Kdo ma kolik km natočíno na Matýskovi?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Badger píše:
Mitch z ráje Českýho píše: :roll: Kam se tedy pánové hrabete...Mám za 3 neděle najeto 66.875 km!!! :lol: Když jsem Matízka před 3.nedělemi kupoval,tak měl najeto 66.400 km.Holt starší ročníky se už za děvčaty tak nehoní a auta jim v poklidu reznou doma. ;)
To nemáš moc za tu dobu najeto :lol:
Jsem se polepšil... :oops: stav 67.985 km - krátké jízdy Příšovice -Turnov (5km) do toho 2x Jičín a 1x Třebíč(to dostal Máťa pěkný "záhul" ..doufám,že mě nepřijdou dobírkou nějaké bodíky..)
:twisted: ) Výsledná spotřeba 5,2 l /100km :!: :!:
:lol:
..to už ale patří do fora Spotřeba Matiz..
Reklama
 

Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

103 479km
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tachometrových 15200, skutečných 17100km.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Já žasnu

Příspěvek od Vazoun »

Ten tvůj údaj jsem nějak nepochopil,čím vznikl ten rozdíl - Vojto ???
Jinak Tě moc zdravim a přeji pěkný den - "Vazoun " :shock: :oops: :lol:
Vojta

Re: Já žasnu

Příspěvek od Vojta »

Vazoun píše:Ten tvůj údaj jsem nějak nepochopil,čím vznikl ten rozdíl - Vojto ???
Jinak Tě moc zdravim a přeji pěkný den - "Vazoun " :shock: :oops: :lol:
Vznikl docela jednoduše - po necelých 2000km přestal fungovat tachometr. Než mi to v záruce opravili, najezdil jsem něco přes tisíc. Pak mi cestou na sraz do Milovic veverky okousaly izolaci na kabelech a taky nefungoval. Tím vznikl ten rozdíl.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Já žasnu

Příspěvek od Krtek »

Vojta píše:
Vazoun píše:Ten tvůj údaj jsem nějak nepochopil,čím vznikl ten rozdíl - Vojto ???
Jinak Tě moc zdravim a přeji pěkný den - "Vazoun " :shock: :oops: :lol:
Vznikl docela jednoduše - po necelých 2000km přestal fungovat tachometr. Než mi to v záruce opravili, najezdil jsem něco přes tisíc. Pak mi cestou na sraz do Milovic veverky okousaly izolaci na kabelech a taky nefungoval. Tím vznikl ten rozdíl.
Hezky se to bude někdy vysvětlovat při prodeji :lol: Nejsem matesář ale i tak přihodim svý kilometry - 66 500, snad blejsknu až budu mít Diablo tenhle tejden 66 666 km. Jinak jsme na tom asi jako Vazoun, spíš hůř. 2 odtahy, furt nějakeej problém... Nový auto jsem kupoval kvůli spolehlivosti a dost mně to zklamalo. Dokonce tolik, že už k Soptíkovi ztrácim jakejkoliv vztah a uvažuju o prodeji. Jenže co dneska koupit, že jo ? Pochybuju, že jakýkoliv auto od r 2000 vydrží 20 let jako starý šáres.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
xjordyx
Příspěvky: 9
Registrován: ned zář 04, 2005 14:16

najazdeneeeee...

Příspěvek od xjordyx »

28.000 km r.v. 1998 :P
daewoo matiz 0.8 - audio SONY 5500, repro 4x SONY XPLOD, aktiv subwoofer; fólie; koncovka výfuk; filter GREEN POWER; sviečky DENSO IRIDIUM; elektrony 14'' ENZO CUP pneu KUMHO 165-55R14;
Vojta

Re: Já žasnu

Příspěvek od Vojta »

Krtek píše: Hezky se to bude někdy vysvětlovat při prodeji :lol:
Já vůbec nepředpokládám, že bych kdy Matýska prodával. Myslím, že mě přežije. Ajestli ho někdo bude prodávat jako pozůstalost, tak ty dva tisíce km nebudou hrát roli (stejně to skoro nikdo neví).
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: Já žasnu

Příspěvek od jakub »

Vojta píše:
Krtek píše: Hezky se to bude někdy vysvětlovat při prodeji :lol:
Já vůbec nepředpokládám, že bych kdy Matýska prodával. Myslím, že mě přežije. Ajestli ho někdo bude prodávat jako pozůstalost, tak ty dva tisíce km nebudou hrát roli (stejně to skoro nikdo neví).
:lol: :lol: :lol:
na to ser, polovina tacho stocenejch, tvoje dva tisice ... radsi bych se o tom pri prodeji ani nenadechoval ...
Krtek píše:Jenže co dneska koupit, že jo ? Pochybuju, že jakýkoliv auto od r 2000 vydrží 20 let jako starý šáres.
uplne zapomen, jako stryc pred peti lety koupil golfa varianta a vcelku bez problemu (na to ze uz mu to drobotina dvakrat lehce omlatila). Ale je to auto jezdeny rodinnym zpusobem, to auto v podstate nedostane "za usi"

kazdopadne "normalne" pouzivane auto na denodenni jezdeni - napr. jestli jses sam za sebe a podnikas etc. - tak proste ctyri pet let a pak to poslat dal ...
Uživatelský avatar
goldik
Příspěvky: 5
Registrován: čtv srp 24, 2006 11:13
Bydliště: Úpice

Re: Kdo ma kolik km natočíno na Matýskovi?

Příspěvek od goldik »

Mám Daewoo Matiz 0,8 SE,r.v.2004,najeto 17451 km.Výměna ramene přední nápravy při GO a výměna brzdových kotoučů.Musím dodat,že za volantem se střídám s manželkou,takže podle toho to vypadá. :?
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo ma kolik km natočíno na Matýskovi?

Příspěvek od J.Bad »

goldik píše:Mám Daewoo Matiz 0,8 SE,r.v.2004,najeto 17451 km.Výměna ramene přední nápravy při GO a výměna brzdových kotoučů.Musím dodat,že za volantem se střídám s manželkou,takže podle toho to vypadá. :?
Tě vítám mezi Matízkářema - jen se zeptám proč jsi měnil přední nápravu - není ještě moc brzo po 17 000km.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

72000 km, výměna předních brzd. destiček, pneu a baterie.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Návrat k tematu

Příspěvek od Vazoun »

" Vazoun " moc nejezdim,šetřim na návštěvu tchána v Krnově / oslava 90 tých narozenin. Matiz SE r.v.07 /2002 najeto 33.000km/ mimo akumulatoru
a zadního dílu výfuku,mám vše původní a funkční.Zaplat pán Bůh :D :D :D
-------------------------
Člen MATIZ clubu reg.čís. 20
MATIZ 0.8 SE r.v.07/2002 sv.zel.metlina U 38 / STK+Emise do 07/2008 :P
Jarda
Příspěvky: 19
Registrován: pon bře 07, 2005 21:56

Příspěvek od Jarda »

Tak 137 600km,zadní díl výfuku a jiné a jiné.Co se dá dělat je to spotřební záležitost,ale na to,že mu jde na 7 rok tak to docela jde.
pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvek od pilot »

ja mám na nesi 102000 a 2000 jsem stočil
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“