DEVIL

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

DEVIL

Příspěvek od Krtek »

Tak dneska to tam padlo. Večer jsem se byl schválně project (zase jsem testoval hluky a rambajz) abych to nemusel fotit někde ráno cestou do práce.
66 666 km.

https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=1330


A když jsem byl v tom focení, blejsknul jsem i ten svuj slavnej křivej volant. Takhle to vypadá, když jedu rovně:

https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=1331

Myslíte servisáci, že se to srovná tou geometrií ? Gumy se sjížděj stejnoměrně, auto nikam netáhne ani při brždění. Nemůže bejt jenom blbě nasazenej na tyči ?

Miloshu, kdyby se to nezobrazilo, udělej s tim něco prosííím. Minule mi furt ty fotky nějak nelezou k tomu rachtání.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: DEVIL

Příspěvek od Olda »

Krtek píše:Gumy se sjížděj stejnoměrně, auto nikam netáhne ani při brždění. Nemůže bejt jenom blbě nasazenej na tyči ?
Tos ho měl křivě už při koupi?Sundával si ho?Dělala se v servisu oprava při které by se musel sundat?
Takhle sem ho měl když byla geometrie v haji ale to tahlo doprava :roll:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Jo, takhle to bylo od novoty. A všimnul jsem si na 2 předváděčkách, že nový Lacetti ho má často taky křivě !
Volant nikdy sundavanej nebyl. Při první servisce to měli vzít na geometrii a srovnat. Teoreticky... Dodneška nechápu proč mam napsanou faktůru za geometrii, když to mělo bejt vlastně v rámci záruky ale hlavně nic nesrovnali ! :twisted: Počítal jsem že si zvyknu ale skoro 3 roky a furt mi to vadí a leze na nervy !
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Geometrie stojí kolem 1000,- Kč maximálně. Vzhledem k tomu, kolik tě už auto stálo, je to zanedbatelná položka a když tě to tři roky sere, tak nechápu, proč jsi to už dávno nezkusil nechat srovnat.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Habron píše:Geometrie stojí kolem 1000,- Kč maximálně. Vzhledem k tomu, kolik tě už auto stálo, je to zanedbatelná položka a když tě to tři roky sere, tak nechápu, proč jsi to už dávno nezkusil nechat srovnat.
prtože nejbližší autorizovanej servis mam 45 km. Platit za něco comaji odstranit v záruce hodlam až v krajní nouzi. A když jedu 3x do roka do servisu (2x serviska, 1x odtah) a nesrovnaj to i když to zaplatim... Prostě už jsem asi až moc znechucenej.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jasně že ti volant srovnáme neměl by to být problém pakliže nemáš někde něco ohnutýho což asi nemáš když to je od novýho ale zklamu tě geometrie se na záruku neuznává (teda většinou i když jsou i výjimky ) vzhledem ke stavu našich silnic to může být otázka vyjetí ze salonu ale slušný prodejce by ti ji měl v případě že je křivě volant hned na novým autě alespoň poprvé srovnat zdarma ale nesmíš s tím přijít za půl roku ;)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

petrm píše:Jasně že ti volant srovnáme neměl by to být problém pakliže nemáš někde něco ohnutýho což asi nemáš když to je od novýho ale zklamu tě geometrie se na záruku neuznává (teda většinou i když jsou i výjimky ) vzhledem ke stavu našich silnic to může být otázka vyjetí ze salonu ale slušný prodejce by ti ji měl v případě že je křivě volant hned na novým autě alespoň poprvé srovnat zdarma ale nesmíš s tím přijít za půl roku ;)
Znáš ty kecy.. ať sem nemusíte jezdit, všechno nám sdělte při nejbližší serrvisce a uděláme to. Takže geometrii bych bral třeba hned. resp. co nejdřív. Můžeš kdyžtak dát vědět třeba do SZ kdy by to bylo nejvhodnější a skolko že mam počítat čechkreditů ? Já můžu kdykoliv odpoledne nebo o víkendu (což vy asi nepracujete). Dík
S rachtánim nepočítam. A nemluvil si ty nebo Palix o nějakym verblu ke světlum aby se snížilo napětí ? Totiž 21. H7ka.... Myslim že se dávaj diody (asi pěkně velký a s chlazenim). To bych kdyžtak taky rovnou bral.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Boban
Příspěvky: 30
Registrován: stř led 26, 2005 12:58
Bydliště: Skoro Praha

Příspěvek od Boban »

Krtek píše:Jo, takhle to bylo od novoty. A všimnul jsem si na 2 předváděčkách, že nový Lacetti ho má často taky křivě !
Volant nikdy sundavanej nebyl. Při první servisce to měli vzít na geometrii a srovnat. Teoreticky... Dodneška nechápu proč mam napsanou faktůru za geometrii, když to mělo bejt vlastně v rámci záruky ale hlavně nic nesrovnali ! :twisted: Počítal jsem že si zvyknu ale skoro 3 roky a furt mi to vadí a leze na nervy !

Měl sem ten samej problém a v sobíně mi udělaly geometrii (mají tam laserovou) a srovnaly volant za 500.- bez papíru.
Nubira 2.0 16v rv.2000
Sparrow
Příspěvky: 51
Registrován: ned dub 17, 2005 19:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sparrow »

já jsem to měl taky přesně takhle a u nás v Hradci ve školních dílnách mi udělali laserovou geometrii na 400 a taky mi to srovnali. Nasaděj při tom na volant takovej bazmek co to drží rovně a ono se to pak srovná nějak podle toho...
Daewoo Nubira I Wagon 2.0 CDX automat, r.v. 1997
Škoda Octavia Super, r.v. 1961
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“