Cierna kapota

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Vypadá to super, co ty plasty pod světly udělat celé černé :roll: A možná ty zadní dveře by taky nebyly špatné v černém :D Asi by se s tím dalo více vyhrát :shock:

to JRD McLAREN: je vidět, že opravdu umíš, nechceš si tím ještě trochu pohrát??? :shock: Vím, že je to asi náročné, ale výsledek bomba ;)
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Reklama
 

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Co takhle nějaká vyřazená Š1203 po funebrácích, ta je černá celá, vyšlo by to laciněji :twisted: ?
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

Docent píše:Co takhle nějaká vyřazená Š1203 po funebrácích, ta je černá celá, vyšlo by to laciněji :twisted: ?
:D :D :D :D :D -i :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Docent píše:Co takhle nějaká vyřazená Š1203 po funebrácích, ta je černá celá, vyšlo by to laciněji :twisted: ?
Jj, Docent jako vždy vtipnej!!! :lol: :lol: Lakování mám skoro zadara, takže tohle mi problém nedělá :lol: :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
ss2men
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 08, 2006 14:06

Příspěvek od ss2men »

[/quote]
Lakování mám skoro zadara, takže tohle mi problém nedělá :lol: :lol: :lol:[/quote]

tak to máš dobré, ja som menil prednú kapotu a zaplatil som:
2350.- Sk - kapota
1600.- Sk - metalíza, tužidlo, riedidlo, lak..
700.- Sk demontáž, stiekanie, montáž

Suma:
4. 650.- Sk
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Habron píše:Tak už mu to konečně někdo pochvalte, vždyť on se snažil a zatím jen negativní ohlasy :cry:
Když chválit,tak chválit.Když dostříkáš na černo ještě ten zbytek,tak líbí... ;)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“