Dovolenka kde ste boli Vy.

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Siggi
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 24, 2006 16:21
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Siggi »

Krtek píše:
Tak preco mate " zamek LEDNICE" ? Je ich viac? Ja som myslel ze je jeden. Podla tvojej teorie by ste mali mat "LEDNICI", ale tu asi mate uz v kuchyni, plnu piva, vsak? :lol: :lol: :lol: :lol
Nevim to jistě ale já mu řikam zámek TA jedna Lednice. Nevim jak kdo ale až tam pojedu tak pojedu do TÝ Lednice.

Takze ty pojdes do "LEDNICE". A kam chodis doma pre chladené pivko? Tiez do "lednice", ze? Nezabudni sa poriadne obliect, aby ti v tej "lednici" nebolo zima az tam pojdes. :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Siggi dne čtv srp 10, 2006 17:47, celkem upraveno 1 x.
Nubira I 2.0 CDX, november 1998, tmavoseda metalyza, LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:) no vidim, ze som tu omylom zaviedol Ceskoslovenske okienko :) ale spat k teme.
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Návrat k tematu

Příspěvek od Vazoun »

Však jsme na pokecu, a budiž ti to Československé okénko ku cti, milý Blue
Lanosi,nebo snad semnou nesouhlasíš?Klidne to povedz - neurazím sa.Ale
nedokáži pochopit, proč ses tak zaseknul nad tím okénkem :?: Zdravim Tě
a nelam si tím :roll: Ahojky všem na foru " Vazoun "bývalý Čechoslovák :D
---------------------
Člen MATIZ clubu reg.čís. 20 :P
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:lol: ja som to myslel somazrejme velmi humorne vsak vidis, ze som s tym aj nechtic zacal :lol: Vsak ked si pozries moj nazor v teme Malo sa Ceskoslov. rozdelit tak je jasne ze nie som v ziadnom pripade proti. No a len som sa chcel velmi decentne vratit k teme aky nebol autor prispevku nahnevany ze mu placame temu :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

chorvatsko, porec. trasa zilina - porec zhruba za 11 hodin s prestavkami a rychlostou na dialnici okolo 110-120 Km/h
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

dovolenka

Příspěvek od simone »

Tak mam trochu viac času takže sumarizujem. Cesta z Košíc di Primorska trvala pri nedodržaní cestných pravidiel asi nikde 24 hodín. Mimo obcí čo sa dalo a v obci pozorne!!!. Na pohyb policajtov dopredu upozorňovali blikaním takže to šlo. Tankovanie LPG v RO a BG žiaden problém ale v HU je drahý. K cestám asi len tolko že su krasne aj otrasné úseky ale celkovo no problem., až na označovanie odbočiek v RO. Nexií je v RO hooodne tam sa ešte vyrábajú. V BG je zase hodne Kalosov a Aveo. Semtam aj nubira ale iba 1ka.Ceny su primerane na plaži pivo 40Sk v meste 10Sk. Ubytovanie sme platili 600Sk na noc pre troch 2+1. . Pridavam zopar fotiek ak sa mi ich podarý sem dať ak nie pošlem Miloshovi ten to hadam porieší/vopred ďakujem/Celkovo som minul 30tis s dopravou a ubytovaním na 15dní. Všetko sme kupovali žiadne varenie.[img]C:\Documents and Settings\Simanszky\Desktop\primorsko
[/img]C:\Documents and Settings\Simanszky\Desktop\primorsko
krasne auto Chevrolet[img]C:\Documents%20and%20Settings\Simanszky\Desktop\primorsko[/img]C:\Documents and Settings\Simanszky\Desktop\primorsko [img]C:\Documents%20and%20Settings\Simanszky\Desktop\primorsko[/img]
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

pokračovanie

Příspěvek od simone »

Tak tier fotky som asi spravil zle !!! nechapem ako ich sem dať.[img]C:\Documents%20and%20Settings\Simanszky\Desktop\primorsko[/img]
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

a

Příspěvek od simone »

No ani druhý pokus nevyšiel nebudem tu pokúšať a zaberať priestor Milosh môžem ich poslať mailom??? alebo komu???? je ich asi 10
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: a

Příspěvek od milosh »

simone píše:No ani druhý pokus nevyšiel nebudem tu pokúšať a zaberať priestor Milosh môžem ich poslať mailom??? alebo komu???? je ich asi 10
sem s nima - milosh(zav)centrum(tecka)cz
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

12.8 - 21.8.2006
Chorvatsko: trasa Č.Lípa-Rogoznica = 1163 km za 16 hodin i s přestávkami - po dálnici stále 120km/hod až 140 km/ hod ( dle tachometru) spotřeba byla 5,42l/100 , což mě docela překvapilo, čekal jsem na tu rychlost spotřebu větší. Cesta zpět se jela podobným stylem. Jeli jsme ve dvojici (Ford Eskort 1,6), tak jsem se snažil a Matíz ztrácel pouze rychlost v táhlých stoupáních, kde jsem řadil za 4 , ale rychlost neklesla pod 110 ( tachometrových). Jeli jsme do apartmánu, pouze s manželkou, tak naložení auta bylo minimální. Počasí bylo bezva a dálnice v Chorvatsku nemá chybu.Vraceli jsme se v pondělí , aby jsme se vyhnuli zácpám ve Slovinsku, což se podařilo a celou trasu jsme jeli plynule.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak ja pekne doma na Slovensku ... žiaden pobyt, každodenné presúvanie sa na nové a nové miesto ... cca 1200 km, priemerná spotreba 5,88 l
Trasa: Trnava, Kežmerok, Vyšné Ružbachy, Stará Lubovna, Dukla, Prešov, Veľký Šariš, Solivar, Michalovce, Zemplínska Šírava, Morské oko, Košice, Moldava nad Bodvou, Zadielska roklina, Jasov a vynútený rýchly presun domov do Trnavy.
Takúto dovolenku som absolvovala už druhý rok po sebe a priznávam, že z nej mám väčšiu radosť ako z vylihovania pri vode.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Jihozápad Anglie až východ Anglie (hlavně Faversham - asi 60 km od Londýna) - viz fórum. :D
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak tady jsou fotky od Simone 8)

Bulharsko
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Takže to máme komplet za sebou. Díky blbýmu počasí jsem asi 4 dny nikam nevyjel a nestih co jsem chtěl. Hlavně mně mrzí zoo safari v Hradci (nebo dvoře ?) Králové. Taže jsme stihli na šumavě Rabí, Kašperk, pak tu Bojnici kemp, zámek i zoo, pak Oravu. Cestou domu Buchlov. Pak jsme objížděli okolí: Karlštejn, Křivoklát, Hlubokou (bohžel na zoo nebylo počasí). Hornický muzeum v Příbrami je fukt pěkný. Ale je rozdělený na 3 expozice. Ta hlavní zabrala asi 2-3 (!!!) hodiny ! Pak jsme esevezli vláčkem ale někdy se chci vrátit a sject v tý třetí expozici do šachty a projít nějakou tu vodní štolu a vidět vodní kolo. Jo a ještě jsme stihli zámek v Hořovicích a nákup na trzích v Ředhošti. Obé můžu doporučit. A jeden den jsem zuřil při tvorbě fochů do vestavěný skříně. Suma sumárum jsem po 14 dnech cestování, nakupování a práce doma šel celkem rád odpočívat do rachoty. Už mi došlo že nejde 14 dní v kuse každej den někam cestovat sebelepšim autem.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

Tak už jsem taky od včerejška od noci doma. Po 14 dnech a ujetých 3500 km, přece jen jsem musel auto trošku zajet ;)
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Odpovědět

Zpět na „POKEC“