Výměna žárovek osvětlení středového panelu ovládání vzduchot

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

1. ziarovka v palubnej doske mi vydrzala 4 roky. Raz za 4 roky 200Sk dam (keby ze mi to odchadza kazdy mesiac, tak sa to naucim)
Reklama
 

Uživatelský avatar
wapril
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 23, 2004 20:41
Bydliště: Bludov (SU)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wapril »

To je pravda, kvůli pár kačkám za žárovku platit dvě kila je trochu zbytečný, ale je fakt, že pracháčům je to fůk ;)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

zuzu píše:Pánové, taková výměna žároviček je otázkou pěti minut, taky už to mám za sebou, teď mám osvětlení palubky i ovladače topení pěkně do modra a je to moc pěkný 8)
Tak to nam Zuziku prozrad, kde ty zarovicky koupilas, kolik zaplatilas a jestli maj i zeleny :lol: A hlavne kolik maj mit Voltu a jestli se tam nedaji dat i diody, kdyz uz jsme u toho :?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Nevim, nemely by ty zarovky byt 12V? Nebo jsou po 2 v serii? 6V bych necekal jinde, nez v Trabantu :)
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

Miloshi, tak jsem sáhla do peněženky a koukla na nově koupené a ještě nezamontované: 1 ks stál 7 Kč, barva bílá, a je na nich nápis TE 12/1,2 n3M.
Zpráva od Jirky - odborníka: 6V je málo (zhoří), 12 V je akorát (ta správná - palubní napětí je 12 V), 24 V bude málo svítit (má větší odběr, neví co na to řeknou pojistky).
Otázka k diodám: bylo by nutno rozdělat celou palubku až k tišťáku a diody na něj naletovat (žárovky mají "fousky", které se o ten tišťák opírají a jsou přitlačovány paticí na bajonet).

Víc informací nemůžu poskytnout. ;)
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Daso, dik, to bylo vycerpavajici ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

Není zač, až někdy zas něco budeš potřebovat, řekni hned, že se mám zeptat Jirky a nekecat nesmysly. Bude to rychlejší. :lol: :lol:
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Dáša Olomouc píše:Není zač, až někdy zas něco budeš potřebovat, řekni hned, že se mám zeptat Jirky a nekecat nesmysly. Bude to rychlejší. :lol: :lol:
OK, tak mi rekni, kdes ty zarovky koupila, protoze ja jeu nas sehnat nemuzu. Ale ja nechci bily, spis zeleny :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

Koupila jsem je v Olomouci v mototechně u Václavského náměstí. Jestli mívají zelené to nevím, tenkrát jsem ukázala co chci a prodavač šáhnul a vytáhnul :lol: , ale můžu se Ti zeptat. Ale dnes ne, dnes se tam nedostanu, dnes musím jít vyreklamovat modem na PC (blbeček nechce vytáčet internet). :evil:
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Dáša Olomouc píše:Koupila jsem je v Olomouci v mototechně u Václavského náměstí. Jestli mívají zelené to nevím, tenkrát jsem ukázala co chci a prodavač šáhnul a vytáhnul :lol: , ale můžu se Ti zeptat. Ale dnes ne, dnes se tam nedostanu, dnes musím jít vyreklamovat modem na PC (blbeček nechce vytáčet internet). :evil:
Dnes jeste nekdo pouziva modem? :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

No, a jak se nadává té mršce, kterou strčíš do počítače abys mohl internetovat? Modem, nééééééé? :idea:
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Dáša Olomouc píše:No, a jak se nadává té mršce, kterou strčíš do počítače abys mohl internetovat? Modem, nééééééé? :idea:
no jasne, modem, ale ja mam v praci pevnou linku a doma uz taky, takze modem tak nejak uz "nepamatuju" :?:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

No jo, no. Já s internetováním doma teprve začínám a uvidíme kolik to budeš žrát na 100. Buď to zruším (a zůstane jen práce) nebo popojdeme o kousek dál...
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

milosh píše:
Dáša Olomouc píše:No, a jak se nadává té mršce, kterou strčíš do počítače abys mohl internetovat? Modem, nééééééé? :idea:
no jasne, modem, ale ja mam v praci pevnou linku a doma uz taky, takze modem tak nejak uz "nepamatuju" :?:
ak sa nemylim, tak pevna linka pouziva tiez modem (kablovy) :idea:
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

Radmont píše:
milosh píše:
Dáša Olomouc píše:No, a jak se nadává té mršce, kterou strčíš do počítače abys mohl internetovat? Modem, nééééééé? :idea:
no jasne, modem, ale ja mam v praci pevnou linku a doma uz taky, takze modem tak nejak uz "nepamatuju" :?:
ak sa nemylim, tak pevna linka pouziva tiez modem (kablovy) :idea:
Jen v připadě ADSL, ISDN popř slavnýho Karnevalu či Chella. Ti co maj Wi-Fi maj jenom siťovou kartu - jako třeba já.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“