matiz clubu - reg.čís. 20
ALF
Příspěvky: 60
Registrován: úte dub 18, 2006 14:39
Bydliště: opava/branka u opavy

česko-polský matiz sraz JESENÍk

Příspěvek od ALF »

Čau klucí.To je super,že se to pořádá v Jeseníku,aspon mám plán na výlet. :P Potvrzuju svou učast.Určitě dorazím i s bud. manželkou. :twisted: Vojto,nezapomen,že se 9.9 žením a 23.9 se vracím ze svatební cesty,takže to HLINSKO prosím až po tomhle termínu ;) .Čus bus a at nám to jezdí a nezlobí,když je venku tak krásně!!! 8) :lol: 8)
Zlatý Matízek SE,r.v.99,ofuky oken,kouřové blinkry,kšilt a palubka v laku,výfuk ulter sport,Al.kola ALESSIO a dálší cipárny
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: česko-polský matiz sraz JESENÍk

Příspěvek od Badger »

ALF píše:Čau klucí.To je super,že se to pořádá v Jeseníku,aspon mám plán na výlet. :P Potvrzuju svou učast.Určitě dorazím i s bud. manželkou. :twisted: Vojto,nezapomen,že se 9.9 žením a 23.9 se vracím ze svatební cesty,takže to HLINSKO prosím až po tomhle termínu ;) .Čus bus a at nám to jezdí a nezlobí,když je venku tak krásně!!! 8) :lol: 8)
Tak se tam snad uvidíme, taky nejspíš s manželkou dorazíme, ale nevím to jistě! ;) Koukám, že se 9.9. ženíš, tak to je bomba, protože my jsme se s manželkou brali vloni 9.9. :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Vojta píše:
Tomáš píše:Jsem na dovolené , takže sorry..... proč nezopakovat Hlinsko , nebo něco ve středu republiky.
Hlinsko plánuju na konec září - začátek října :lol: :lol:
Bohužel srazu v Jeseníku se nezúčastníme, protože jsme nakonec v práci!!! :cry:
Ale Hlinsko snad už konečně dopadne!!! Vojto, dej včas vědět ;) děkujeme :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“