Kolik stojí dovoz z Německa + přihlášení do provozu?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Kolik stojí dovoz z Německa + přihlášení do provozu?

Příspěvek od milosh »

Nekupoval jste ted nekdy nekdo auto z DE? asi uz po prazdninach se pustim do koupi a rad bych vedel na kolik to vse vyjde, kdyz nepocitam prachy za beno kamosovi co to poveze zrejme na valniku, prej kdyz se jede uz tim koupenym tak se musi zajistit prevozky a to stoji vic...

proste prihlaseni u nas + emise STK, znacky atd?

Asi dotaz hlavne na Slavka, tys tam ted kupoval co? 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

prevozky stojej 100 eur (3 litry) ..beno je drazsi ..

od 1.7. staci kdyz auto ma TK v nemecku a plati i tady ... tady asi jen udelas evidencku 150Kc + na dopravaku zaplatis prihlaseni (ted si nevzpomenu kolik to je .. ,ale max .par 3 nebo 8 kila nebo tak),vyberes si znacku poradnou treba 2U7-77 77 a jedes..

je to easy nejvic..taky na podzim mozna opustim rady dejwaku a prejdu k audinakum..uvidime..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

takze cca komplet? max. 10 000,- ne?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ne 1000 + prevozky za 3 tisice..kolik te vyjde beno nevim..pac nevim odkud to vezes..

pak hned vymenit naplne + rozvody .. kdyz to nebude mit servisku,ale ikdyz by ji to melo,ale to uz je kazdyho vec
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

DREAM píše:prevozky stojej 100 eur (3 litry) ..beno je drazsi ..

od 1.7. staci kdyz auto ma TK v nemecku a plati i tady ... tady asi jen udelas evidencku 150Kc + na dopravaku zaplatis prihlaseni (ted si nevzpomenu kolik to je .. ,ale max .par 3 nebo 8 kila nebo tak),vyberes si znacku poradnou treba 2U7-77 77 a jedes..

je to easy nejvic..taky na podzim mozna opustim rady dejwaku a prejdu k audinakum..uvidime..
Ee, jak kde, v Práglu ti to třeba přihlásí bez problémů, na Plzni-jih ne, protože prý neví, jak mají postupovat...
Miloshi, pokud máš o něco zájem, ozvi se na SZ, brácha auta vozí, najdi si něco třeba na mobile.de, není problém to s prodejcem domluvit telefonem nebo mailem, někdy se nechá ukecat i mírná sleva proti inzerované.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docente dik, ale mam tady v UL kamose co mi dotahnul nexii, kterou mi i servisuje, on se me stara o auto a ja jemu o PC, vymenny obchod, ale funguje uz 4 roky :) Bavili jsme se o tom ze mi s tim dotazenim pomuze, takze by to nemel byt problem, nemecky umi taky dobre, tak uvidime. V prvni rade jsou penize, pak uz clovek muze vybirat kde chce :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

prevozky nepotrebujes pokud to budes mit na valniku jinak od roku 96 musis mit minimalne euro 2 prihlaseni neni je registrace vozidla + stk a emise celkem 5 tisic, pak dovoz podle toho kdo ti to poveze vecinou berou od 12 do 18 kc za kilometr, je lebsi dovoz po roce 97 a euro 3 to uz nemaj takovy keci, ale pokud to budes delat v uzine na stk tak tam je to bez problemu :lol: :lol: znas to 200 do popelniku a mas to jako novy auto :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „POKEC“