Pri kúpe Lanosa nevadí r.v. ´97?

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

Aj tak stále dúfam, že raz našetrím na nové, elegantné, voňavé, nepoškvrnené a s klímou. A hlavne to musí byť pojem vo svete rally.
Reklama
 

Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Auto zvonka

Příspěvek od Rastos »

To Mil:
Ak by si predsa len zauvazoval nad autom z dovozu, viem v tom pomoct.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

To RastoS.:
pomaahaj pomaahaj..
ja uz som dal inzeraaat...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

To RastoS:
Dík za ponuku, už mám stroj zajednaný. Možno keby to nakoniec nevyšlo, tak by som Tvoju pomoc uvítal.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

mil píše:To Viktor:
Aha GE money! Tak tých poznám. To sú veľkí kujoni! Mne tak poslali nedávno ponuku z Orange. Vraj si vážia starých dobrých zákazníkov a preto mi ponúkajú, ako odmenu za vernosť, supervýhodnú kreditkartu. Potešil som sa. Telefonujem (platím) veľa, tak konečne aj nejaké výhody. Keď som si však prečítal priloženú zmluvu (s GE money), najmä jej zadnú, drobným písmom potlačenú časť, neveril som vlastným očiam. Sú to zbojníci ako sa patrí! Za odmenu by ma tak skasírovali, až by mi zle prišlo (prepáč Viki). Preto Ti teraz verím, že ten leasing máš asi dosť nevýhodný a držím palce, aby si z toho čo najlepšie vybruslil. Hlavne si za to nenadávaj, lebo za to nemôžeš. Svet je plný nástrah a všetkým sa vyhnúť nedokážeme. Sú to len sprosté prachy. Môžeš mi veriť, viem o čom hovorím. Odkedy som začal boj s rakovinou pochopil som toľko, ako predtým za celý život nie.
Bohuzial aj ja som sa takto isto potesil az pokym som nedocital tu spominanu zadnu cast a zistil som, ze su to neskutoc UZERNICI
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Viktor píše:jeezis nove auto urcite nekupuj, to si mozu dovolit len bohaty :lol: :lol:

:lol: :lol: ale co by ste si pak kupovali, keby takto rozmyslali vsetci? :lol: Nemali by ste sa nacom vozit :lol: Ja to hovorim lebo sme mali lanosa ako prveeeee prvucicke auto a este k tomu ako novucicke vonavucke :cry: :cry: ach kde uz je ten cas ked interier krasne vonal novotovu... :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

Blue, samozrejme ze to je prisne tajne, iba medzi nami :D von sa to nesmie dostat, lebo fakt co by sme potom kupovali :lol: :lol: nastatie tych bohatych ktori si kupuju kazde 2 roky nove auto je stale vela :)
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:shock: :lol: saaaakra tak to nie som IN pac uz by som aml mat 4 nove auto a mame stale 8r. lanosa :lol: :shock: ...niekde sa asi stala chyba :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

Nikdy nezabudnem na to vzrušenie, ako som pred 9 rokmi kupoval otcovi nádherné nové Espero. Dlho som v ňom vysedával, nasával vôňu nových plastov a testoval veľmi slušné ozvučenie interiéru. Sedadlá boli veľmi pohodlné, prekryté ochranným igelitom. Skrátka zážitok.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:cry: preeesne mil toto sme zazivali ale uz je to tak davno, ze uz neviem aku vonu mali tie plasty :D Juu a tie igelity na sedadlach to bolo....
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..ach jaj ...
..NOSTALGIA..
Obrázek
Obrázek

..a teraz budem raad ze sa toho zbaviiim...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

Keď mi predajca všetko ukázal (napr. ako sa radí spiatočka) a konečne mi odovzdal kľúčiky, tak som nadšene nasadol do toho voňavého Espera aby som vyrazil na prvú jazdu. Meter od predného nárazníka som mal stenu, tak som chcel vycúvať von. Zaradím tam spiatočku ako mi to ukazoval predavač, kuknem dozadu, pridám plyn, púšťam spojku a ... prudko dupem na brzdu. Nové Espero vyrazilo ako raketa dopredu proti stene. Zastalo asi 30cm od nej. Dramatický začiatok.
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Viktor píše:jeezis nove auto urcite nekupuj, to si mozu dovolit len bohaty :lol: :lol:

stretnu sa dvaja slovaci:
-ako sa mas ?
-dobre.
-hajzel !


presne tento dialog mi ten tvoj prispevok pripomenul:D:D:D:D
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

mil píše:Keď mi predajca všetko ukázal (napr. ako sa radí spiatočka) a konečne mi odovzdal kľúčiky, tak som nadšene nasadol do toho voňavého Espera aby som vyrazil na prvú jazdu. Meter od predného nárazníka som mal stenu, tak som chcel vycúvať von. Zaradím tam spiatočku ako mi to ukazoval predavač, kuknem dozadu, pridám plyn, púšťam spojku a ... prudko dupem na brzdu. Nové Espero vyrazilo ako raketa dopredu proti stene. Zastalo asi 30cm od nej. Dramatický začiatok.
Mne sa na jednej z prvych jazd s manzelkou tiez podarilo zaradit jednotku namiesto spiatocky. Ubrzdit sa skoro podarilo. Stlp vydrzal, naraznik skoro tiez, manzelka skoro nie :lol: :lol: :lol:

Ja som tiez prvy majitel svojho tatosa. Vonalo cistotou, novotou, bez skrabacov a priehlbiniek ziskanych na parkovisku .... Ale to bolo daaavno. Teraz to je uz iba obuchana stara popolnica vhodna na presun z miesta na miesto :roll: :lol:

Inak podla tu uz napisaneho vypoctu by som mal mat tiez uz stvrte auto. Ale tlaciarnicku na peniaze nevlastnim a nie som clenom ziadneho s "tych spravnych" spolkov :roll: , tak som rad, ze mam aspon to, co mam :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

len ma stve, ze som si nenafotil cele auto ked bolo nove nebol digital vtedy :?
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LANOS“