MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Moc by mě zajímalo, co mají tyhle "textil" šplechty společného s Matíz clubem?
Reklama
 

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Nic, a zároveň to ukazuje, že na to moderátoři kašlou...
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Docente a Vojto, nechcete se nad sebou trochu zamyslet. Vám tu pořád něco vadí. Ještě jednou tu bude od Vás nějaká taková připomínka a přestanu toto fórum navštěvovat, cenzury jsem si užil dost za totáče, tak to proboha netahte sem. Fakt mě štvete, jen člověk chce trocha zažertovat, hned se tu vyhrožuje.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Václave, odborná fóra mají určitá pravidla. Pokud bych měl nepřekonatelnou touhu zvracet nesmysly, půjdu třeba na Novinky.cz. Jsem takovej šťoura, zajímá mne spousta věcí, třeba počítače, PDAčka, satelitní navigace, auta, zahrada...

Takže navštěvuju spoustu fór, a můžu říci, že tohle patří k těm lepším, spíše k nejlepším. Je to samozřejmě lidma, a je mně jasný, že v souladu s Murphyho zákonama, čím víc zde bude lidí, tím je větší pravděpodobnost, že zde bude víc blbců. Takže je i větší pravděpodobnost, že se v threadech budou vyskytovat pitomosti, nemající s tématem nic společného. To se ostatně děje i na jiných fórech, a já taky občas nějakou pitomost napíšu, najmě když se vrátím z návštěvy restauračního zařízení.

Ovšem od toho jsou právě moderátoři, aby ty pitomosti off topic z threadů občas vymazali... Jinak to fórum bude k ničemu, plné nesmyslného balastu, a otráví to spoustu lidí, kteří by měli zájem se k nám přidat (úplně stejně, jako mne otrávilo fórum Hyundai, byť i trošku z jiného důvodu).

Možná ses nevšiml, ale v poslední době sem přestalo psát dost starých (služebně) lidí. Možná je to náhoda, možná je to tím, že jsou prázdniny a dovolené, možná je to tím, že se nechtějí probírat tunami rádobyvtipných připomínek, které nikdo nemaže, možná nechtějí stále znovu a znovu odpovídat na mnohokrát omleté problémy, které sem lidi píšou, protože jsou líní probírat se starými thready?
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Docent píše:Václave, odborná fóra mají určitá pravidla. Pokud bych měl nepřekonatelnou touhu zvracet nesmysly, půjdu třeba na Novinky.cz. Jsem takovej šťoura, zajímá mne spousta věcí, třeba počítače, PDAčka, satelitní navigace, auta, zahrada...

Takže navštěvuju spoustu fór, a můžu říci, že tohle patří k těm lepším, spíše k nejlepším. Je to samozřejmě lidma, a je mně jasný, že v souladu s Murphyho zákonama, čím víc zde bude lidí, tím je větší pravděpodobnost, že zde bude víc blbců. Takže je i větší pravděpodobnost, že se v threadech budou vyskytovat pitomosti, nemající s tématem nic společného. To se ostatně děje i na jiných fórech, a já taky občas nějakou pitomost napíšu, najmě když se vrátím z návštěvy restauračního zařízení.

Ovšem od toho jsou právě moderátoři, aby ty pitomosti off topic z threadů občas vymazali... Jinak to fórum bude k ničemu, plné nesmyslného balastu, a otráví to spoustu lidí, kteří by měli zájem se k nám přidat (úplně stejně, jako mne otrávilo fórum Hyundai, byť i trošku z jiného důvodu).
Děkuji ti za vysvětlení, mohlo být kratší, ale mohu ti napsat, že tu za blbce nepovažuji ani z jednoho z nás a může to být příspěvek i mimo téma. Máš svůj názor, ale nemoralizuj tu ostatní. Nedovolil bych si tu nikoho označit za BLBCE - je vidět jaké máš mínění o některých z nás.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Vojta

Příspěvek od Vojta »

V.Brousek píše:Docente a Vojto, nechcete se nad sebou trochu zamyslet. Vám tu pořád něco vadí. Ještě jednou tu bude od Vás nějaká taková připomínka a přestanu toto fórum navštěvovat, cenzury jsem si užil dost za totáče, tak to proboha netahte sem. Fakt mě štvete, jen člověk chce trocha zažertovat, hned se tu vyhrožuje.
Václave, proboha, zamysli se především nad sebou - co to plácáš za nesmysly o cenzuře a podobně. Občas si přečti po sobě ty svoje duchaplnosti. Já jsem jenom reagoval na fakt, že se někdo nedrží tématu. Až Ty se na fóru zeptáš např., jakou mají spotřebu na 100km, tak Ti nějaký dobrák odepíše, že momentálně neprší a v Lídlu slevnili banány. Asi budeš s odpovědí spokojený.
Nikdo nikomu nevyhrožuje, jen by se měla trochu dodržovat určitá pravidla. A jestli přestaneš toto fórum navštěvovat - Tvůj problém.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Ano ,já plácám jeden nesmysl za druhým. Přiznávám a kaju se. Za to vy jste ideální . Ale nikoho tu nepovažuji za blbce.
A Docentovi chci pouze napsat, že zrovna tato část fóra je opravdu na vysoké odborné úrovni, a já trotl to porušil a znehodnotil ho svým plácáním. Tak aby bylo mezi námi jasno, Vojto i Docente jděte se vycpat
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

pane Brousku, moc se vám omlouvám, že máte asi kvůli mě trochu potíže s dalšími členy tohoto fóra, budu se snažit příště držet tématu a nezavdávat příčinu k takovým to debatám. Vojto a Docente promiňte, pokud vaše reakce byla na mou osobu.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Tiše závidím

Příspěvek od Vazoun »

Chapci já žasnu, co dokáže jedna blbá čapka od " Rákosníků "a takové téma
kolem - vratme se zpět,a těm výkonostním kapkám jen tiše závidím :lol:
Hezký den všem foristům a foristkám přeje " Vazoun " :D :oops: :D
------------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Re: Tiše závidím

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Vazoun píše:Chapci já žasnu, co dokáže jedna blbá čapka od " Rákosníků "a takové téma
kolem - vratme se zpět,a těm výkonostním kapkám jen tiše závidím :lol:
Hezký den všem foristům a foristkám přeje " Vazoun " :D :oops: :D
------------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
No vidíš Vazoune co jsme vlastně zavinili....tedy vlastně já,takže Vazouna prosím vynechte z těchto zbytečných reakcí.Protože jsem si dovolil nepatřičně reagovat v domnění, že do Témata "Matíz Club CZ" patří i trochu se odreagovat od těch všech karburátorů,převodovek,tuningových úprav atd. -ale diskuze se jaksi rozvášnila.. sorry pánové.Jen se Matízkáři podívejte na veškerá témata a v každém najdete určitou odlehčující a věřte potřebnou doušku.Je to jen a jen můj názor,že to do diskuze,byť odborné patří...protože jinak Vám zde zůstanou Ti co si ze vším dovedou poradit,inženýři a docentové(toto je reakce na Murphyho zákon"Čím víc zde bude lidí, tím je větší pravděpodobnost, že zde bude víc blbců") a přidávám také jeden Murphyho zákon:
"Když to nejde opravit po dobrém, udělej to po zlém. Jestli se to ulomí, šlo o vadnou součástku"
Takže se tímto raději stávám "Přihlížejícím Matízkářem".
Vojto,Ty mi prosím pošli svoji adresu neb jsem dlužen za registraci a reg.č. 25 tímto uvolňuji.
Howk Mitch z ráje..Českýho,hezkýho
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No tak si podejte ruce a už se neperte :lol: :lol:

OT to Mitch z Ráje : tak dnes se stavím okolo půl šesté.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Netušil jsem, jakou bouřlivou reakci vyvolám jednou jedinou otázkou. Tímto se všem omlouvám a slibuji, že už se nebudu k ničemu a nikomu vyjadřovat, abych se eventuelně někoho opět nedotkl. Pište si co chcete a kam chcete, mě už je to jedno.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Omluva

Příspěvek od Vazoun »

Vážený kolego Matízkáři - " Vojto " však jsi náš partafýra,proto nás omluv a
my slibujem, že se opravdu polepšíme. Pro - " Mitche " to co máš rád nikdy
neopouštěj a zůstan nám taky Matízkářům věrný. Vše odpuštěno,alespon to
předpokládám i jménem aktérů tohoto incidentu. A nyní k tematu : Pokud je
v knize - Jak na to pro Matize - uvedeno, že ekonomické otáčky motoru jsou
v rozsahu 3.000 - 4.000 ot/min, jste přesvědčeni o tomto rčení také v praxi ?
Kdo to ví - odpoví ??Zdravím všechny na foru - " Vazoun " :lol:
--------------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20
MATIZ SE r.v. 07/2002 sv.zel.metlina U 38 - STK + Emise do 07/2008
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Pro Vazouna : obecně je známo , že nejlepší otáčky jsou okolo hodnoty max. kroutícího momentu , to je pro Matize tuším 3600/ min. ( mělo by to být i nejvíce ekonomické) . Hodnoty max . výkonu ( KW) dosahuje až někde okolo 5500/ min.
Už máš namontovaný otáčkoměr ???

( stejně se to ale netýká tématu Matiz klub , tak nevím ... :cry: )
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Tomáš píše:No tak si podejte ruce a už se neperte :lol: :lol:

OT to Mitch z Ráje : tak dnes se stavím okolo půl šesté.
Tomáši stav se,těším se. Mitch
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“