Chrastění (lupání) v repro

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Chrastění (lupání) v repro

Příspěvek od Iwoš »

Ahoj, no potřeboval bych radu ohledně pazvuků v repráčcích, které jsou osazeny ve dveřích mého Lanose. Ty pazvuky jsou takové lupání, chrastění či prskání, nevím jak to nazvat. Vyskytují se vždy, když na rádiu dám hlasitost nad úroveň 12. Myslel jsem, že originální repro nezvládaj výkon, tak jsem je vyměnil za Clarion SRR1325 (vím žádná děla, ale mě stačí :D ), problém však přetrvává. Rádio mám Pioneer DEH-3730MP (viz. repro). Rádio má udaný špičkový výkon na kanál 45Wattů, tedy 25 sinus, repra 140Wattů špička a 30 sinus. Tedy výkon by neměl dělat problémy. Nevíte čím by to mohlo být?? :? Připisuju to kabelům, které jsem nechal původní, protože nevím jestli bych zvládnul natáhnout nové. :roll: Nevím v čem může být ještě háček. Díky za rady :D
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Reklama
 

Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Re: Chrastění (lupání) v repro

Příspěvek od Vít, Jiří »

Iwoš píše:Ahoj, no potřeboval bych radu ohledně pazvuků v repráčcích, které jsou osazeny ve dveřích mého Lanose. Ty pazvuky jsou takové lupání, chrastění či prskání, nevím jak to nazvat. Vyskytují se vždy, když na rádiu dám hlasitost nad úroveň 12. Myslel jsem, že originální repro nezvládaj výkon, tak jsem je vyměnil za Clarion SRR1325 (vím žádná děla, ale mě stačí :D ), problém však přetrvává. Rádio mám Pioneer DEH-3730MP (viz. repro). Rádio má udaný špičkový výkon na kanál 45Wattů, tedy 25 sinus, repra 140Wattů špička a 30 sinus. Tedy výkon by neměl dělat problémy. Nevíte čím by to mohlo být?? :? Připisuju to kabelům, které jsem nechal původní, protože nevím jestli bych zvládnul natáhnout nové. :roll: Nevím v čem může být ještě háček. Díky za rady :D
zkus dát na rádio odrušovací člen stojí asi 150---teda pokud je ten zvuk jakoby pravidelný ;)
ŘEZNÍK
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Díky, ale řekl bych, že to rušení nebude. To by se podle mě projevovalo v jakékoliv hlasitosti, tady to začíná zhruba u té úrovně 12. Asi zkusím natáhnout ty dráty a když to nepomůže tak koupím ten odrušovač. :D
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

potom by to mohl být tapecírung nebo ten igelit

ta úroven 12 je asi 1/3 výkonu_?

radio i repro by měly být v pohodě, možná někde blbě kostří
ŘEZNÍK
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Tapecírungem to není, jsem to zkoušel i když byl sdělanej. To ukostření je taky možný, ale já tomu vážně nerozumím, při nejbližší možné době vytáhnu rádio, zkontroluju iso konektor atd.. Ale díky za rady, každá dobrá :D
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Tak to bylo opravdu kvůli drátům, dal jsem tam origo co byly přibalený k repro a v poho. Konečně se dá něco aspoň poslouchat. :lol: :lol: :lol:
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazesk »

chrpacanie som mal aj ja v reprakoch.. :D znacka impulse 6.5. comp a ani nie po 2 rokoch mi jeden odisiel.. zacal iba chrapcat a asi sa tam dostala nejaky kusok drievka.. tak ho mam cil vo vitrine :D a to nesiel ani na 1/4 vykonu..
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“